Zbavte se pocitů vyčerpanosti prací na sobě – vzdělávejte se

Máte pocit, že se váš život dostal do slepé uličky? Že neznáte nic jiného, než jít ráno do práce, po práci honem nakoupit, postarat se o děti, připravit večeři, mezi tím vším trochu uklidit a večer lehnout do postele, v lepším případě přelousknout jednu stránku z rozečtené knihy a usnout, jako když vás do vody hodí? Ráno budík a vše začíná zase znovu. To, že nemáte čas na sebe ani na své koníčky, jen přispívá k celkové nespokojenosti, a všechno to může vést ke stavům naprostého vyčerpání, pocitům méněcennosti až k depresím. Změňte svůj život a nenechte se ubít tímto zažitým modelem. Vzdělávejte se a investujte sami do sebe.

Seberozvoj je nesmírně důležitý

Nejlepší z možností, jak pracovat na vlastním rozvoji, jak si zlepšit sebevědomí a potažmo i pracovní možnosti, je dálkové studium na vysoké škole. Když si stanovíte priority, změníte trochu zajeté fungování domácnosti a přenecháte zodpovědnost na jednotlivých členech, uleví se vám a získáte potřebný čas na vzdělávání. Ani přijímací řízení nemusí být překážkou. Velkou výhodou, kterou poskytuje soukromá vysoká škola oproti té veřejné, je, že můžete nastoupit bez absolvování přijímacích zkoušek. Je to vstřícný krok právě k těm uchazečům, kteří už mají několik let po maturitní zkoušce a pravděpodobně by neuspěli mezi tisíci právě končících maturantů.

Dálkové studium Praha – VŠ

Subjektů poskytujících tuto formu vzdělávání je celá řada. Největší nabídku přináší pro dálkové studium VŠ Praha, která je celkově kolíbkou vzdělávání. Při výběru dálkového studia VŠ je však třeba zohlednit, zda má soukromá vysoká škola již letité zkušenosti a zakládá si na kvalitě výuky i profesionalitě samotných přednášejících. Prostudujte si také obsah studia, seznamte se s jednotlivými předměty, které vás při studiu čekají a rozhodněte se pro obor, který je vám nejbližší.

Neutápějte se už v pocitu méněcennosti, seberte odvahu a změňte svůj život. Čas na podání přihlášek stále máte a dálkové studium v Praze na vysoké škole je krok správným směrem.

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments