20. 6. 2024

24 příspěvků u článku “Zfetovaný boxer Alain kladivem umlátil a zapálil syna televizní moderátorky. Ukázalo se, že je členem známého spolku

  1. ale ale vy nám nějak vystrkujete růžky copak nevíte že byl pouze zdrcen životní situací a byl jenom psychicky nemocný jakýpak násilník jen se podívejte na tu fotku samej vysokoškolák a lidumil

  2. Tak jako může být lékař oblíbený u svých pacientů, je dealer oblíbený u svých zákazníků.

 1. Tak lidskoprávníci máte poplach. U soudu dokázat, že kladivo nevážilo 1,8 kg, ale jen 1,6 kg. Nutno dodat odborné posudky jakou rychlostí může útočník udeřit. Dále pak něco z balistiky. Vzdálenost kladiva od ramene. Nezapomenout na tlak vzduchu, rosný bod, teplotu. Vše při odvolání chtít dokázat posudky specialistů z technické školy. Dále prozkoumat tvrdost lebky postiženého, poukázat na to že neuhýbal a dokonce šel ráně naproti. Také zjistit kluznost povrchu, možná, že kladivář uklouzl a zcela nechtěně se strefil do hlavy poškozeného, ačkoliv mu chtěl to kladivo jen předat. Atd., soudy tak na pět let (a to ještě je beru jako rychlé).

 2. Mozna by stalo za to zacit zjistovat KDO tady siri nejakej novej druh pervitinu? Rom v Teplicich, ted tenhle silenec.. Jestli maji nejake halucinace..

 3. Takové nahaňeni šlo vidět jen v americe. A teď to máme i unás trendy ze západu. Sfetovány vrah a černoch tu bude met ještě sochu za pár roku. Obnovu trestu smrti !!!!

  1. Ano podobné to bylo v roce 1994 když O.J.Simpson zavraždil brutálně svou bývalou bílou manželku a jejího bílého nového přítele.Celá Amerika to mohla vidět z telky. Taky ho naháněl vrtulník. Je zvláštní,že tehdy černoši nepořádali demonstrace proti rasismu,ten černoch byl totiž u soudu navzdory přesvědčivým důkazům osvobozen. Osvobodila ho porota složena z černochů tedy většiny.

 4. Celá ta povedená partička, co si říkají “Slušní lidé” se mi vůbec nelíbí. Kde se tady berou takoví neřádi? Na můj vkus jsou trošku víc opálení…

 5. Chamraď by měla být odsouzena k nejvyššímu trestu. Jiná alternativa je výsměch slušným lidem. A myslím opravdické slušné lidi, ne zmetky.

 6. Tady je na místě zcela jistě trest smrti.A tem zmrd se ještě několikrát rozmnožil.Jistě za sociální dávky.

  1. Ano jsou i dnes země kde by něco podobného vraha čekalo.(Pakistán,Iran,) viděl jsem na internetu popravu v Iranu. Náměstí plné lidi,vraha museli přivést v kleci a museli ho chránit před davem. Pak přijel jeřáb na něhož vraha pověsili. Jeřáb vraha vyzvedl do výše a po jisté době sundal. Mrtvý zločinec byl zabalen do deky a odnesen pryč. Dav lidí se s nadávkami rozcházel. Bylo po všem.V Pakistanu snad ještě mají trest smrti ukamenováním nebo donedávna měli.

 7. Chudák je ve špatném fyzickém a psychickém stavu. To bude chtít omluvu a odškodné za újmu, kterou při nahánění policisty utrpěl. Vždyť patří ke Slušným lidem…

 8. A co má společného s jeho brutálním vražděním to, že byl kdysi na akci nějakého spolku? V tomto případě nevraždil jako člen nebo podporovatel člen nějakého spolku, ale především a jen jako všivý feťácký bastard. V době, kdy byl na akcích spolku, feťákem evidentně nebyl neb se tento spolek vůči feťákům jaksi hodně vymezuje. Ale to by nebyl aktivistický pan redaktor, kdyby se samozřejmě nenavezl do spolku, který ty dnešní levičácké aktivisty tedy zrovna nemusí a feťáky už vůbec ne. A pokud před několika lety vtrhli lidé ze spolku Slušní lidé do divadla a přerušili tu nechutnou vulgární pornografickou prasárnu s názvem Naše násilí a vaše násilí urážející křesťanskou víru a křesťany, tak tím jen vyjádřili svůj občanský nesouhlas s veřejnou prezentací této protikřesťanské prasárny.
  Tohle brutální a nikoliv první vraždění spáchané feťákem jen ovšem ukazuje, kam vede tolerance dnešní západní společnosti k drogové závislosti a ohánění se lidskými právy feťáků. Tedy přesně tím, co v této společnosti tak prosazují třeba zrovna zhulení Piráti v čele se zhuleným antisemitou a marxistou Bartošem a nebo primátorem Hřibem.

 9. Tahle otřesná událost ukazuje na dva základní problémy dnešního Česka a potažmo celé Evropy. Absence trestu smrti a drogy ! Pro matku poškozeného to musel být šok ze kterého se nevzpamatuje do konce života a navíc to může ještě její život zkrátit.A to nejsem žádný soudní znalec z psychiatrie ani psychologie. Musela by být mimořádně silná osoba aby toto dokázala překonat,lepé řečeno ono to překonat nejde ale naučit se s tím žít. Ten mladý muž měl život před sebou. Dovedu si i troufnout jak to skončí,ten vrah bude prohlášen za nenormálního a skončí v ústavu místo aby skončil na šibenici.Žijeme v otřesné době,kde vrazi mají svá práva a oběti nemají nic jen snad náhrobní kámen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *