Zfetovaný boxer Alain kladivem umlátil a zapálil syna televizní moderátorky. Ukázalo se, že je členem známého spolku

Případ neskutečné brutality se před pár dny odehrál v Brně. Zcela nevinnému mladíkovi, který zrovna čistil své auto v garáži, náhle ukončil život profesionální boxer Alain B. Ten ho bez jakéhokoliv varování a důvodu umlátil kladivem k smrti. Následně pak auto s mrtvým mužem zapálil a dal se na útěk, který vyústil v několikaminutovou dramatickou honičku s policií. Ta skončila úspěšně a zfetovaný boxer už je za mřížemi.

Podle serveru Blesk.cz je Alain B. čtyři dny po vraždě stále v tak špatném psychickém a fyzickém stavu, že mu policie ani nemohla sdělit obvinění. Jisté však je, že spáchal bestiální čin, za který mu hrozí výjimečný trest.

Ukázalo se, že mladý muž měl krátce před svatbou. Netruchlí za něj však jen jeho snoubenka, nýbrž také matka, známá televizní moderátorka. Ta krátce po smrti svého manžela přišla i o syna, navíc takovýmto způsobem.

Pachatelem je Alain B., který ještě před pár dny své sociální sítě plnil spokojenými rodinnými fotkami. Je otcem několika dětí. Co ho vedlo k takto šílenému činu, zatím není známo. Podle policie byl však pod vlivem drog.

Podle svého okolí to není špatný člověk, ale poměrně nedávno propadl tvrdým drogám. “Byl to hodnej kluk, ale pak si našel holku, co jela v pervitinu. Ona šla na léčení a on do toho spadl, uvedl na adresu nepříliš úspěšného boxera jeho bývalý kamarád.

Foto: Facebook / Nácky v České republice nechceme

Na sociálních sítích se objevila také fotografie, která dokládá, že Alain B. byl členem kontroverzního spolku Slušní lidé. Upozornila na to facebooková stránka Nácky v České republice nechceme.

Tento spolek vede další bojovník, kickboxer Zdeněk Pernica. Toto uskupení v minulosti vyhrožovalo a nahánělo v Brně politiky či aktivisty odlišného smýšlení. Policie Pernicu vyšetřovala také kvůli vyhrožování likvidací primátorovi Prahy Zdeňku Hřibovi. Slušní lidé na sebe strhli pozornost před několika lety, kdy vtrhli do divadla a přerušili představení Naše násilí a vaše násilí.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
24 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments