Abyste na Silvestr 2021 nezapomněli!

Konec roku by měl stát za to. Něco končí a něco jiného začíná, a to si rozhodně zaslouží oslavit. Za sebou navíc máme velmi náročný rok. Doufejme, že ten příští bude o něco lepší.

Kde konec roku oslavit? Doma? Moc fádní, ne? U příbuzných či kamarádů? Je-li s nimi sranda, proč ne? Nebo vyrazit na hory? Ty budou narvané k prasknutí. A co takový silvestrovský wellness pobyt? Když už nic jiného, přivítáte na něm nový rok odpočatí a plni energie.

Silvestr 2021 se blíží!

Naprosto neodolatelné silvestrovské pobyty najdete například na serveru Spa.cz. Ten všechny wellness pobyty sdružuje. Včetně těch silvestrovských. Momentálně jich tam najdete neskutečných 3113! Pro všechny věkové kategorie. Zamilované, seniory, dámy i rodiny s dětmi. V nabídce jsou wellness pobyty relaxační, víkendové, podzimní, aktivní i vánoční. Buďme ale konkrétní.

Přivítejte nový rok v Luhačovicích

Silvestrovské pobyty 2021, to je třeba pětidenní pobyt v Luhačovicích. S bohatým programem, vynikající gastronomií, živou hudbou, bohatým silvestrovským programem včetně ohňostroje, rautu a galavečera s tombolou.

Silvestr na Slovensku

Pokud do nového roku chcete vykročit s utuženým zdravím, zvolte silvestrovský léčebny pobyt v lázních Bojnice. Jeho součástí bude klasické lékařské vyšetření a minimálně tři procedury dle doporučení lékaře denně a neomezený vstup do vodního světa.

Silvestrovský pobyt ve Františkových Lázních

Jezdíte radii do Františkových Lázní? Nezapomenutelný silvestrovský pobyt můžete zažít ve Spa hotelu Centrum. Jeho provozovatelé si pro vás spolu s 12 lázeňskými procedurami připravili prohlídku města s průvodkyní, vstupenku na novoroční koncert a nástěnný kalendář na rok 2022.

Inspiraci hledejte na Spa.cz

Pokud zkrátka sháníte silvestrovský pobyt 2021, rozhodně jste na správné adrese. Přes 3 000 lázeňských a wellness pobytů si můžete přehledně filtrovat na Spa.cz. Tu nejčerstvější wellness inspiraci ale přináší Facebook Spa.cz. Stačí si vybrat pobyt, zarezervovat termín a začít se těšit. Určitě bude na co.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments