18. 5. 2024

35 příspěvků u článku “Andrej Babiš změnil názor. Z politiky neodchází, chce zůstat i v opozici

  1. Ne on nehodí více než 1.43 mil. voliču Ano přes palubu ! On dobře ví že těch to 1.485mil. voliču Ano + 497tis.voliču Spd + 722 tis. voliču Přisahy Trikory Čssd Ksčm Volný Blok kteří jsou 100% proti slepencum Demo žumpy – je stále veliký potencial k doufám brzkému smetení Fialy a jeho bandy !!! Kdyby idioti místo volení Volného bloku dali těch 1.4% Spd + by Přisaha dostala o 0.4% a Ano o o.55% více hlasu bylo by vše ok. !! Tak to Čr směřuje ještě hlouběji do Euro prdele a ke snížení životní urovně pro drtivou většinu občanu !!

 1. Masový vrah, estebák Babiš-Bureš se bojí krimnálku! Máme pro toho tatara rovnou šibenici!! To je lídr, co koblihhy?—-DDDDDDDD—-

   1. Honza se ti cigoši plete s Martinem? Máš v tom trochu zmatek, co? To je krááása!!—DDDDDDDDDD——–

    1. “—-DDDDDDDD—-” já vím, že to je složitý, šmudlo jeden vynalézevej. ;o)) martine, honzo, a po tátovi jardo a po mámě franto.

 2. Bureš doufá ,že se ve sněmovně pár prodejných vždy najde,a imunita taky není k zahození,ale dávám mu tak rok a pak zdrhe tam od kud se nevydává třeba za Koženým

 3. Babiš dostal to, co si zasloužil….Nevěděl do které zadele by zalezl, jestli té Bruselské, Americké a nakonec se lísal k Orbánovi, ale pozdě…Jak jsem psat stokrát, choval se jako připosránek, jen aby někomu neublížil a doplatil na to.. jinak, dobře mu tak…..Dnes se za břicho popada ten dobytek na ČT, Koudelka na BIS, neziskovky píšou další žádosti o dotace o demohnoji škoda řeči…..A všechno mohl mít ten připosran pod palce, kdyby nebyl posraný strachem..Příště si ti , co zůstali doma a nebo dali hlas té svoloči jako je Přísaha a další politické mrtvoly rozmyslí sedět doma na prdeli…

 4. Každý je po bitvě generál. To jest vyjádření ke všem komentujícím.
  Otázka je jestli se z tohoto hnoje dostaneme a jestli budoucí sestavená vláda s tím něco bude chtít udělat a udělá. Nicméně, bude to mít těžké. Inflace, deficit, daně….
  Teď nebudu řešit otázku povolební situace.
  Ale jestli nás vůbec někdo chce zachránit a není to jen o populismu a udržet se u koryta a mít ty své platy a jistá místečka.
  Vždy na to doplatíme my občané, stůj co stůj.

  1. Babiš ale několikrát řekl, že pokud nevyhraje volby, odchází z české politiky, protože je Slovák. Ted ale řekl, že je Čech a v opozici bude škodit dál!! To je celkem jako od Cimermana!!

   1. Souhlas,Bureš mění názory jako ponožky je to zcela neseriozní člověk. A navíc se plete,to zda odejde nebo neodejde z politiky nezávisí tak zcela jen na něm. Má rozehráno několik partii a hrozí mu trestní postih.I když věřím,že i ve vládě SPOLU A PIRATSTANU bude možné soudy zkorumpovat takže Bureš odejde jako nevinný.

 5. Dělá všechno proto, aby měl imunitu a nešel do vězení. Pro jistotu se už ale připravuje. Dnešní ráno u Babišů – Monika: “Dobré ráno Andreji, koukej co jsem nám koupila k tvému dnešnímu svátku”. Andrej: “Děkuji miláčku, ale na co nám bude připínací penis, vždyť mě se ještě 2x do roka postaví”. Monika: “No právě, letos už máš odbyto tak už ho připínej. No a taky je to příprava na to, až půjdeš do vězení, musím ti projezdit anál, abys byl připraven, prý už se na tebe těšej, protože takovou děvku tam ještě neměli”.

 6. ,,Čech Ander Bureš”, to fakt nevymyslíš, StBácký zloděj a kripl@ kus. A takového kus hnoje, by rádo ,,kázalo” něco o morálce. N@srat na ruce a rok nepustit k vodě, nic jiného si ta špindíra ani nezaslouží!

  1. Ani česká vlaječka na roušce z tohodle tatara od pohledu nikdy Čecha neudělá. Stačí, když se pokusí něco česky zakřehotat!!—DDDDDDD——

 7. Bureš vlezl do Lán a s rakovinou šlehlo! Měl by ho navštěvovat každý den, mohlo by to státu velmi prospět!!!

 8. Andrej Babiš byl zvyklý vyhrávat, válcovat ostatní, slušně řečeno všechny přechytračit. Teď zažívá situaci v obráceném gardu. Zdá se, že to stále ještě nepochopil. Spoléhá na nějaký zázrak, který by jej udržel v pozici vítěze, tedy premiéra. Jiné varianty jej děsí. Je na moci závislý. Je to pro něj droga, která jej nabíjí a udržuje v provozu. Určitě ví, že ke svému přežití potřebuje politické krytí, exekutivní moc a kontrolu nad svým osudem. Ve hře jsou nyní i jeho osobní reálné obavy o osud jeho byznysového impéria, a zejména pak strach ze ztráty beztrestnosti.

 9. Andrej Babiš ještě nepochopil, že v politice slovo vděčnost neplatí. Hystericky vyžaduje po ostatních ohleduplné zacházení a ohání se svými údajnými (de facto velmi spornými) zásluhami. Vyhrožuje, kňučí a chová se jako stárnoucí vyhaslá hvězda, která ztrácí přízeň většinového publika a neumí se s tím vyrovnat. Líp už pro něj bylo, teď už bude jenom hůře. Prohra (respektive nevýhra) ve volbách jej zastihla mentálně zcela nepřipraveného, a je to znát i z mimiky a gest. Z big bosse je najednou ustrašený králíček. A zrovna v této pro něj osudové situaci ztrácí posledního vlivného spojence – Miloše Zemana. Ten už mu nepomůže, i kdyby možná chtěl. Jejich společná cynická hra o čas se obrací proti nim, za aktivní asistence hradní kamarily. Je to smutné, je to nedůstojné, je to trapné, je to ubohé.

    1. zasejc si se splet. ale já na tebe budu hodnej a vysvětlím ti to. dyž se chceš zastávat sama sebe s nickem martin, nemůžeš reagovat s nickem honza. teda ty jako můžeš, bo seš debil, ale nikdo normální nemůže. ;o) pochopil? psal sem to fak hodně pomnalu, bo vim, že neumíš rychle číst. inženýre

     1. se mi líbí, jak reaguješ k věci. abych se dostal na tvojí vlnu… ta bekovka ti fak sluší, ale proč jí máš v duhovejch barvách? jo, už vím! si buzna po mámě frantovi! ;o)) inženýre.

 10. Jen ať tam zůstane. Může být užitečnou brzdou tomu pro bruselskému slepenci v nové zemi SPOLUSTANU. Nesnáším Babiše. Pro mě je ztělesněním toho nejhoršího co si jen lze představit. Čistokrevný gauner. Tak ho vidím za sebe. I ta jeho strana, či hnutí či co to je za sbírku mu podobných. Nikdy mu neodpustím zavření Čechů v zemi. Tuhle severokorejci inspirovanou násilnost. Mnoho věcí by se našlo. Ale ve finále ta jeho arogance a sebestřednost Česko paradoxně chránilo, že nedopadlo zatím jsko Slovensko s Čaputovou, Matovičem, Hegerem a spol. Ta Sorosova sebranka nastínila co brzy v Česku v případě volební výhry dalšího Sorošovského spolku tentokráte v Čr. Proč asi vytáhli na Babišku 5 dní před volbami špinavé média kauzu s offshory? Cíl byl jasný. Z hrušky dolů. Nasral globalisty mnoha počiny. Pozváním Orbána za zavřenými dveřmi a bylo by na celý večer výčet všeho co se jeho loutkovodičům začalo vymykat. Jestli ČR jela do kopru. Tak teď do něj fičí. On může být brzda. Sophiina volba… až tam se ČR dostala. A hýkači na výsledky voleb bych požádal, ať tak blahem nekňučí. Ten dopad bude tvrdý a bude moc bolet.

 11. Babiš bude mrskat škivejma čobolškejma nožkama brzy na české šibenici!! Pravda a láská vítězí!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *