21. 6. 2024

36 příspěvků u článku “Babišovi se nabízí překvapivě lehká cesta k vládě, ukázal průzkum. Piráti a Spolu mohou ostrouhat, nebo porušit své zásady

 1. Jak muže vladnout Ano s Ods když většina členu Ano nemá rádo Fialu Stanjuru Němcovou Vystrčila ? A navíc by nedali dohromady 101 hlasu v Ps a Zeman by na tak to “měkou” sto jedničkovou většinu asi nepřistoupil kor aby ve vládě seděli lidé z darebácké Ods !

  1. Členů ANO se nikdo na nic ptát nebude! Andrej rozhodne a bude hotovo! Spojí se třeba i s ďáblem, když bude moci dále krást fondy a dotace!

  2. S Thaj.wancem v Senátu se ODS odkopala dostatečně.Právem patří mezi Sudeťáky z KDU a probruselskou TOP.Odporná vlastizrádná sebranka!

 2. Nic horšího než ten slavný “demoblok” v tomto Absurdistánu nemůže být. ANO také není to pravé ořechové, ale v té špíně je pořád méně umazané než ten DEMOBLOK! A co to vlastně je? Volby nebyly demokratické? Pokud ne tak jak to, že je posvětil Ústavní soud???

  1. Jste jakýsi zmatený, z vašeho psaného výkřiku vůbec není jasné, co jste vlastně chtěl sdělit. Asi by to chtělo nejdřív se vyspat z opice …

 3. Pan mrkvička je nějak moc chytrý. Situace se má dnes ve skutečnosti tak, že mezi demokratickými stranami a Bábišem je jakákoliv spolupráce vyloučená. Příkopy jsou hluboké, během kampaně se ještě prohloubí a hodnotově a ideově je to jako oheň a voda. A i kdyby náhodou některé demokratické strany chtěly kupčit se získanými hlasy voličů, šeredně by se jim to vymstilo. Všichni, kdo budou volit demokratické strany, je budou v první řadě volit proto, aby vymetly Bábiše tam kam dávno patří, a sice do kriminálu, a ne aby s ním po volbách šly do vlády.

  1. Raději Babiš než ultra levičáci feťáci vítači migrošu Bruselští vlezdopr…. podporovatelé přijetí Eura velcí kámoši s anarchisty z Antify a strany Zelení – Piráti + jejich podrž tašky hnutí Stan nebo ta zkur…. troj koalice darebáckých stran Ods – Top09- Kdu-Čsl které nám dob svích vlád předvedli jak umí rozprodávat rozkrádat republiku a mastit si své kapsy a svích kmotru a kámošu jako jsou Rittig Janoušek Řebíček Dvořak Bém Roman Křetinský atd.atd. !!

 4. proboha at zvítězí třeba martani jen ne feták,udavač,lhář !! rváč který se pral s Krpálkem když byl mladý vyvrátili to věk vubec neodpovídal druhý putin co se rval s mědvědem. Bartoš i ostatní piráti když něco tvrdíte nefeteujte nevíte co říkáte!! neskutečná verbež nebezpečná pro stát,ekonomiku,rodiny,děti,vnoučata,psi,kočky!!

    1. Ty ses hlavně neměl nikdy narodit, ty odporný kuse hovna. Škoda veškerých zdrojů pro odpad společnosti jako jsi ty, zbytečná, odporná existence, nechutý, nevzdělaný, zlý, hloupý, hnusný hmyze. Koho nazýváš feťákem ty podřadná špíno? Kryso jedna špinavá.

 5. TO JE ZASE ŽVÁST

  UŽ VIDÍM JAK BY DO VLÁDY ŠLA SPD S ČSSD
  NEBO NAOPAK.
  JE TO JAKO SI MYSLET ŽE PŮJDE KSČ S ODS

  TENTO PRŮZKUM UZKÁZAL ŽE BY VLÁDU NEDAL NIKDO ANI BUREŠ ANI SPOLU
  AT SE PAN NOVINÁŘ NAUČÍ POČÍTAT

 6. jaký je rozdíl mezi fetáky,udavači,ODS TOP Pekárovou žádný samá politická hajtra! jen blbka zákeřná,fanynka migrantu má díru! myslím v hlavě.

  1. Zase fanatickej netvor s vymytým mozkem posedlej migranty s prázdnou kebulí totálně zasranou nesmyslama a hovnama. Ty vylízaný kuse hovna, parazite odpornej zlej, nedobrej.

  2. Kéž bys tu díru v palici měl ty, ty hovno odporné, nejlépe po kulce, pak tě jen někde rozpustit a vylejt do kanálu, i ty šváby tam jsou hodnotnější než ty! Proč vůbec žiješ ty špinavá, bezcenná nicko? A nauč se psát, ať alespoň ty urážky píšeš gramaticky správně, ty tupé nechutné monstrum.

 7. ANO vyhraje volby . I kdyby se ČSSD nechtěli zúčastnit vlády a zůstanou v opozici spolu s SPD a KSČM , tak nepřipustí aby vyhráli Piráti a nebo ODS s těmi svými slouhy.Ostatně i Šlachta nebude hlasovat proti ANO. .Dejte na mě . Asi tak.

 8. Do voleb je ještě daleko. Dělat předčasné závěry je naprosto zbytečné. Určitě se těsně před volbami objeví několik “Kubiceho” zpráv, které s pořadím stran zamíchají.
  Pokud by ODS ukončila spolupráci s KDU-ČSL a její Kalouskovo pobočkou TOP09, má velkou šanci na výrazně lepší výsledek.
  Starostové by měli pracovat pro obce a města, kam se nechali zvolit a ne hledat vedlejšák ve sněmovně. Kumulace funkcí obec-kraj-sněmovna dávají jasně najevo, že jim nejde o lidi ale o mamon. Kumulace funkcí vylučuje 100% plnění pracovních povinností za které si je občané platí.

  1. Jak to řikal a řiká stále Zahradil z Ods – jíd do koalice s Top09 nebyla pro Ods dobrá volba !!! A čim dále více členu Ods mu dává za pravdu !! Již po aféře s Ferrim měla Ods vyzvat Top09 k opuštění koalice nebo sama vystoupit čimž by se jí vrátilo těch 4.5% voliču které Ods volit odmítli dokud bude v koalici s Top09 !!

 9. Nevím, ale myslím si, že do voleb většina škůdců, kteří volí ODS nebo Piráty dostanou rozum a vhodí tam ANO a Babiš bude mít tolik hlasů, že konečně dá sám naši republiku do pořádku. Pochopí, že peníze které Babiš přidával, tak by je o to připravili.Plést do toho Agrofert mě připadá ubohé ! Copak každý politik musí být dement, psychopat a toužit jen po korytě, okrádat stát a nic neumět jen mluvit ? Babiš zaměstnává 35 000 našich občanů a je PAN podnikatel, který umí !

  1. Pane , vy zjevně potřebujete k životu vůdce , používat mozek je mimo vaše možnosti

 10. Co jste to za debilní lidi ,Ano je stejný jako komunisti,kradou ,
  Lžou a manipulujou,Babiš to je největší špína člověk !!!!!
  Hanba tomuhle národu a všem co volí to prase Babiše a celé Ano!!😡😤hanba vám ,že vám je u zadku budoucnost našich dětí!!!

 11. Jak říká klasik-nevím jak,ale určitě to podělají.Lidé mají rádi pohádku o kobližku a mazaní medu okolo úst,popřipadě strašení s chudáky běženci.

 12. Když to dobře dopadne,tak menšinová vláda ANO,podporovaná SPD a KSČM by měla stačit….

 13. VOLÍM VŽDY ,,ÁNO,, VERÍM BABIŠOVI.BAVIŠ VŽDY VÍ ČO ROBÍ.NENI ROZUMNEJŠÍHO ČLOVEKA VE VLÁDE AKO BABIŠ.BABIŠ VÍ ČO TREBA A ČO JE DOBRÉ PRE NORMÁLNÝCH PRACUJUCICH LIDÍ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *