18. 5. 2024

126 příspěvků u článku “Babišovo dokonalé načasování. Přebíral vzkvétající zemi, odevzdává ji v troskách

 1. Asi jsme každý žil v jiném česku,ale nějak mě uniká zásluha ods na prosperitě,i když na tom nemá zásluhu ani Bureš,ale je to zásluha podnikatelu a lidí práce a né politiku a hrozné státní bandě uředníku,kteří pouze škodí

  1. Dá se s tím souhlasit. Politici obecně myslí jen na své výhody,koryta a aby se zalíbili Bruselským mocipánům. Tady je třeba napsat ,že někdo více někdo méně.Jinak na lidi kašlou,vždycky naslibují před volbami co vše udělají a pak skutek utek.

  2. Jistěže podnikatelé mají hlavní zásluhu, ale politici nesmějí házet klacky…Zvláště dnes jsou v tom mistři a na celé planetě.Babiš a mnozí jiní nadávají na Kalouska, ale evidentně nevědí o čem je řeč,Možná se šláplo tenkrát na brzdu trochu víc, ale hlavně. tato obezřetná politika zařídila zdravé finance, jedny z nejlepších v EU. To umožnilo Babišovi rozhazovat a kupovat si voliče.Místo aby pečoval o převzatou kvalitu, tak ji nechal prožrat a prošustrovat. Uděl ze země letadlo. A díky covidu a nesmyslným patřením neštěstí umocnil. Všichni jsme zchudli, jen si to nechceme přiznat. začíná scházet zboží jako za bolševika a k tomu stoupá inflace.

  3. Jaroslav. Bureši znáte krycí jméno soudruha estébáka Fialy. Já ano. četl jsem Cibulkův seznam dříve než ho ochlasta Havel seškrtal. Protože tam byl uveden.

 2. Babiš-Bureš je opravdu velmi významnou osobou polistopadového režimu. Podnikatel,bývalý agent Stb,ministr financi a pak předseda vlády.Žádný jiný předseda vlády před ním neměl tolik negativů,bývalý estebák,ve střetu zájmů a ještě miliardář,který krade. Lidem za své vlády ale rozdával,zejména důchodcům a proto ho mnozí volili,že on sám je amorální to tyto lidi netrápilo,však kradou všichni omýlají stále dokola tak proč by nemohl Bureš ? On ale navíc předává zemi ve stylu francouzských králů: po nás potopa !

  1. Kdo mohl za dobu 1948-1989 vyjet za prací, či studiem na Západ, tak musel po návratu zajít na ZÚ (Zvláštní úkoly) a tam podat vyčerpávající zprávu o svých aktivitách a stycích. U zaměstnanců PZO to byl první kvalifikační předpoklad (Motokov, KOVO, Omnipol atd.atp.). Vyjímku měli jen naši svářeči a montéři na plynovodech a ropovodech v SSSR (Družba,Orenburg,Krivoj Rog) ti zase museli podepsat mlčenlivost o poměrech v CCCP, navíc brali diety v tuzexových poukázkách, nebo v převoditelných rublech (zase na bony), na Západ vyjíždějící brali diety v USD,DM apod. Daleko horší a nebezpečnější jsou pro mě oficíři bývalé ČSLA, kteří šířili sockom ideály mezi mužstvem, pracovali aktivně pro VKR (vojenská odnož StB), po Vítězném Listopádu přehodili veksle, přijali západní hodnoty a hentů, čo sa dá robiť, demokraciu, stali se z nich US Rangers a dnes se chystají na Hrad !!!

  2. Žádný jiný premiér v historii ČSR ani ČR nemusel řešit takovou tragédii jako je covid. Že udělala vláda spoustu chyb je jasné. Ale nikdo e světě nevěděl a neví, jak se s tím než ztráty obětí vypořádat.

   1. Covid mu taky nevyčítám. Ten byl neplánovaný to je bez diskuse.Bureš je ale amorální člověk,sám krade a chce dělat reformu justice tedy chtěl. Už to samo o sobě je AD ABSURDUM.Samozřejmě,že,sliby,které ANO dalo voličům nesplnilo. Třeba reformu justice. Bureš pouze měnil jednotlivé ministry a reforma nikde. Více jak 4 roky trestně stíhaný premiér to nemá obdobu v rámci nejen EU ale celé Evropy !

  3. Vy jste ale ubožáček :-). Který nepochopil, že čerpání dotací není krádeží. Zkuste si o tom něco zjistit a neplácejte stupidity o něčem o čem nemáte ponětí. Pouze idiot mohl být spokojený s dobou kdy naši zemi vedla kantýnská – milenka premiéra. A zemi rozkrádali Janouškovci s Rittgovci.

   1. Ubožák jste vy,já mám na rozdíl od vás základy práva a poznám podvod. Jistě,že je tady je bordel nad bordel,který tady zavedli hlavně Havel Klaus a Zeman,ale Bureš tehdy z toho bordelu taky těžil. Dnes nadává na ODS jak tady nechali vše rozkrást,už ale neřekne,že tehdy jezdil na Klausovy narozeniny a poplácával ho po ramenou jak dobře to tady dělá.Navíc sám krade. Nevíte vůbec nic o Burešovi. Radim přečíst si knihu BOSS BABIŠ.Je velmi objektivní a Bureš se neodvážil autora vůbec žalovat. Co myslíte proč ? Pokud máte mozek tak snad vám to dojde.

  1. a martin se svym alter ego tady tě bude soudit. a to teprve uvidíš, ty jeden vošklivej a bekanej. ty zlý, zlý, zlý!

   1. Takže Babiš je na 1.místě!! 32 000 obětí jako český premier, ač cizinec a 325 mrtvých Čechoslováků, díky jeho akcím v StB!! Děkuji!

     1. Jestli všichni voliči koalic jsou stejného ražení jako ty ,tak potěš koště…děláš jim super antireklamu, tím svým vystupováním. asi by Tě Fialka nepochválil…

    1. Jsi státní zaměstnanec tak by sis mohl zjistit jak podat trestní oznámení na “ masového vraha” Babiše. Asi na to nemáš koule. To je jiná disciplína než šermovat kreténskými průpovídkami na netu a pokoušet se protáhnout je překladačem do angličtiny. Dej mi mínus. Moudro čekám od Honzy. Z Kanady 🙂

  2. Ba ne ty nejsi blbec ,ty jsi cvok….
   Když budeš přemýšlet, zjistíš, jakpak se k nám ten Covid asi dostal,?….kdokoli překročil hranice, do naší republiky nese vinu ,protože vítr ho sem určitě nepřivál.. Takže házet to na Babiše je ta největší ubohost….

 3. Njn, takže na Nový rok vystoupí profesůrek se známým projevem, že Naše zem nevzkvétá, pravda??! I nejhloupější sedlák říkával: “Dej krávě do držky, ona ti dá do dížky.”Po letech škudlení a “úspor” Andy přidal všem a bylo to znát. Hlavně spotřeba obyvatel mohla rozhýbat ekonomiku. Jenom vývoz škodovek by to neutáhl, navíc dividendy odcházely do VW, tedy do SRN. Ale byla to všeobecně spotřeba obyvatel. Do toho přišel, bohužel, ten sajrajt z Číny, se kterým si dodnes neví celý svět rady a všechno šlo do kytek. Chyby dělaly i velmoci a také se zadlužovaly, ale to dnes nikdo nechce vidět a slyšet je jen Antibabiš, to je celé jejich motto, tak uvidíme, jak se pentagram předvede, ale on dopadne ještě hůře než Andy. A už to začíná zeleným GRETÉnismem a s tím spojeným nehorázným zdražováním i takové elektřiny, kterou jako “přebytečnou” ještě vyvážíme, abychom ji mohli za 3-násobek kupovat zpět a prodávat našincům s 1/3 platy oproti zbytku západní (té lepší) EU.

  1. Naprosto souhlasím.Covid zahýbal s ekonomikou snad v celém světě.Všude jsou mrtví,někde víc a někde míň.Já osobně si myslím,že kdyby nebyl Covid,tak naše země by si vedla ekonomicky velmi dobře.Od roku 1968 měla odcházející vláda nejtěžší podmínky.

  2. Milý Vesecký, vzhledem k tvojí úctě k akademickým titulům se divím, že sis toho profesůrka taky neudělal, Tys jen kobliha a místo, abys udělal, ses jen podělal někde na ZŠ nebo v lepším případě u maturity. Místo toho Andreje tam mohl sedět někdo jako ty a mohl se jmenovat třeba Gejza Dylino a vyšlo by to nastejno, žili bysme na dluh, to vás koblihy a bolšány spojuje jak bratry. Tak napiš tomu tvýmu čobolo inženýrkovi, ať si jde dát za roh přes držku, páč je na úrovni tvojí a toho Gejzi, žádný rozdíl. Čus bambus

  3. Jenže ten sajrajt z Číny byl očekáván. Každé malé dítě ví, že tomu mohli žluťáci zabránit. Ale je to komunistická země, a tam život člověka nemá žádnou cenu. Věděli jsme dopředu, že až to příjde a v čele země bude psychopat z cizí země, který nepoužije náš na světě nejlepší pandemický plán, bude velký průser.

  4. Vesecký. To už tady bylo. Největší zloděj a lhář to pronesl na novoročním projevu 31.12. 1989 když byl KSČ dosazen za prezidenta. To jsou fakta a ne prolhanost.

     1. if you think, that fuck is funny, fuck your self a save your money. ichtyle. ;o))

     2. Why does an idiot defend an asshole? Perhaps because the idiot himself is an asshole.

 4. Díky Bohu a voličům, že už za několik dní bude mít Česká republika premiera Čecha , pan profesora Petra Fialu.Podle všech zpráv ho sestavením vlády pověří nová předsedkyně sněmovna Marketa Pekarová-Adamová! Krása, že, koblihy?? —DDD—

    1. Našel ho Martin… a teď se k nim přidala čůčo riedka. Taky dobrej blbec. Skoro bych tipoval, že jsou z jednoho vrhu.

     1. sou z jednoho vrhu, bo je to jenom jeden, co si tahy hraje na dva kriply. ;o)) a de mu to. ;o))

  1. Koblihy mají v současnosti jiný velký problém. Jak oživit hradní trosku a zbavit ho celoživotní závislosti na chlastu.

 5. Ekonomika už v hajzlu je, kašpare. Proč, jestli byly volby podvod, už jsi nepodal na patřičná místa trestní oznámení? Zatím jenom otravuješ svými dementními výlevy.

  1. No Vy jste další internetový hrdina. Nadávat člověku do kašparů za pouze názor a navíc dobrý názor dle mě. Shoduji se s pánem co má inteligenci a víte, jak se to pozná? V odpovědi pro Vás na kašpara nezareagoval stejnou mírou. Že by vám to vracel. Úplně to přešel a pouze doplnil svůj názor na který vy ryze hulvátsky reagujete. Nepočítám s ničím jiným i u sebe. Lidi jakým jste vy znám moc dobře. Měl by jste se zastydět a pánovi omluvit, ale něčeho tak běžného u slušného člověka vy nedokážete. Mozková kapacita nebude stačit.

   1. Že je dle Vás názor dobrý neznamená, že je to dobrý názor pro někoho jiného. A slovo kašpar je pro tohohle duševně vyšinutého a až patologickou nenávistného člověka ještě lichotivé. Nevím, zač bych se mu měl omlouvat. Jeho označovaní dalších diskutujících jako havloidní hovada je podle Vašeho mdlého rozumu v pořádku? Vyhledejte jeho další příspěvky pod jinými články. Koneckonců, vy neurážíte? Sice skrytě, ale výsledek je stejný. Jenže za mě osobně je lepší názor napsaný natvrdo, než přizdisráčsky jako ten Váš.

    1. Vpořádku. Vy jste, jako politik. Mnoho řečí o vzduchu a větru. Možná potencionál k zamyšlení. Nevím co v životě děláte. Co umíte ještě jiného, ale v tomto jste number one. Kdo chce totiž najít něco údajně skrytého-najde. Psychologové, psychiatři a psychopati jsou pak ti největší objevitelé skrytých záležitostí. Nakreslíte strom a skrytě objeví, že máte chuť umlátit tchýni. Řeknete v nočním parku psychopatovi se zbraní, že mu tu peněženku tedy dáte a on rozpozná váš skrytý úmysl namísto peněženky vytáhnout zbraň také a preventivně vás zabije dříve. No a vy po vzoru zmiňovaných víte, že skrytě uražím a že vůbec neumím být přímočarý a tak jsem přizdisráč. Jak pïši na začátku. Vpořádku. Tak se to dělá s někým, kdo je naprosto marný a je zbytečná jakákoliv argumentace. Dětem se místo výprasku(rozumějte-skrytě protiútok hanlivými výrazi) dá lízátko a pohladí se po hlavičce a pošle se znovu si hrát. Neskrytě. Ať se vám se sebou žije trochu lépe vážený a moudrý pane věštče. Musíte mít totiž proklatě smutný život v té vaši okouzlenosti ze sebe samého a vašich kvalit, kdy tou top je vaše přímočarost. Ohromil jste mě a potupil. Váš osobní přizdisráč.

     1. Jestliže Vy napíšete – mozková kapacita nebude stačit -, já napíšu – jsi blbý -. Je to prakticky jedno a to samé. Podle Vaší sáhodlouhé odpovědi soudím, že si tedy ani moc neuvědomujete, co píšete, nebo už to ani nejste schopen pochopit.

  2. Chápu ta tvrdá slova i co píšete celkově. Jste rozhořčený na nejvyšší míru a právem. Nepřispívejte. Je to házení perel…, vždyť to dál znáte. Jste plný mínusů tady a víte proč? Mě to nepřekvapuje. Protože Češi obecně, až na pár vyjímek jsou slepým národem a bohužel se s tou slepotou svezeme všichni. Tento národ si v podstatě, ani nic jiného nezaslouží. Nemám rád Babiše. Nikdy bych ho nevolil. Potíž je v tom, že konkrétně pro mě osobně pouze je nevolitelný nikdo. Česko je po uši v hnoji. Proto jsem k volbám nechodil a sleduji vše z povzdáli ze zahraničí, kde jsem prostě musel utéci před tou vší špínou. Ale mám tam rodinu. Přátele. Je útrpné sledovat co se děje. Mínusáci nepochopili vaše tvrzení o podvodnosti voleb. Samozřejmě, že je to podvod s podrazem dohromady komicky ve vlastních řadách hned na začátku, aby se kola obludnosti nové vlády roztočily správným směrem. Ten podvod spočívá v tom koaličním holportu. Jak Ano nesnáším a jeho Lídra, tak je pravdou, že jako jedinná strana(STRANA) ne slepenec dostala nejvíce hlasů a úplně převálcovala ostatní strany. Tedy i Stan, Piráty, Spolu, Ods apd. Avšak v tom slepenci spolu to dali dohromady a uchopili moc. Vratkou dle mě, ale moc. A vznikl z Babišistanu Spolustan. Jedno lepšï, než druhé. A sobě si vrazili kudlu do zad kroužkováním což zapříčinilo debakl pirátům. Je to smutný pohled na tu malou zemičku. A u moci je probruselská kavárna a začíná tanec se smrtí Česka jako suveréního státu dá li se vůbec o nějaké suverenitě hovořit. Češi vůbec žijí v bludu, že si něco v roce 1918 vydobyli. Trochu nahlédnout občas do geopolitiky nejmocnějších neuškodí. Důvod, skutečný důvod vzniku samostatného Československa pominul. Už není suverenita a samostatnost žádoucí. To proč bylo tehdy dovoleno, aby se tak stalo. Češi věří, že něco vybojovali. Jak může něco vybojovat sice schopný a pracovitý národ, ale veskrze pasivní, až zbabělý? Pominuli jednotky Ludvíka Svobody a pár letců v Anglii, ale to není celý národ. Sami si zjistěte, kdo a proč tehdy musel být vznikem nového státu od sebe oddělen, jako neposlušní hošíci z jedné třídy, které oddělíte každého jinam, ať už tolik nezlobí a nehašteří se. A o Havlovi je známo, že byl svobodný zednář a velmi si zakládal na tzv. odkazu T. G. Masaryka také mimochodem zednáře. No. To zase bude mínusů. Je to totiž jednoduchý úkon co zvládne i cvičená opička. Klik. A je tam. Namísto zapojení mozku a schopnosti si pozjišťovat fakta. Vy pane máte názory pod kterými se i já podepisuji. S novou vládou to bude teprve jízda a ono, že pan Fiala je Čech a ne Slovák stačit nebude. Někomu to stačí…

   1. Napadlo vás, že ty mínusy mohou být za formu a ne za obsah? Zatímco vulgární sprostá forma svítí do dálky, myšlenku abys hledal lupou.

  3. A vlajka nám nepatří. To je omyl. Vlajka patří neexistující zemi. Československu. Neoprávněně byla ponechána oproti znaku, který je nový. Pouze teoreticky. Pokud by mělo znovu vzniknout Československo(blbost, jen příklad), tak už nemá možnost vzít si SVOU vlajku co tomuto státu právem patří zpět. Jsou o této problematice články.

 6. Hádat se kdo je lepší,nebo kdo byl lepší.Vykřikovat dopředu jak si nová vláda dobře povede.Nezdá se Vám to hloupé.Znáte přísloví “Nechval dne před večerem” nebo “Neříkej hop dokud nepřeskočíš?” Přesto, že jsem Slepenec nevolila, já jim nakonec držím palce.Jestli se jim vláda povede,bude dobře nám všem.Ale moc jim nevěřím,jak můžou spolu dobře vládnout,když se už teď mezi sebou dohadují.

  1. To, že se dohadují je určitě v pořádku. Se slovenským dráteníkem se nikdo nedohadoval a proto jsme dopadli, jak jsme dopadli. Jediné, co nám zbývá je státní bankrot a přepočet peněz 20 ku jedné. Po osmi letech ” bude líp ” lidé vidí ještě větší hrůzu, než si v divokých snech představovali.

 7. Nevím, jestli chce Bureš vytvořit novou skupinu naštvaných lidí, kteří ho budou za pár let znovu volit, ale naštěstí je tu všem stejně měřící ČAS, který počítá i jemu. Za chvíli mu bude 70 let, většina jeho voličů jsou důchodci a nejspíš jich za čtyři roky spousta odejde z tohoto světa i bez covidu a novou generaci už bude zajímat něco jiného než přestárlý politik a jeho ambice. Navíc ona zmíněná ekonomika má svoje zákony a bez politiků se obejde; zejména když do ní někteří zasáhnou velmi necitlivě. Jako zhruba před sto lety v USA, kde tzv. prohibice vydělala miliony Al Caponemu. Už dnes vidíme důsledky dotací podniků při covidu – hodně lidí si zvyklo na bezpracné peníze a nemají zájem vrátit se do své původní práce. Ti budou nejspíš první proti jakýmkoliv reformám, bez nichž se státní finance nedají do pořádku. Zadlužit se dá velice rychle, ale splácí se to hodně dlouho. Mluvím z vlastní zkušenosti. Navíc Bureš rozdával cizí peníze, ne svoje. Tudíž za to si obdiv rozhodně nezaslouží.

 8. Panebože to jsou ale hovadské žvásty. 😀 Nějak mi unikla ta vzkvétající země, kde se důchodcům valorizovala dvacetikoruna. A u doktora se musel platit extra poplatek. Korupční skandály jeden za druhým. O rozkrádání ve velkém ani nemluvě. Bém, Janoušek A Rittig byl známkou doby. A nynější země že je v troskách? Ale to je přece téměř celý západní svět! Díky zelené stupiditě a levičáckému progresivismu!

  1. Babiš, Faltýnek, Jermanová, brněnská Stoka, zeťák mastný Aleny, Bečva jsou známkou posledních osmi let. To Vám nevadí? Divný metr.

   1. evidentně se ti v prdeli,. líbí. ale nejni se co divit, vehledem k vašim, jardovi a mámě frantovi. ;o)) ichtyle.

 9. Pane Mrkvičko ,nějak zapomínáte,….,že tu je Covid a ten by zamával s financemi lecjaké vlády,.. taky zapomínáte ,že pan Babiš měl proti sobě tu nejdebilnější opozici v Evropě..a taky spousta Čechů ,kteří se během pandemie nechtěli omezovat, aby nepřišli o svojí životní úroveň i za cenu bezohlednosti vůči ostatním…a co vy média,? škoda mluvit…

   1. V prdeli můžeš být maximálně jen ty ,protože jí máš plnou hubu. Ty jsi vlastně v prdeli jako doma, proto ti tyhle sračky vyhovují ..
    Normálně sprostě nemluvím ,ale u tebe jsem udělal výjimku ,protože tvůj mozek by to jinak nepochopil…

     1. no, esli ty si ta větčina, tak máš pravdu. ale zkus slovník, třeba budeš překvapenej, co znamená větčina. ;o)) jelito.

     2. Ale, ale ,ono se to umí rozčílit, .myslím si ,že Tvůj táta měl to semeno, z kterého jsi se narodil, raději naládovat do flinty a vystřelit ho do hnoje….

  1. Možná měl proti sobě nejdebilnější opozici, ale taky bohužel za sebou nejdebilnější voličskou základnu, která si bezohledně zvyšovala svojí životní úroveň na úkor budoucích generací.

   1. To, že si voličská základna bezohledně zvyšovala životní úroveň na úkor budoucích generací by stálo za vysvětlení.

 10. To jsou neskutečný žvásty

  Bureše nevolím ale tohle je prostě čirá lež

  kalousek a ODS způsobil v roce 2012 další krizi svými škrty a né že politika ODS přinesla ovoce.

  1. Bolševiku, proč jsi tu všem tak k smíchu…Jak tol, že KSČM už není ani ve sněmovně,, ? At´ žije odkaz pana Václava Havla a rodiny Mašínů!!True story!!

   1. Máme radost, že vy komouši jste v prdeli nejen fyzicky ale i duševně!! Pane Havle, děkujeme Vám!! Long Live Václav Havel!!

   2. jj, odkaz rodiny mašínů? ty joudo, tebe otec musel vystříkat na zeď a sluníčko tě vytáhlo. což se dalo předpokládat vzhledem k tvý mámě frantovi.

 11. Byl jsem přesvědčen že je to šíbr světové úrovně.To co předvedl na klimatické konferenci udělalo z něj šíbra okresní úrovně,který nevidí dál nž za hranice okresu.Popudit si světové investory proti sobě,kteří nainvestovali spoustu peněz a politického kapitálu do programu na snížení emisí je politická a finanční sebevražda.

  1. Mašínové mají silný vzor ve svém otci, generálu Josefu Mašínovi (1896–1942), který jako člen slavné odbojové skupiny Tři králové za okupace těžce zatápí gestapu. To ho nakonec vypátrá a překvapí v pražských Nuslích. Legionář Mašín se prostřílí ze druhého patra po schodišti činžáku, je zraněn, zatčen a brutálně vyslýchán. Nacisté ho popraví 30. června 1942, necelý měsíc po smrti Reinharda Heydricha.
   Tebe ale pověsíme na lamp짧!!

   1. Deutschland ist unser gross freund, du arschlog!! Wer reited so spaet nach durch und wind? Es ist dem Mc Muška und seinem Lenin und Stalin!—DDD—-

     1. Das weiß ich, denn ich habe am Akademischen Gymnasium Deutsch gelernt und die ersten drei Jahre meiner Emigration in Baden-Würtenberg gelebt.

     2. Jsi zoufalý pohádkář, to co tady ze svého života trousíš je diagnóza.

    1. Ukazuješ svoji třídu ty pasáčku vepřů. Angličtinou ses tady postavil na úroveň popeláře z Bronxu, a němčinou jsi to ještě překonal. Úroveň tureckého prodavače kebabů. Co tam máš ještě kromě ruštiny? Tu bych posoudit neuměl.

   1. Jmenují se SMRT Komunismu komandos. Máme pojízdné šibenice na korbách nákladních automobilů!!

 12. Budoucí ministr zdravotnictví má v době kovidové jedinou starost. Rád by sáňkoval o Vánocích. Kurva!

 13. Koblihy, vy jste nešli volit? Proč ted nejdete taky na Letnou? Nemáte koule? Nebo jste jen důchodci nad hrobem?? SPOLU vás , vy tupci ale zachrání!!

    1. Sám si o to říkáš a pokud vím jsi tu v naprosté menšině…stačilo by kýchnout a jsi mrtvej..,tak si moc nevyskakuj Rambo.

  1. áááá agent 07 už je zase v akci….díky za radu, ale ještě vyčkej i na Letnou dojde..
   Ony ty ženy na Letné od Chvilkařů měly koule?…tý jo to je bomba

 14. fak ta sekta eště existuje? ;o)) ichtyle, to na setkáních jíte šváby nebo pijete krev nedonošenejch prasat?

 15. Vzkvétající zemi, v troskách. To je jak na plakátu z roku 1950. Nejsem žádným příznivcem toho elementa z Horních Uher, ale možná by to chtělo poněkud realističtější pohled na věc a méně zbytečných (byť mediálně efektních) emocí. ;.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *