18. 5. 2024

70 příspěvků u článku “Čísla koronaviru jsou hrozivá, realita je ještě horší. Očkování nemoc zatím nezastavilo

 1. Ano očkovaní mohou covid roznášet. Proto taky se očkovaní nemusí testovat. Ti nahoře chtějí aby se covid šířil, rostla čísla nakažených, nemocných na ventilátorech a mrtvých. Jinačí vysvětlení neexistuje. Proč? Bezohledný rouškový a vakcinační byznys, v němž jedou nejen politici, ale i vědecké a lékařské kapacity.

  1. Těch vysvětlujících alternativ je mnoho. Většina bude označena na lež, manipulaci či konspiraci.

   Nicméně. Ano.
   Očkovaní se nemusí testovat, jsou bráni jako bezinfekční a vláda v čele s těmi rádoby experty na zdraví jim vnukla falešný pocit bezpečí. A jak je slyšet, tak je to opravdu jen falešný pocit, jelikož už i očkování jedinci končí v nemocnicích.
   A to se pořád snaží tlačit na propagandu vakcinace a čím dál větší tlak na rozdělování společnosti, nervozitu, nenávist.

   V tom hledat logiku již dávno nelze.
   Tu lež, která kolem celého covidu panuje musí vidět snad už i slepý.

   Vyšší procento proočkovanosti populace není zárukou eliminace viru. Vidíme to v jiných částech světa, kde je % proočkovanosti daleko vyšší a situace není o nic lepší než v jinde.

   Jen co je opravdu smutné, že se společnost nechala takto zmanipulovat a rozeštvat proti sobě jen pro určité přesvědčení (které ve své podstatě je pouze důsledkem propagace vládní garnirury), že někdo je a někdo není očko. Už mi to připomíná nový náboženský směr.

   Osobně respektuji obě skupiny lidí. Jen mne hodně irituje, když mě někdo přesvědčuje o něčem na základě určité myšlenky jiných. Pouze přejímá myšlenkové pochody jiných a sám se nad věcí nezamyslí. Je to dáno dnešním způsobem myšlení, filozofií moderního způsobu života. Konzumní doba jde v ruku v ruce s lidskou leností se nad čímkoliv zamyslet. Je přeci jednodušší přijmout názor jiných než se zamyslet.

  2. nemít příznaky je cílem té celé vakcinace a jediné řešení pandemie. infekčnost prostě nejde úplně zastavit. Nicméně, s radostí tu nemoc přenesu na idioty, co popírají vědu a racionalitu a radši hltaj konspirátorský blitky. Pokud odmítáte chránit svoje zdraví, pak si užijte JIPku. Jo a nezapomeňte se nepřipoutat v autě, protože bezpečnostní pásy jenom omezují svobodu a slouží tak mocným výrobcům pásů.

  3. Průšvih je, že ani očkování ani prodělání choroby neovlivní slizniční imunitu, která jediná brání infekčnosti.
   Jinak: Soudruzi jsou placení od píchnuté vakcíny, a tak budou očkované zvýhodňovat i tehdy, pokud by se prokázalo, že šíří covid násobně více než neočkovaní.

 2. Bohužel očkovaných mělo být alespoň o 600 tis. více ( hlavně těch více než 340tis. duchodcu nad 65 roku kteří nejsou očkováni je problém) ! Bohužel hodně lidí kašle jak na nošení respiratoru tak testování a chodí dále do škol a zaměstnání i přes přiznaky ! V Německu Razantně velmi tvrdě zpřisňují nařizení a bez problému to absolutní drtivá většina chápe a dodržuje u nás je vše pro zhruba 30% odmítaču problém☹

  1. už jste si mohl všimnout , že vlny jsou v různých částech světa malinko v jinou dobu, jednou je to někde lepší než u nás , pak zase horší, to je biologie, nástup, vrchol, ústup. A němci jako mají být náš vzor?

  2. Tím, že nejsou naočkovaní, tak roznáší kovid minimálně. Musí chodit na testy atd, což očkovaní – roznašeči nedělají. Naštestí je tu menšina těch, kteří mají ještě normální rozum. Těch je ale vždycky málo….

 3. Mrkvička a Kulhánek dvě hovada pro něž platí “čím huře tím lepe”je alespon o čem psát,tak hele ve třídě u vnučky 6 spolužáku nakažených ,příznaky lehké nachlazení,ale už jsou ve statistice ,hlavně že se tvrdilo,že ukazatel bude obsazenost vážně nemocných ve špitále,

  1. Vy chytrolíne, u malých harantů asi no problem, ale půjdou k bábě a dědkovi přemlouvat je, aby volili pentagram a nakazí je, protože bába s dědkem to mají na očkování “daleko” (o stanici busu, či tramvaje, dál, než do Kaufu) a Máňa z prasečáku říkala, že to není směroplatný a že v té vakcíně je Chip a Dale od Billa Gatese. V Číně, odkud to přišlo, se s tím nemazali a normálně jim (nakaženým) zatloukli fošnami dveře ( v morových dobách v Praze za Rudolfa II. běžné opatření + bílé X vápnem na dveře) a jídlo jim strkali na lopatě otvorem ve dveřích jako medvědům v zoo.

 4. Odborníci jsou překvapeni…… To jako tlupa vládních nemehel s menstruační skupinou? Jeden něco řekne, druhý to vzápětí popře, třetí vymyslí ještě větší kravinu a tři čtvrtiny z nich jsou navázáni na covidbyznys.

  1. A vy jste ten nejchytřejší a víte všechno tak běžte dělat ministra zdravovědy jak se kdysi nazývalo zdravotnictví.

   1. Když to nebude pod tím estébáckým lemplem, klidně.
    Ono je totiž úplně jedno, kdo tam sedí, stejně je řízen úřednickou klikou.

 5. Lidé. Všimli jste si též toho, že se společnost rozděluje a jsou označování dle závorky níže na:
  Očkované (ti co jsou z vyšší společenské vrstvy, s vyšším vzděláním, s vyšším IQ, s vyšším postavením…..)
  Neočkované (ti co jsou z nižší společenské třídy, s nižším IQ, s nižším vzděláním, obecně slabomyslní jedinci).

  Nic mezi tím. Což je, ale lež. Je to jen uměle vytvořený model dělení společnosti s jasným účelem. Jakým? To není potřeba vysvětlovat, to si dokáže vydedukovat i ten “slabomyslný” jedinec.

  Je zde mnoho lidí, kteří jsou někde mezi.
  Uznávají, respektují i názor jiných a nesnaží se k ostatním chovat dle toho jestli je někdo nebo není očko. Nikoho nepresvědčují o svém názoru a nebo převzatého názoru.

  Je hodně omezené, pokud druhého soudím jen podle statusu, který je uměle vytvořený.
  No nemyslíte?

  1. Řevnivost mezi lidmi zajišťuje psychopatům stálé uplatnění a vyžití. Konec konců vás všechny náramně baví se nad problémem hádat, než ho řešit. Protože hádka nevyžaduje rozumové schopnosti.

 6. Nemyslím si, že by vakcíny nefungovaly na 90%. Ony fungují, což je vidět i na příkladu Izraele nebo Portugalska. ale problém je primárně v tom, že lidé, kteří se nechali naočkovat na jaře, tak si v současnosti nechodí pro 3. dávku a imunita z jara jim už přitom vyprchala. To je jeden problém. Druhý problém je v tom, že značná část populace vůbec očkovaná není. Pokud by byli všichni očkovaní, tak by zase až tolik nevadilo, že se mezi nimi virus šíří. A třetí problém je v nízké účinnosti vektorových vakcín Astra Zeneca a J&J, kterými se na jaře část seniorů očkovala. Já nejsem příznivce nějakých omezení pro neočkované a zároveň jsem odpůrce nošení nesmyslných respirátorů a podobných nefunkčních výmyslů, ale na druhou stranu chápu, že koronavir není zcela bez rizika a skončit na ventilátoru na JIPce se mi taky nechce. Myslím si, že strašení už bylo dost, stejně jako trestání neočkovaných či dělení na očkované/neočkované. Stát by neměl používat negativní motivaci, povede to akorát k tomu, že se antivaxeři ve svém postoji ještě více utvrdí a nehne s nimi nic. Já samozřejmě chápu obavy lidí z nežádoucích účinků i z toho, že se po čase třeba mohou objevit nějaké závažné vedlejší účinky např. v podobě vzniku nějakých neurodegenerativních či kardiovaskulárních onemocnění, na druhou stranu prodělání koronaviru může také skončit vážnými trvalými následky a vedlejší účinky se mohou po čase objevit i u různých nových léků apod., proti kterým ale paradoxně nikdo nevede takovou kampaň jako proti covidovým vakcínám, přitom třeba na lék Vioxx zemřely stovky lidí. Je potřeba vyvracet takové ty naprosté stupidity, jako že ve vakcíně je nějaký čip, nebo že vám po ní naroste prasečí ocásek, ale zároveň také přestat tvrdit, že jsou vakcíny 100% bezpečné a nic nehrozí. Vždy je nějaké riziko a něco hrozí. Je třeba o věci mluvit narovinu a nedělat z lidí blbce. A dále by podle mě také měly vyjíždět stovky očkovacích týmů do menších obcí, aby byly vakcíny všem snadno dostupné, v případě nežádoucích účinků by měli být podpořeni zaměstnanci tím, že mohou zůstat do odeznění doma na 100% platu, pro seniory a sociálně slabší by zcela jistě fungovala na jejich poměry vysoká finanční motivace ve výší třeba 5.000,- atd. Zrušení proplácení testů nebo kontrola očkování v hospodách proočkovanost razantně nezvýší, navíc tím nijak nenutí nikoho k aplikaci 3. dávky, což je nutnost (viz Izrael). Přijde mi, že vláda absolutně nepřemýší a dělá samé nefunkční nesmysly.

  1. Byť patřím ke skupině lidí, kteří se očkovat nechtějí, tak s tím co jste napsal musím plně souhlasit. Má to logiku a tu “správnou” úvahu a myšlenku.
   Nejsem odmítač, jen uvedené benefity vakcíny nepřemyšují negativa i vzhledem k tomu, že jsme kovid nedávno prodělal v domácím prostředí. Sice to není jen chřipečka, respekt z kovidu, ale i tak se nenechám očko.
   Má rodina by Vám mohla vyprávět o negativních účincích vakcíny. I to je důvod proč se za mne tečka konat nebude. Reálné důsledky vakcíny na zdraví jedinců.

  2. Jó pane.., tady bych byl i obezřetný a použil takový obrat, kdy se říká, že si máme dávat pozor na to co si přejeme. Mohlo by se to splnit. A Vy si přejete otevřenou hru. Ať prý s námi hovoří na rovinu a nedělají z nás slaboduché. Jsem přesvědčen, že máte jakousi osobní představu toho co by jste byl rád, aby bylo férově, už konečně vyřčeno. Hádám však pouze, že kdyby to udělali, tak by to s Vašimi představami a možná ještě jakousi vírou v systém hluboce zatřáslo. Podle toho jaký elaborát jste napsal a z něhož částečně a neúplně, ale přece jen vyplývá čemu ještě věříte, pak zůstaňte u přání totální transparentnosti toho co nyní lidem a proč dělají. Neunesl by jste to. Anebo víte co? Přečtěte publikaci od lidumila Klause Schwaba o velkém resetu lidstva. Pokud Vám to konceptuálně myslí dostanete spoustu odpovědí na své touhy nahlédnout jim do kuchyně. Upozorňuji, že je to z velké části nezáživný blábol jednoho z největších karieristů světa, ale i přesto to hodně dá. Vemte si k tomu, ale ne dvojku červeného, ale alespoň flašku. Stáhnete v pdf i na internetu. A tento člověk z organizace světového obchodního fóra vám napoví. Jeho vlhké sny a možná, už nesní je o propojení lidské inteligence s umělou a vůbec se tím netají. Dokonce tvrdí, že do roku 2030 bude realitou. Ten chlap pane není přízrak, i když tak vypadá. Můžete dohledat. A jestliže jsou světovému ekonomickému fóru nadřazení Black rock a Vanguard(zjistěte ve své touze po informacích sám), tak se nebojím, že nebude agenda velkého resetu aplikovaná třeba násilím. S posměšnými poznámkami o čipech a prasečích ocáscích bych se držel moudře dál. Ne pravděpodobně takto, ale vy se vysmíváte té myšlence jako takové. Že na nás jedou opravdu chatrč, asi cítíte sám. Oxid grafenu. Slyšel jste o něm někdy? No. Nejsem rozhodně konspirátor. Ale nutí mě pouze některé záležitosti popřemýšlet. V klidu. A ne jednostraně. Tzv nejlépe ze všech stran a ne ihned něco zavrhovat. Mluvíme zde o čtvrté průmyslové revoluci a o skutečném řízení světa. Mmj dosluhující ministr průmyslu a obchodu pan Havlíček je bezmezným zřejmě obdivovatelem Schwaba a jeho velkého resetu, když si v jednom ze svých projevů v médiích demonstrativně tuto publikaci za svou hlavou v přilehlé knihovně jakési kanceláře vystavil. Jedna z marionet svých světových loutkovodičů. Pan Havlíček a další mu podobní. Tak hezké večery s touto publikací o tom i, jak nic nebudeme vlastnit a budeme neskonale šťastné bytosti. Lockdawny by k naplňování této revoluční myšlenky i odpovídaly. A z daleka to ožebračování nekončí pane. Ještě nejsme ani na začátku zřejmě. Pouhý start. Mějte hezký den.

  3. očividně rušení proplácených testů je to jediné co na lidi platí. proto se už přes týden stojí hodinové fronty na vakcínu

 7. Kecy v kleci co píše autor. Proč se nenapíše srovnání s loňským listopadem ? To by krásně dokumentovalo co bylo loni bez očkování a letos z očkováním i když ne 100%. V Portugalsku,které je s námi srovnatelné s počtem obyvatel je proočkovanost 91 % a nemají zatím žádné katastrofické scenáře jako my. Čím to asi bude ? Zřejmě tím že platí jiný kraj jiný mrav.Problém bude asi složitější než se zdá,ale určitě platí vždy,že disciplína v tomto případě bude hrát prim.

  1. proč zas jen za vzor Portugalci ?
   jsou i jiné srovnatelné země na počet obyvatel, Izrael, Švédsko atd.
   Češi budou trošku jiní vždy,
   spousty lidí si pamatuje a vypráví dětem,
   jak museli do prvomájového průvodu s mávátky,
   i když se to většině příčilo
   nebo povinně vyzdobit okna okupantskou vlajkou,
   to západní Evropa fakt nemůže chápat, tak se s radostí očkují
   a ukazují covid pasy, ty starší 6-ti měsíců již jsou v podstatě v demisi :-)))

 8. Tak to očkování nefunguje,anebo to šíří vakcínovaný,netestovaný v restauracích?Zajímavé zjištění,v obchodech se rouška,už také moc nenosí,zda vůbec někdy chránila?Respirátor byl dříve,proti prachu a rozpouštědlům,třeba proto?A zpoplatněné testy to tady dobrý průser,nikdo na ně chodit nebude a bude to přecházet a šířit dál,jsme v Česku,ne v Německu.

 9. Kurňa…ten vir neslyšel tu reklamu,že máme udělat tečku za ním…ale občane nech si píchnout dávku…něco jak narkoman co živí distributora?Pardon, výrobce…

 10. Bejt očkovanej je jedna věc, jiná věc je vlézt bez roušky do chumlu lidí, o kterejch nic nevím. To není vina vakcíny.

 11. Vládní hovada testují na obyvatelstvu experimentální vakcíny.Covid není nemoc je to prostředek k ovládnutí a likvidace svobody!

 12. Výrobci vakcín Pfizer,Moderna,Janssen prodloužili záruční lhůtu o 3 měsíce za účelem vyočkování a dalších několik stovek milionů vakcín je už expedováno do Evropy.Vše se souhlasem vlád jednotlivých zemí.Začátek totální likvidace!

 13. “Nakažení” nejsou opravdu nemocní,jen malá část.Ale ty super vysoký čísla se hodí,aby vládní prašivci měli na koho svést nesmyslný,často protiprávní restrikce a odůvodnili diskriminaci neočkovaných ve snaze přinutit každýho k očkování něčím,co očividně moc nepomáhá

 14. Ano situace se zhoršila ,ale byl bych opatrný v tom co se píše a jak se to píše, aby zase nevznikaly všudypřítomné dezinformace…což pak zavání panikou mezi lidmi…

 15. Očkování má smysl, ale lidé se musí proočkovat namax. Očkování vymýtilo jiné nemoci, třeba záškrt, černý kašel, tyfus… Tady opravdu ten, kdo se může očkovat, aby se prostě očkoval. Jiná šance jak se opět vrátit do normálu už není.

  1. Lidi si furt neuvědomují, že to co je nám teď podáváno jako očkování, se vůbec nedá nazvat očkováním, tak jak ho známe proti černému kašli nebo tyfu atd. Je to experimentální genová terapie. Kdo se toho “očkování” zůčastní se zároveň stává pokusným potkanem klinických studií, bez nároku na odměnu a případné odškodnění. Takže, pokud mu to “očkování” přivodí zdravotní problémy nebo smrt, má smůlu. Už to přestává fungovat a oficiální místa to už začínají opatrně přiznávat. Jenže, ve skladech je těch dávek ještě miliony a brzy jim končí tzv. expirace. Takže ti co to koupili se to snaží vnutit co největšíu počtu lidí aby to nemuseli vracet výrobci k likvidaci za daleko větší prachy než to koupili.

  2. Ano , očkování skutečně účinnou vakcínou má smysl a chrání očkovaného až z 97% před nákazou a onemocněním. Očkování experimentálním roztokem je hazard se zdravím lidí !!!

   1. Vy jste paní asi nějaká fachmanka v oboru,že tak odborně argumentujete. Odpovím vám protiotázkou a nenechat se očkovat není hazard se zdravím lidi ?

    1. tak eště jednou, pro ty pomalejší. očkování vyzkoušenou a ověřenou vakcínou smysl má. vším jiným ne. pochopil? nebo to chceš vodspelovat???

  3. Přesně tak máte pravdu. Ti co se nechtějí očkovat,hledají jen důvody proti očkování,podle hesla kdo chce psa bít hůl si najde.

  4. Záškrt není vymýcen, v populaci se šíří dál, akorát u očkovaných má velmi mírný průběh (organismus produkuje protilátky proti toxinu, který umožňuje bakterii “rozpouštět” sliznice a vyvolat hlubokou infekci, a celkově poškozuje i (od ložiska infekce) vzdálené orgány. Neočkovaný může záškrt dostat i v proočkované populaci (děti odpůrců očkování, imigranti ze zemí, kde se neočkuje).
   Černý kašel ano, tam to sedí.
   Tyfus byly vymýcen soustavou hygienických opatření, od sanací vodních zdrojů přes potravinářské průkazy až po detekci, izolaci a sanaci bacilonosičů. Očkovat se proti němu buď nedá vůbec, nebo má toto očkování pouze nejistý a velmi krátkodobý (týdny, měsíce) efekt (asi jako očkování proti choleře). Nejsou očkováni ani ti, co s původcem tyfu pracují v laboratořích (na rozdíl od práce s původci jiných nebezpečných nákaz).

 16. Pane redaktore, měl byste napsat o tom, jak tzv. experti typu Hořejšího lhali, když tvrdili, že očkování mRNA vakcínami chrání před Covidem-19 lépe, než prodělání nemoci. Napište to už konečně naplno!

  Opak tvrdili pouze profesoři Beran a Thon a div že nebyli označeni za dezinformátory.

  Jinak, účinnost těch vakcín nyní poklesla na srovnatelnou s placebem, když počty očkovaných a neočkovaných jsou nyní v nemocnicích srovnatelné a zároveň i v populaci je zastoupení obou skupin srovnatelné (očkovaných je mírně nadpoloviční většina).

  Problémem je, že když se dáte naočkovat posilovací dávkou, vydrží vám to zase jen pár měsíců. Jestli se někdo domnívá, že opakované posilovací dávky budou pořád stejně (a dostatečně) účinné, na základě čeho prosím? Nebude jejich účinnost spíše klesat?

  I blbci by muselo už dávno být jasné, že tudy cesta ven z epidemie, způsobené mutujícím virem, nevede.

  1. To přece tvrdil hned na začátku Dr. Malone vynálezce mRNA vakcín, že to není ta správná zbraň proti koronaviru a okamžitě ho smazali odevšaď.

 17. Kromě toho, s konečným porovnání účinnosti očkování proti Covidu-19 bychom měli počkat na přelom zimy a jara, kdy obsah vitamínu D bude v tělech lidí nejmenší.

  Pak se zřejmě – nepřímo, na růstu počtu nakažených – ukáže, že zásobení populace dostatečným množstvím tohoto vitamínu by chránilo před touto nemocí lépe, než zmíněné očkování.

 18. Neee!? Japato? Vojťechu! Viléme! Jarmilo! 🤫
  Raději potichu. Ať se to nedozví ta ještě neproočkovaná populace. Třeba by jim, už nepřišel ani jeden.

 19. Opravdu se najdou lidé, pro které je 2 tisíce lidí v nemocnici z bezmála 11 milionů děsivé číslo. Pro jejich představu jsou to necelí 2 lidé z 10ti tisícového okresního města. A na Jipce jich je z nich asi každý desátý. To jsou zcela marginální čísla. Ostatních nemocných, je z toho města v nemocnici několik stovek lidí. Prosím nedělejte ze sebe hlupáky a odmítněte tuto propagandu. A nespoléhejte se na očkování, raději si zjistěte, zda máte protilátky a pokud ne, tak se očkujte. O prodělání Covidu nesvědčí žádný pozitivní test, ale pouze a jedině protilátky ve vašem organismu.

 20. Já se očkovat chtěl, dvakrát registrován, půl roku a nikdo se neozval, psal jsem na pojištovnu řekli mi že se mám zeptat praktika. Praktik chce maily jelikož pevnou nezvedá. Bohužel na nádraží se očkovat ve frontě nedám. A ted už vůbec ne. Už jsem přesvědčenej že je to k ničemu.absolutně k ničemu. Takže kdo chce ať si moje dávky dá navíc, a tykev na hlavu jakej je blb

 21. “Zjistilo se, že očkování je nanic. A tak můžeme být rádi, že očkování máme.” To je teda logika.

 22. Otupěli jsme,bohatí a mocní si z nás dělají jen levnou pracovní sílu a je jim jedno zda zaplatíme nemocí nebo umřem na korona.

 23. Prostě panáci jen diskutujou,proč to v jiných státech jde a tady se zase jenom kecá .Dost lidí si myslí že politici nás maj na háku.Zabejvaj se kdo kde bude dřepět ,ale denodeně přesvědčovat o očkování jim jaksi nejde.Dokud se to nebude týkat jich a jejich rodin nic pro uspěch neudělaj a lidi budou umírat nebo zavřený domafajn

 24. Čísla jsou hrozivá, realita ještě horší…no asi žiju v paraelním fázově posunutém vesmíru, protože tady víme o covidu jen z médií.
  Ale pozitivní testy občas máme, to je pravda, takže je to možná tak, že nás strategicky nechává žít, aby mohl v tichosti infikovat lidi na dovolené a rozšířit se tak do velkých měst!
  Určitě to dělá ten Vietnamec z krámu, roušku nenosí, plexi nemá a zákazníkům to taky toleruje.
  Ten musel mít covid už stokrát a pořád zarputile sedí v krámu a ne a ne skončit na jipce, ten je s nim určitě domluvenej!
  Nikdo jinej to roznášet nemůže, protože místní nálevna zkrachovala při posledním lockdownu a do restaurace chodí jen turisti, místního tam nepotkáte.
  Teď mi došlo, že majitel, kuchař a servírky jsou taky místní.
  No, tak je všechny uočkujeme na hranici k smrti, vietnamce i majitele restaurace s personálem.
  Pak bysme možná mohli dostat nějakou vyjímku od Inkvizice…teda od covkvizice…vlastně od ministerstva covidnictví….ehmm..však
  víte koho myslim.
  Také zavedeme soutěž v počtu pozitivních testů, občan s největším počtem pozitivních testů za rok obdrží občanské průkazy všech lidí z obce (cca 150osob) a pojede do města za doktorem (je to s ním domluvené).
  Tam mu budou aplikovány vakcíny v počtu jedna za každý občanský průkaz.
  Věříme, že jsme to nové náboženství pochopili správně a naše činy usmíří velkého proroka Flégra a další proroky a všemocná čísla.
  Také děkujeme za naše magické kameny proti kunám, i když nám sem pořád lezou, ale představte si že bysme je neměli!
  Až dosáhneme 70%ní prokamenovanosti obce testovanými a schválenými kameny místním kamenolomem, kuny zmizí úplně.
  Tak snad se to povede i s tím očkováním, už zbývá jen 10% a bude od covidu pokoj…..

 25. Dnešní dvě vydané studie – USA – lidé po prodělaném covidu mají 5,4x větší šanci na to, že skončí v nemocnici než naočkovaní. Izrael – lidé po očkování mají 13x větší šanci, že skončí v nemocnici než lidé po prodělané nemoci. Hned je vidět, kde se vakcíny vyrábí.

   1. Malinko to pro Vás zjednoduším, protože evidentně nechápete napsané. USA kope za očkování, Izrael za protilátky. Tak co, už Vám svítá aspoň v dáli?

 26. ZAVOLEJTE PEKAROVY S FIALOU. BYLI SE DO PRSOU ZE ZASTAVI ZDRAZOVANI A HLAVNE VYRESI COVID☝☝MAJI PLAN. TAK HURAAAA. AT KONAJI TY SRAČKY SLEPENY🖕🖕🖕🖕

 27. Průšvih je prosazování mRNA vakcín, které jsou jednak nevyzkoušené (a dokud nevymře očkovaná populace – na jiné příčiny, vč. stáří, nebude jistota, že nic nežádoucího nedělají), jednak imunizují proti jedinému antigenu na povrchu viru. Pokud pokud virus zmutuje zrovna se změnou tohoto antigenu (pravděpodobnost docela velká), vakcinace přestane fungovat. Tyto vakcíny, kromě toho, že je vyrábějí západní firmy a mají z toho šílené výdělky, jimiž jsou s to ovlivňovat (různými cestami) politiky, novináře a “odborníky” prakticky žádný přínos pro potlačení epidemie nemají (a je otázka, zda je vůbec toto potlačení cílem jejich výrobců, spíš ne).
  Druhým průšvihem je, že západními firmami placení pohůnci blokují Sputnik, který je na základě atenuovaného (oslabeného) viru, očkování jím imunizuje proti desítkám antigenů na povrchu virové částice, takže i když virus zmutuje, imunitní systém ho stále rozeznává jako něco, proti čemu byl očkován (to, že by virus zmutoval tak, aby se mu vyměnil celý povrch, je silně nepravděpodobné – pro názorné pochopení pravděpodobnost něčeho takového je menší než pravděpodobnost, že virus kravských neštovic nebo dojičských uzlů zmutuje na jim příbuzný virus pravých neštovic).
  Třetím průšvihem je, že vakcinace nebo prodělání infekce nejsou relevantnívůči imunitě na sliznicích (imunoglobuliny řady A), která jediná brání tomu, aby se virus množil na těchto sliznicích a byl odtud prskán a kýchán do okolí. Zase – Sputnik je v tomhle dál, protože vyvinuli jeho formu jako nosního spreje, který nabudí vedle hluboké imunity taky tu slizniční. Jeho zavedení by epidemii zastavilo ve velmi krátké době, avšak zastavilo by příjmy výše jmenovaných (a ještě dalších) skupin od západních farmaceutických firem.
  Obávám se, že Sputnik přináší Rusku docela velkou komparační výhodu: Zatímco u nás se budeme s covidem potácet léta a nesmyslnými opatřeními proti němu si likvidovat ekonomiku, Rusko bude v relativně krátkém čase v pohodě. On se totiž ten nosní Sputnik, když přijde na věc, dá rozprášit třeba v metru nebo nákupních centrech a imunizovat populaci, aniž by o tom vůbec věděla. A lidé tím oslabeným virem nakažení ho budou nějakou dobu prskat na své okolí a v podstatě ho proočkují taky (jak se to děje při očkování proti dětské obrně, kdy se v kolektivních zařízeních oslabeným virem nakazí a zimunizuje od očkovaných dětí i část dětí neočkovaných).

 28. Za všechno může cestování,…když se holt lidi nedokáží obejít bez svých dovolených v zahraničí a lyžovaček po světě,. služebních cest….pak jsou tu lidi pracující v cizině ,kteří honem na Vánoce pofrčí domů….pendleři, kteří kolikrát překračují hranice denně, .,sportovci…
  Je přece jasné ,že i očkovaný může virus přenášet….jenže ono dokud se to toho dotyčného netýká ,tak ho to ani nezajímá..
  Tohle všechno se ví díky trasování ,akorát se to nezveřejňuje ,aby se předešlo žalobám za omezování osobní svobody….
  O odmítačích a lidech co rádi všechno obchází ,raději ani nepíšu…
  Takže kdo je bez viny ,ať hodí kamenem….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *