Babišův sestřih “na Moniku” je po delší době slušným PR kouskem Marka Prchala

Když si lidé v neděli naladili jednu z tradičních poledních debat, kde zrovna vystupoval premiér Andrej Babiš, mnozí si jistě při pohledu na jeho nový sestřih řekli něco ve smyslu “ježíš, chudák, ten ale vypadá”. Na rozdíl od své vždy skvěle upravené kolegyně Aleny Schillerové, která pochopitelně nevyužívá žádných kadeřnických služeb, totiž premiér vyrazil do světa ve skutečně neutěšeném vizuálním stavu.

Přestože Andrej Babiš chodí standardně ostříhán nakrátko strojkem, takto špatně ještě nikdy nedopadl. Zdá se, že se na jeho hlavně někdo s gustem vyřádil. Kdo to byl? Podle premiéra jeho žena Monika, která po návratu z Dubaje musela chtě nechtě svého chotě ostříhat, protože tak to přeci dnes normální lidé dělají. V pozadí je ale jasně cítit vliv Babišova PR gurua Marka Prchala.

Ten v poslední době velké úspěchy neslavil, protože obrovská neschopnost vlády zkrotit epidemii a počínat si alespoň tak jako okolní země, lze zakamuflovat už jen velmi obtížně. Když tak vláda vyhlásila nová opatření a znovu Čechy omezila v jejich svobodách, nezbylo než se uchýlit k zoufalému kroku. Prchala napadlo, že z Babiše udělá chudáka, jakými jsou i všichni ostatní. Tradičně pragmatického premiéra, kterému je srdečně jedno, jaký má zrovna účes, hlavně, když to přinese body u lidí, dlouho přesvědčovat nemusel. Proto má teď Babiš na hlavně vyžrané kusy vlasů od strojku a zbytek skutečně hodně na krátko.

Vše bylo pochopitelně náležitě mediálně zužitkováno na provládních webech a facebookových profilech. Chudák Monika byla líčena jako nešťastná žena, po které manžel doma chce, aby ho ostříhala a navíc, chuděře, ani nekoupil pořádný strojek. “Bohužel jsem měla špatný strojek – pouze na vousy. Trvalo to přes dvacet minut,” citoval Moniku Babišovou web zivotvcesku.cz. Prý se snažila na sto procent, jen se to nějak nepovedlo.

To připustil i Andrej Babiš ve svém pořadu Čau, lidi, kde oznámil, že došlo k chybě, tak jako v každé druhé domácnosti přece. “Syn říkal, že strojek je číslo šest, ale byla to dvojka. Doufám, že jsem vás moc nevyděsil.

A tak je Andrej Babiš opět jedním z nás, obyčejných lidí.

Foto: Úřad vlády ČR

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments