12. 7. 2024

19 příspěvků u článku “Výrazně vyšší dědická daň vás může odradit od toho, abyste odkázali nemovitost dětem

  1. Vymyslel to ten, kdo nemá v hlavě všech pět pohromadě. Majetek, který vybudovali těžkou prací naši předci, aby ho mohli předat svým dětem a vnoučatům teď vedení státu – vláda, která neumí hospodařit a stále navyšuje státní dluh vás o majetek chce připravit.
   Měla by se vláda zaměřit na miliardáře, kteří svůj majetek nezískali poctivou prací a tento jim zabavit. Na to ale oni nemají. Jsou s nimi provázaní. Ruka ruku myje.

   1. Vláda svými zákony a prací celé státní správy, to jest policie a soudy vytváří podmínky, aby se ti “šikovní” se zmocnili hodnot které vytvořili úplně jiní. No a ti jiní čím více pracují, tím více chudnou.

 1. Takže stát se nás snaží obrat o čím dál více peněz !
  A chtějí asi dosáhnout toho, že si někdo koupí nemovitost a jeho děti jí pak koupí znovu za stejné peníze !!!
  No tak já na sklonku života vyhodím dům do vzduchu ! A stát může na pozemku postavit nový dům :)))

 2. Na druhé straně je tady mnoho Dalík u,Janousku, Ritigu, kteří své majetky nakradli. Schází zákon o nabytí majetku(záměrně).

 3. Zlodeji vykradli pri privatizaci podniky a statni majetek,pak vykradli statni rozpocet a protoze uz zbyly jen soukrome majetky,tak budou krast tyto.MY TEN SOCIALISMUS VYBUDUJEME at chcete nebo ne.Jak to skonci?No jednoduse.Nemovitosti budou chatrat.O majetek se staraji jen odpovedni lide co ho maji po generace a ne nejaka zavistiva chudina zvednuta socialni davkou statu.

  1. To nemůžeme dopustit, aby to tak dopadlo. Naši předci a my jsme svůj majetek získali tvrdou prací. Nenakradli jsme ho, ani jsme od státu nečerpali dotace, jak to udělali ti nynějšį miliardáři.

  1. Aprįl bohužel ne. To se může stát tvrdou realitou. Naše současná vláda i PePa jsou schopni to podepsat. Oni svoje nakradenè uż majį.

 4. Nebydlicim to stejne nepomuze.Vetsina z nich ma lachtani ruce a zivi je stat.Za ceny nemovitosti muze ten,kdo znicil uspory podinflacnimi uroky.Lidi mohli mladym nasetrit.Ceska cesta kradezi vsude a snaha kradezi prerozdelovat premnozene chudine dosla do slepe ulicky.Stat uz bude jen agresivni zlodej

 5. Vy chytráci ve vládě, víte kolikrát moji rodiče platili daň za dům, který postavily a spravovaly? A co je vám vlastně po tom, kdo čeho kolik má? Kdo vás vládní dobytci mohl volit!!

 6. Než děti vyrostou tak bude tato vláda i ti kdo ji řídí že zahraničí dávno v trapu,karma funguje,kdo chce mít moc,nebude mít nic..

 7. To by se jim líbilo. Sebrat lidem bydlení, nastrkat je do obytných minibytů do 20m2, za které by platili tak nehorázný nájem, že by museli být od rána do večera v práci a z toho platu ještě odvedli spoustu daní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *