21. 7. 2024

3 příspěvky u článku “Bartoška udělal průšvih. Zlikvidoval festival ve Varech. Lidé zuří, co si to dovolil

  1. Souhlasím . Naprostým fiaskem jsou pseudohvězdy, které se jezdí do Varů opíjet a bavit. Vaský člověk se nikam nedostane ani s akreditací. Na vše je potřeba mít VIP vstupenku . Varský člověk si ani nevydělá. Firmy s občerstvením a bary jsou importací z Prahy max. Plzně a pro Varáky zbyde jen úklid nebo podružná činnost. Kde je tedy přínos pro Karlovy Vary? Začíná nám něco páchnout ve státě Českém… Není to o filmu a tvorbě filmařské ani televizní potažmo,je to
    o jednom velkém ,trapném mejdanu uprostřed lázeňského města, které bylo kdysi centrem kultury a zábavy – PRO VŠECHNY! Tím se mimo jiné festival vyznačoval!

  2. A co uděláte se sopkami, které vypouští “neekologické” plyny a dalšími přírodními jevy? Co uděláte s korporacemi co znečišťují planetu? Topit třeba dřevem je podle mě nejvíce ekologické. Podívejte se, jak jsou na tom lesy, kde se povaluje spousta suchého dřeva, že se nedá ani projít. Tyhle zákazy a příkazy jsou jen na to, aby lidem ničily životaschopnost.

  3. Faktem je že to celé kolem filmového festivalu v Karlových Varech jsem přímým účastníkem kdy jako 10ti letý kluk jsem pracoval a z koná Čas jsem na kole převážel filmové kotouče v plechových kazetách do Letního kina později i jako pořadatel,pokladník atd ale to byl svátek pro všechny,spousta mých rodinných příslušníků jezdily až z Moravy a pro všechny nebyl problém zajistit lìstky což dnes.opravdu nejde,myslete na lidí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *