Bez Šafránkové nejsou Vánoce, napsal Babiš. Nesnášela bolševiky, odpovídají mu lidé

Česká republika se zahalila do smutku. Zemřela totiž jedna z nejoblíbenějších hereček, Libuše Šafránková, navíc se dá říct, že nečekaně. O to je šok ze ztráty milované umělkyně větší. Kondolují snad úplně všichni, premiéra Andreje Babiše pochopitelně nevyjímaje.

Paní Libuši Šafránkovou jsem měl moc rád. Její Popelku jsem viděl snad stokrát. Bez ní si neumím představit české Vánoce. A myslím, že nikdo z nás. Je mi strašně líto, že odešla. Upřímnou soustrast všem pozůstalým a blízkým,” napsal Andrej Babiš na svém facebookovém profilu, byť je možné, že zprávu vytvořil jeho marketingový tým.

Lidé však vyjádření premiérova smutku příliš neberou. Komentáře se okamžitě zaplnily vzkazy uživatelů, kteří mu v lepším případě vzkazují, že alespoň v této chvíli měl mlčet, protože Libuše Šafránková rozhodně nepatřila mezi jeho obdivovatelky.

Paní Šafránková nesnášela bolševiky jako jsi ty. Tak si ji nebere do huby,” napsal ostře uživatel Kuba Ryba, který za svůj komentář získal mnoho set “lajků”. V tomto duchu se nese velká část komentářů pod příspěvkem Andreje Babiše.

Najdou se však i tací, kteří sice potvrzují, že premiéra rovněž nemají v lásce, ale vyzývají k udržení piety alespoň v tento moment. Jiní však odpovídají, že se jim nelíbí, když se Babiš odkazuje na známé lidi, kteří s ním nikdy nechtěli mít nic společného a teď už se nemohou bránit. Pod příspěvkem se tak rozjela divoká diskuze.

Foto: Shutterstock

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments