21. 6. 2024

20 příspěvků u článku “Češi mají plné zuby České televize. To je konec. Nedám už jim ani korunu, poradil jak na to

 1. Platit za něco, co si neobjednáte , nechcete a nesledujete je sprosťárna. Ať si to ČT zakøduje a kdo chce ji sledovat, ať platí. Já v tom opravdu nevidím logiku . Vidím v tom nezákonné obohacování. ČT nestačí příjem 7 – 8 miliard ročně, vychloubají se, jak jsou na tom dobře, ředitel a pracovníci mají velké platy a my jim na ně budeme přispívat! To je nehoráznost. A naše stupidní vláda jim to odsouhlasí. Proč by ne, když ČT je provládní.

 2. No a vidíte, mě je na blití ze zpráv na TV Nova a CNN Prima! Jsou to typičtí obchodníci se strachem. Zřejmě tu dotaci 2 miliard od madam Dostálové (ANO) nakonec dostali. A co teprve ty jejich názory lidí z ulice, kteří problematice vůbec, ale vůbec nerozumí. Prostě bulvár nejhoršího zrna. ZLATÁ Česká televize!

  1. Co Soukupův Barandov? To je teprve síla. Nevím co je zlaté na České televizi. Takový Moravec, Železný a spol. Je to jen tendenční zpravodajství. Nenechají domluvit, okřikují a omezují diskuzi. Pustí jen to co chtějí slyšet.

  2. Pražák?…. Asi určitě, tak dál koukej na tv, která nemá s demokracii vůbec nic společného…

 3. Tak, že budeme platit povinné výpalné. Dokonce i ti co nemají přístroj, stačí i mobil. Dopadne to jako s tím Jožkou, měl přístroj tak musel platit alimenty.

 4. Páni a dámy z ČT, každý z vás mi bude měsíčně posílat 500 Kč, protože máte možnost se nechat u mne namasírovat, že o to nestojíte mne nezajímá, protože tu možnost máte !

 5. Souhlasím ještě že zde v Česku je Prima až skončí vysílat Prima tak už se nebude na co koukat, CT hrůza a Nova katastrofa.

 6. Česká televize podává lživé zprávy, úplně vymizely zábavné pořady a ještě chcou přidat nehoraznost.

 7. To je už Vážně drzost, platit za něco na co se nechci koukat. Vrchol vrcholu, co si to tam vy pitomci v ČT vůbec myslíte? Nejhorší televize nejhorší bulvár v ČR. Je mě z Vás na blití. Dezinformace ve zprávách, nulové zábavní programy, filmy. Pořád dokola vysilate, staré programy a za tohle mám platit????

 8. Chápu že se to lidem nelíbí. Vypadá to že ČT zapomněla na metodu vlk se nažral ale koza zůstala celá. Jestli chtějí aby jim to platil každý uživatel chytrého telefonu a tabletu proč ty poplatky zároveň s tím o 40% nesníží měli by víc a lidí by to bolelo min. Nebo ať to nechají za televizi jak k
  Je a za telefon ať si účtují třeba 20 korun měsíčně to bychom ještě snesli.

 9. Mě nejvíc vadí, že platím nějaké instituci, ne za používaní jejího produktu, ale platím jí vlastně obyčejnou daň z majetku který vlastním.

 10. Ano pustit na telefonu,ale musíte za to též zaplatit jinak se tam nepripojite.Ja též platím v podnájmu televizi nemám co tam říkají mají napsané jenom se opakují dokola.Driv to bylo jiné a dalo se i koukat.Kdyz se člověk koukne na telefon,tak usně protože je unavený z práce.Na You Tubě jen někdy.To je vse

 11. Musí zvýšit poplatky aby management měl vysoké mzdy a odměny. Nový ředitel má přes 290 tisic. Za co? Kolik bere Moravec, Železný a spol, je přísně tajné. O objektivitě Jílkové by se dalo s úspěchem pochybovat. Vždy straní jedné straně a ostatní nenechá ani domluvit. Jsou to jen huby, které někdo řídí? Ten moloch je zadarmo drahý.

 12. Ta vaše ráda, jak se vyhnout placení údajně koncesionářských poplatků, je pravdivá asi jako zpravodajství ČT. Ono totiž není možné zrušit placení, pokud jste už jednou platili. To je moje praktická zkušenost a “oficiální” vyjádření ČT na můj dotaz, proč musím platit za něco, co nemám, a proto s tím nesouhlasím. Prostě ČT je stát ve státě pro a naši zvolení poslanci by za ní dýchali.

 13. Já tedy s ČT spokojený jsem. Nicméně platí, že za málo peněz málo muziky. Nikdo snad nepracuje za stejný plat jako před 15 lety.
  Dnes jsem koukal na OVM, zastoupena byla koalice, opozice i nezávislý odborník a Moravec sil do vlády, až by mi ji bylo trochu líto, kdyby neměl pravdu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *