25. 6. 2024

19 příspěvků u článku “Češka se stravovala v all inclusive resortu s celou rodinou zcela zdarma. Ušetřila 55 tisíc korun. Poradila ostatním, jak to udělat

 1. Paní Dagmar je zlodějka a ještě se s tím chlubí. Když na dovolenou do ciziny nemám, tak si ji musím odepřít. A dává do života ” pěkný ” příklad svým dětem. A co na to manžel? Ten s tím souhlasí? Taky bezcharakterní zloděj? Opravdu povedená rodinka.

  1. Někdo si přečetl clanek o rodině ktere se na to prislo akorat si ho upravil podle sebe.vcera sem to četl,a bylo to tak.jak pise akorat když rekli cislo pokoje na recepci tak se na to prislo

  1. Opravdu nehorázné, stupidní a , doufám, že se z toho poserete všichni!! Děláte ostudu ostatním… A tímto způsobem jste příkladem pro děti? Opravdu vám nerozumím a určitě nejsem jediná.

 2. Áno tiež to vidím ako nesprávne rozhodnutie. Avšak pozrime sa čo je Turecko za krajinu. bez akéhokoľvek studu prijalo ďalších 700 tisíc ruských turistov len preto aby si mastili kapsy. Tak si to potom porovnajte so ženou ktorá má malý príjem a ukradla zopár chlebíčkov zatiaľ čo oni kŕmia desiatky tisíc ľudí z Ruska . Bohatnú na nešťastí druhých.

 3. Takovým svinstvem bych se tedy rozhodně nechlubila. Jen hamtat, krást a to vše na úkor druhých. Hanba by mě fackovala ze všech stran. Jsou chvíle, kdy se skutečně stydím za to, že jsem Češka.

 4. Panečku to je,ale pohádka.A pokud ne je to jen a jen trapná ubohost.Je mraky hotelů kde není ani náramek potřeba.A přesto by mně taková ubohost nikdy nenapadla.No asi jsem vychovanej blbec…😂😂😂

 5. Pěkná krava , když nemá na dovolenou ,tak ať sedí doma . Neschvaluji a stydím se , že jsem z Česka a to , že moc !!!! Ina LP

 6. Tak to se potom nelze divit jak o nás v cizině smýšlejí.Morálně se stydím a mrzí mě že nás kvůli takovým házejí do jednoho pytle.

 7. Je to zlodějina a ještě tomu učí děti. Když na to nemá, ať sedí doma na pr. a nedělá ostudu Čechům

 8. Tak paní Dagmar pěkně lže nebo je to vymyšlený článek. Už jen to , že letenka v sezone do Antalye stojí bez zavazadla 6 tis. Těžko se dá sehnat za 2 tis. To je první lež a druhá lež je ta , že hotely mění každý rok jinou barvu náramků, tudíž není možné navštívit ten hotel se stejným náramkem 2x !!!! Mám jich doma pár od stejného hotelu a každý s jinou barvou….takže Turci nejsou blbý jak si paní myslí!!!!

 9. Měli štěstí protože na náramku je datum i rok takže pokud by se podívali zaměstnanci hotelu na náramek důkladně tak by si všimli že náramek má rok 2022.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *