17. 5. 2024

14 příspěvků u článku “Česká televize to zase hodně přehnala. Udělala z lidí hlupáky. Za tohle máme platit?

  1. ČT nyní vybere od lidí 7 – 8 miliard. Zdražením by získali další dvě miliardy. A plat ředitele 290 000 kč. měsíčně! To není normální. Ať se ČT zakóduje a platí si ji jen Ti, kdo chtějí. Pak by se vidělo, kdo má o ni zájem. Jà se na ni vůbec nedívám a musím ji platit už řadu let. Vidím v tom nezákonné obohacení ČT na úkor obyvatel. Nemíním platit za něco, na co se nedívám !!!!

    1. Souhlas. Je to vydírání. Stát uzákonil placení vyvolaného tomuto zbytečnému molochu.

  2. Česká televize dělá z lidí hlupáky už hodně dlouho.Všichni platíme, sice s remcáním, ale platíme každý měsíc. A v ČT jsou vyráběny nekoukatelné pořady, jsou vysílány reklamy, které jsou oficiálně zakázány, zpravodajské pořady jsou tendenční, to, co měli diváci rádi se bez náhrady ruší. A tak si tam pár lidí, včetně rady ČT hezky žije a plácají se po ramenou, jak pěkně si to zařídili.

  3. No pozeral som to aj ja ale podľa mňa len reportérka spravila zo Seba hlupaňu. Niektoré názory odporcov elektrární boli zostrihané a úplne vytrhnuté z kontextu a prezentované tak aby to nahrávalo zástancom elektrární. Manipulácia + vymývanie mozgov horšie ako Rudé právo. To bolo objektívnejšie.

  4. Ať si platí televizní programy ten kdo si je pustí. Jednoduché a ekonomické. Když bez ní nemůžeš žít zaplať.

  5. Čt je tím známá. Překrucování faktů dle zadání. Tendenční a někdy až agresivní vystupování. Zvlášť někteří komentátoři a moderátoři jsou tím proslavení. Nevim zda se s novým ředitelem něco zlepší. Prozatím se zlepší plat jejího ředitele o desítky tisíc a my bydeme platit větší výpalné.

  6. Nojo co jste si lidé zvolily tak to máte, ČT je komunistický přežitek jako renty policistům a další. Ať zruší komplet reklamy na ČT

  7. Tady se mně líbil názor nechat jeden kanál zpravodajský jako veřejnoprávní a zbytek ne zrušit, ale odstátnit a nechat fungovat normálně jako v tržní ekonomice, takže by si mohli dělat co chcou a vidělo by se jestli přežijí.

  8. Od paní Fridrichové nemůžeme nic rozumného čekat, ta za peníze udělá vše a je to 🐑🐑

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *