19. 6. 2024

28 příspěvků u článku “Česká televize vysílá nesmysly. Zrušte to. Bouří se už i guvernér ČNB

 1. Ať si to vysílání zakódují a platí si to jen ti, kdo to bude chtít sledovat. Já žádné poplatky Rozhlasu a ČT platit nebudu, protože nějaký stupidní Rozhlas jsem v životě neposlouchal a na ČT jsem se nikdy nedíval, nedívám a dívat nebudu. Jestli po mně budou chtít abych to platil, obrátím se na soud. Nemyslím si totiž, že po mně může někdo požadovat platbu za službu, o kterou nemám zájem.

  1. Souhlas. Poplatky ať si platí ten kdo ČT sleduje. Jsem pro dobrovolné poplatky. A když zpravodajství slouží státní moci ať si to taky stát platí

 2. Přesně tak, už to mělo být dávno.
  To už je úplná zvrhlost,platit jen proto že mám elektřinu.

 3. Díky bohu, že máme veřejnoprávní ČT a rozhlas. Nechci aby to dopadlo jak v Maďarsku a všechna média vlastnil Bureš!!!! To by byl pohřeb demokracie!!!!

  1. Tak to bude platit Söroš, vždyť je to prašť,jak uhoď.Myslite si, že to vládní oligardi pustí to jste najivni,že si myslíte,že to bude veřejnoprávní nezávislá tv🤦😂

  2. Také si to myslím, ale vysvětlujte lidem, kteří sledují pouze “alternativní weby”, že seriózní média nemají zajem vysílat to, co se líbí jim😁

  3. Jako ironie ok. O nezávislosti ČT mám veliké pochybnosti a proto se na její zpravodajství dávno nedívám.

  1. Souhlasím. Budu volit tu politickou stranu, která bude mít v programu zrušení koncesionářských poplatků.

 4. Co to je ČT? Prozradí někdo? Nějaká infekční choroba, nebo co? 🤔Fakt nevím a vlastně mě to nezajímá..

 5. Já, já, já. Nikoho nenapadne,že na ČT se dívají hlavně staří lidé, kteří tráví většinu času u televize a nemají zájem o americké serialy na Nově nebo Primě? Trošku ohleduplnosti k druhým, když budeme mít štěstí, budeme jednou staří také.

  1. Už taky nejsem nejmladší ala platit takové šílené miliardy a sledovat pak pořady staré desítky let? To snad toliknestojí. A zpravodajství ve kterém se jen lže to platit? Prostě kdo chce ať platí a hotovo

 6. ČT bych prostě zakodoval a kdo chce ten brak sledovat ať si zaplatí,proč všem vnucovat něco o co není zajem

 7. Přesně,ať si to platí kdo nato kouká. Dávají tam houby nedá se nato koukat. Mě ČT chybět nebude ,kromě počasí se nekouká a nato se můžu dívat jinde.

 8. ČT nadále zůstává faktickým detašovaným pracovištěm bruselské propagandistické centrály.

  1. A kdyby se stala faktickým, detašovaným pracovištěm moskevské propagandy, kritika by asi nebyla. Nebo snad ano?😁

 9. Zrušit by ji měli zbytečně lidé za to platí a ještě by chtěli víc a za co ?? A kdo na to vůbec ještě kouká ani ti důchodci na to ne koukají .A kdo to chce ať si to zaplatí jako jiné tv. Stanice .

 10. Tak jsem se od pana Singera dozvěděl, že se vlastně díváme na “ODPADNÍ” zábavu jako je “Star dance” nebo dokonce na “Vaření s Jiřinou Bohdalovou”. Mimochodem “Star dance” je nejsledovanější pořad v republice. Pane Singere protože se Vám a jiným něco nelíbí,neznamená to, že je to “odpadní” zábava. Škoda, že Jste neuvedl na co se díváte Vy – pokud vůbec na něco kromě sportu, případně na které televizi. A pro ty, kterým by nevadilo, kdyby u nás místo veřejnoprávní televize vlastnilo média jen několik jedinců a rozhodovali s vládou o tom co se bude vysílat, jako například v Polsku nebo Maďarsku, myslím, že by se to ani Vám s největší pravděpodobností nelíbilo.

 11. ČT by hlavně měla být apolitická, což rozhodně není, je poplatná vládnoucím stranám, protěžuje její zástupce zcela evidentně. V diskuzích jim moderátoři dávají více prostoru, opozičním skáčou do řeči, nenechávají je domluvit. Zprávy nejsou objektivní, naopak zkreslené, lživé. Než takové zpravodajství, tak raději žádné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *