21. 6. 2024

74 příspěvků u článku “Vojta Dyk se tvrdě opřel do Ukrajinců. Kdepak sluníčkář, to nikdo nečekal

 1. Otázka zní. Kdo měl prachy aby se vykoupil u zkorumpovaných odvodových komisí nebo na zkorumpované celníky aby vůbec mohl vycestovat ven z Ukrajiny? Normální slušní lidé ne, ale různí rozmazlení boháči, korupčníci a členové ukrajinských mafií. Z Ukrajiny sem k nám přitáhla ve většině verbež, která se u nás zašívá před mobilizací. Na Ukrajině žijí jako všude i slušní pracující lidé, ti ale bohužel umírají na bojištích za zájmy západních zbrojních korporací a geopolitické zájmy USA.

 2. Vojta Dyk mi mluví z duše.Je velmi divné, když jim dáváme velkou i finanční podporu a oni si jezdí v drahých autech,to přeci nejsou chudáci.To jsou na tom hůře naši lidé např.invalidé nebo postižení a někteří důchodci mají důchod 10 až 12 tisíc , když vše poplatí nemají ani na jídlo a léky,jak smutné

 3. Vněčem sním souhlasím a vněčem nesouhlasím. třeba ta Francie a Německo problém je v tom že tam si vzali muslimy a mezi ukrajinci a muslimy je rozdil kulturně a hlavně z vírou.

  1. Přesně tak, on ten rozdíl mezi lidmi, kteří utíkají před válkou zřejmě ještě nepostřehl

   1. Jenže muslimové nechlastaji od rána do večera vodku a opilí pak nedělají na ulici bordel. Ukacka jsou odnož Rusů, jen chlast a binec,rvačky

  2. Pan Dyk prirovnal prave to prelidneni lidi z jinych zemi treba uprchliky z muslimskych zemi. Treba Viden, kde jsem temer denne se v nekterych okresech uz skoro nemluvi nemecky, namustrovani klucici vyhaknuti podle posledni Mode se flakaji po ulicich s iPhone, a nic nedelaji a to vse musi stat financovat…ne dekuji vseho s mirou

 4. Vojta Dyk má úplnou pravdu,všichni se tváří,že se nic neděje,pár uprchlíků,no bóže,vždyť se vrátí.Nevrátí a tady se na ně neustále berou ohledy a že to nejsou žádní chudáci ví každý kdo s nima přišel do styku .Stále se nám Čechům neustále něco zdražuje a to jen kvůli nim,co už nás,řádný poplatníky stáli peněz.Pan Dyk má i pravdu v tom že je to všechno nějaký divný,kvůli válce mezi Ruskem a Ukrajinou je najednou všechno drahé a nic není.Byli i jiné ale takle na to nikdy nikdo nedplácel.

  1. Vážená paní, chápu, že nemáte Ukrajince ráda. Nejste sama. Ale tvrdit takovou absurditu, že kvůli NIM se nám “neustále něco zdražuje”, je opravdu hloupé. Ukrajinci bohudík nejsou důvod, proč se nám astronomicky zdražily energie, zvýšila inflace i hypotéky. Podívejte se do sousedních zemí a do zámoří. Stejná situace v Kanadě, Austrálii i ve Spojených státech. Ukrajinci nás opravdu něco stojí, ale nejsou PŘÍČINOU našeho zdražování 😁

   1. V Polsku i na Slovensku mají čtyři krát levnější elektřinu než ČR. Proč tady nepíšete o sousedních zemích?

 5. Přesně tak. Už tam jenom opomenul zmínit nárůst kriminality. Je to přesně ta sorta lidi, která se neumí přizpůsobit. Jsou hlucni, často opilí, chovají se hned agresivně, když je člověk na něco upozorní, narostl i počet sexuálního obtěžování a znásilnění, krádeži a teď dokonce i vražda. Přesně takhle to začalo v Německu, když si tam pani Merkelova nastěhovala uprchlíky. Pravda, nelze všechny házet do jednoho pytle, ale když to začne takhle narůstat, lidé už rozdíly nedělají. Takže se asi máme na co tesit😔

 6. Přesně tak.nikdo nekontroluje jakej zevlák nebo kriminálník sem leze.Jejich kultura a povaha jsou jiný.znam jich desítky a ruku do ohně bych dal tak za dva z padesáti.

 7. Velká pravda,jen odporuje propagandě, takže nejspíš dostane za uši.
  Protože pro pravdu se každý zlobí.

 8. Vojta Dyk má naprostou pravdu a souhlasím s ním-snad se lidé poučí koho budou příště volit!!! Ukrajinu jsme projeli v roce 2007 na kolech a viděli jsme realitu života-velká chudoba na vesnicích a pak korupce ve městech!!!
  Čechy patří čechům!!!

  1. Stojím za každým slovem pana Vojty Dyka a považuji si jeho veřejného vyjádření. Češství a Český národ, tato slova se stala v naší malé zemi nepopulární. Abychom ji my všichni, mohli mít a prokázali naši identitu, stálo to mnoho životů našich statečných lidí.
   Ano, pomoci jen těm co ji opravdu potřebují a dočasně. Liší se argumenty vládních představitelů, lobistů atd. s názory lidí kteří žijí v realitě, jsou denně s tím vším, co se děje v důsledku ,,Ukrajinské migrace” v kontaktu. Ukrajina, taková velká země, mohla své občany přesunout z oroženého východu na západní stranu státu, kde jim měli jejich spoluobčané poskytnout azyl.

 9. Hlupák neuvěřitelný, zklamání obrovské, zařadil se do sféry těch hodně jednoduchých lidí

  1. Tak za tohle vás tu nebude mít nikdo rád, já ano . Bohužel hlas lidu není to co jde do médií,ne všechny hlasy jsou vyslyšely a mě ještě pořád nejde uvěřit, že jsme všichni zlí, nepřející a nenávisti plní

 10. UK se neumí chovat hned si myslí že jim vše patří.A jsou tady takový podnikatele kteří je sem dovezou a preferují na nich svou živnost.Zaridi ubytování nějakou práci ale ne zadarmo.Vim že nikomu se do války nechce ale tak ať tady neřvou jak by to Rusku nandali,je tady plno mladých kluků co sem utekli aby nerukovali ale rvát,provokovat to jim jde.at jdou všichni domu a buduji a obnovuji své domovy.

 11. Smutné jak je argument o tom, že máme málo pracovních míst popsán jako ,,přízemní”. Firmy propouštějí po tisících, ceny se zvyšují a my se máme rozdat?
  Články by měli být psány objektivně, tohle zaměření proti názorům, které tady poslední roky máme mě přestává bavit.

 12. On to řekl úplně přesně spoustu lidí to tak také vnímá,ale boji se mluvit. To už opět není demokracie, ale musí se souhlasit co nám nařídí “vrchnost”? Tahle vláda své občany hodila přes palubu.

 13. Je fajn, že se nebojí říci svůj názor. Je statečný a zaslouží si velkou úctu. Jeho popularita stoupá protože není ustrašený muž a má názory jako většina z nás. Není to ojedinělý vyšinutý názor člověka zblblého naší televizí.

 14. ,,a to bylo pro některé již silné kafe ” .Ano , to mohlo být , ale ti ,, někteří ” nebudou asi většina !

 15. Vojta řekl nahlas co si všichni tady myslíme. A řekl to ještě mírně a jemně. Ukrajina je jiná kultura, jiné dějiny. Stáhnout nás do propasti a bude tu binec jako u nich. Je mi líto že musím říct právě toto, ale je to pravda.

 16. 🙏🙏👍👍👍no konečně člověk s rozumem😍😍😍Tak přesně takto bych to sama řekla a mé okolí také. Bohužel je to tak🙈Stát se nepostará o vlastní lidi,nemají na nájemy,vyúčtování elektřiny,zálohy,jídlo …atd…. Vzhledem k tomu co vidím denně,jak se tito lidé,kteří jsou tu jenom na údajné návštěvě chovají …katastrofa…. Dělají tu akorát bordel. Jejich děti puberťaci,se poflakuji po parcích,nejlíp u dětských hřiští,kde dělají jenom bordel a řvou 😡Svoji děti si na hřišti neumí ani okřiknout,nechají je dělat bordel …. No co k tomu dodat …. Je to jejich boj a bohužel,kdyby to byla naše situace….tak s námi by se v cizině jako s Čechama nikdo nemazlil…. Tak nechápu proč my tady muzeme a máme upřednostňovat cizí lidi….🙈👍

 17. Pracuji pět let na přepážce na úřadu práce…. naši vládu bych postavila
  před soud za vlastizradu. Buďte rádi že nevíte, co všechno se jim dává … miliony tečou…. a věřte, že nemám problém s pomocí pro uprchlíky před válkou, ale takové by spočítal na prstech jedné ruky…

 18. Dobře máme demokracii každý si může vyjádřit svůj názor tak o co vám jde. Už jsme zapomněli jak jsme za svůj názor dostali přes držku? Je to náš občan tak co.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *