Charlie Sheen překvapil svým vzhledem, když se po delší době objevil na veřejnosti. Podepisuje se na něm vážná nemoc

Slavný herec Charlie Sheen už se roky drží v ústraní, kam ho zahnaly nejrůznější závislosti, s nimi spojené eskapády a nakonec i nákaza virem HIV, kterou tato celebrita nakonec veřejně přiznala. Na veřejnosti se Charlie Sheen vyskytuje jen velmi málo, a když se tak stane, většinou je kolem toho velké haló.

Nejinak tomu bylo tentokrát, když se Sheen objevil v autokině, kde se zrovna vysílal jeho slavný snímek První liga z roku 1989. Na herci bylo jasně vidět, že za ním stojí bouřlivý život a že nebezpečný virus si zřejmě také vybírá svou daň. Respektive jeho léčba. HIV v dnešní době už není tak životu nebezpečný, pokud je včas podchycen a léčen. Medikamenty mají ale řadu vedlejších účinků a skutečnost, že se tělo s něčím musí neustále prát, mu také nepřidá. I proto Charlie Sheen rozhodně nevypadá na svých 55 let, ale působí přinejmenším o deset let starší.

Charlie Sheen byl především v 80. a 90. letech obrovskou filmovou hvězdou. Zahrál si v legendárních snímcích jako Četa, Wall Street nebo Žhavé výstřely. Pak však o něj, vlivem závislosti na alkoholu a drogách, producenti začali poněkud ztrácet zájem. V novém tisíciletí dokázal svou slávu sice vzkřísit, když se dlouhá léta objevoval v hlavní roli seriálu Dva a půl chlapa, ale i odsud byl nakonec vyštípán. Pak už začal skutečně nekontrolovatelný pád, který byl provázen například obviněními z násilí od jeho manželek Denise Richards nebo Brooke Mueller.

Foto: Shutterstock

Skutečným šokem pro herce byla právě infekce virem HIV, která pramenila z jeho četných sexuálních eskapád. K pozitivitě se Sheen přiznal na konci roku 2015. Od té doby deklaruje, že se snaží dát svůj život do pořádku. Podle svých slov se zbavil závislostí, byť to nešlo tak jednoduše a střízlivý je prý až od prosince 2017.

Charlie Sheen je pokračovatelem slavného hereckého klanu, do kterého patří především jeho otec Martin Sheen a také starší bratr Emilio Estévez. Skutečným jménem Charlieho Sheena je ostatně Carlos Irwin Estévez.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments