Chodila na demonstrace proti opatřením bez roušky, její manžel teď bojuje o život s covidem. Žena požaduje, aby mu lékaři dali ivermektin pro koně

Ukazuje se, že vůči covidu není nikdo imunní, dokonce ani ti, kdo jeho závažnost popírají a účastní se nejrůznějších demonstrací, na kterých odmítají protivládní opatření, případně na sociálních sítích sdílí nejrůznější konspirační teorie.

Nejnověji se to ukázalo na případu ženy, která do Fakultní nemocnice Motol přinesla odčervovací pastu pro koně s obsahem ivermektinu a žádala lékaře o to, aby ji podali jejímu manželovi, který zde leží v kritickém stavu právě s covidem. Zástupci nemocnice to pochopitelně odmítli a jednoznačně deklarovali, že nebudou lidi léčit přípravky pro zvířata.

Na širší rozměr celé záležitosti teď upozornil server Manipulatori.cz, který uvedl odhalil identitu dané ženy a uvedl, že pravidelně navštěvuje různé akce zaměřené proti opatřením, a to bez zakrytých dýchacích cest.

Na FB jsem si všimnul jedné paní s iniciály D. K. Sdílí různé hoaxy o covidu, chemtrails apod. a je velkou fanynkou flákance Volného. Bez roušky a respirátoru samozřejmě chodí na různé demonstrace popíračů covidu. Její manžel dostal covid a momentálně leží na ARO v Motole. Ona tak pro něj na FB sháněla ivermektin. Ten jí dovezl flákanec v takové té tubě, jak se to s ní stříká do koně. Spolu pak šli tubu donést na ARO a paní od lékařů požaduje, aby jejího manžela léčili zřejmě podle toho, jak se dočetla na dezinfowebech a Facebooku tělocvikáře flákance,” napsal na svém facebookovém profilu Roman Máca.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments