19. 6. 2024

10 příspěvků u článku “Chorvatsko v zoufalé situaci. Nedá se koupat, ze země prchají turisté

  1. Nevím, z jakého důvodu to Chorvatsko neustále znesvěcují🙁. Máme rodinu v Poreči a Rijece. Mimo vedra, které je i u nás, je tam vše v normálu. Bohužel, lidi kteří se sami nemohou přesvědčit, tak uvěří tomu co se píše či vysílá v televizi. Že je tam dráž je pravda, Chorvatsko přešlo od nového roku na Euro. Pro mně bohužel, proto je potřeba si uchovat naši národní měnu-korunu.

 1. No nevím, u Zadaru, žádné medúzy, moře tak čisté, že i z pláže jsme viděli delfíny, komárů stejně jako vždycky, protože jsme u moře 50m, takže o 2-3 víc než všude jinde 😂😂🙈 no a ceny téměř stejné. V centru asi vyšší ale na plážích Bibinje mají údané i kuny i eura v porovnání a o moc vyšší to není. Spíš ty kuny lidi neuměli přepočítat a na ty eura se jim to zda víc…. kór kdyz plati 5,20 a nechají např. 6. Ta hodnota dost klame.

 2. Dobrý den,dnes jsem se vrátila po tydeni dovolené že Splitu,můžu říct,že jsem byla spokojená, moře čisté,jo nějaký ten papírek se našel na pláži,ale druhý den byla uklizena,na to pivo jsme si taky vyhlídli hospůdku,kde se dalo posedět, samozřejmě,pro ty prachače restauraci jsem raději obešla,zas tak bohatá nejsem,ale za mě můžu říct, že cenově je to všude stejné,každý musí vydělávat,a u nás v ČR,je taky draho.Ale když chcete a umíte obchodovat,nebo-li smlouvat,dá se nakoupit.a potraviny,bych řekla jak kde,ale hlady jsem neumřela,dovolenou jsem si užila bez komárů,příští rok si do Splitu rezervují dovolenou zase.Takze co bych řekla na konec? když člověk nečte články v novinách,tak si tu dovolenou užije podle sebe hezký,tak jako já.

 3. Dobrý den, mi tedy už týden v Kanici je to pod Rogoznici a od Šibeniku až po Kanica kdyby nebylo požáru tak není jediný problém jak z odpadky, medúzami a draho už vůbec ne. Ceny přiměřené těm našim jak v obchodech tak v restauracích, hezký den 🍀🌞

  1. Dobrý den,
   omlouvám se ale nevím jak sem přidat samostatně komentář. Tak se jen přidám takhle.
   Jsme na ostrově Rab. Je tady nádherně. Žádná špína, žádná medúza.. ve vodě jen krásné malé rybičky všech barev. Lidí mraky. A ty ceny? Paráda.. Udělali jsme si nákup v obchodě Konzum a když jsme si to všechno přepočítali tak jsme došli k tomu že v ČR by jsme zaplatili jednou tolik.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *