Čím jste byli v minulém životě? Stačí vzít číslo z vašeho data narození a okamžitě se to dozvíte

Čísla nikdy nelžou, o tom jste se v životě dost možná už mnohokrát přesvědčili. Tak proč je nevyužít k tomu, abyste zjistili, kdo nebo co jste byli zač v minulém životě, tedy samozřejmě za předpokladu, že na tuto formu věříte. Čísla nevypovídají pouze o osobnosti dotyčného, ale skutečně s jejich pomocí můžeme určit, co se dělo.

Dojdeme k tomu matematickým součtem čísel v datu vašeho narození. Sečtěte všechna čísla v tomto datumu. Pokud vám vyjde číslo o dvou cifrách, znovu je sečtěte, dokud nebudete mít cifru jen jednu.

Abychom to měli jednodušší, máme tu pro vás příklad. Pokud jste se narodili 12. listopadu 1980, postupovat budete tímto způsobem.

1+2+1+1+1+9+8+0=23. Vyšlo nám dvojciferné číslo, tedy musíme udělat další součet, a to 2+3=5. Naším životním číslem je tedy pětka.

Jednička

Možná vás nepřekvapí, že jedničky představují velké vůdčí osobnosti. Často byly někým skutečně významným. Je tedy možné, že jste si v minulosti střihli třeba roli prezidenta nebo krále, případně generála. Pakliže se ale teď cítíte osamění, je možné, že vás nakonec svrhli a vyhostili.

Dvojka

Pokud jste dvojkou, pak jste to neměli a asi ani nemáte jednoduché. Byli jste totiž hodně emocionálním člověkem, což může přetrvávat. Máte také špatnou zkušenost v lásce, proto teď cítíte potřebu někoho hodně milovat. Můžete mít ale problém někoho takového najít.

Trojka

Dříve jste hodně spoléhali na svou kreativitu a mířili uměleckým směrem, což vedlo i k tomu, že vám byly ukradené materiální věci. Proto se teď nejlépe cítíte v jednoduchém a nekomplikovaném prostředí. Moc věcí vám nedělá dobře.

Čtyřka

Toto číslo je hodně spojeno s izolací a omezováním. Vaše zkušenost je taková, že jste nejspíše trávili hodně času ve vězení, případně v podobném postavení, které mohlo být třeba v armádě. Není ale vyloučeno, že jste byli rovnou otrokem.

Pětka

V minulém životě jste zažívali samí těžkosti, strach i nejistotu. Bohužel to zřejmě budete pociťovat i momentálně a je třeba na tom pracovat, neutápět se v tom.

Foto: Shutterstock

Šestka

Byli jste patrně hodně rozháraní. Spojovalo se ve vás duchovní založení s hedónistickým životem a nevěděli jste, kam se vrtnout. Také v tomto životě se zřejmě necítíte šťastní. Cestu ale můžete najít v lásce.

Sedmička

Pro své okolí jste byli poradci a dokázali byste se pro něj obětovat. Vyznačovali jste se hlubšími hodnotami a smyslem. Důležité pro vás bylo vzdělání, kdy jste dosáhli hodně vysokého. Ve svém oboru jste se proslavili, ale to vás mohlo stát i život.

Osmička

Jednoznačně jste za minulé éry hromadili majetek. Také proto teď inklinujete k tomu, abyste byli finančně zajištění a jste schopni tomu podřídit úplně cokoliv. Ale dejte si pozor, ať to nepřeženete.

Devítka

Zaměřovalo jste se duchovním až nadpřirozeným směrem. Mohli jste tedy být například psychologem, prorokem, ale také numerologem či astrologem. Z minulého života jste si přinesli klid a velké zkušenosti.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
19 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments