Darujte investiční zlato – je to dárek, který vzbudí pozornost

Obdarováváme neustále. Avšak pravdou je, že řada dárků se již okoukala. Některé jsou odsouzeny k rychlému zapomnění. Skutečně chcete dávat právě takové dárky? Věnujte investiční zlato a dárky z drahých kovů. Ty nikdo nezaloží.

Za jakýkoliv dárek utratíme finance. Co tak věnovat takový, který danou hodnotu bude mít i ve skutečnosti? Dárky z drahých kovů, a teď rozhodně nemluvím o špercích, které nejsou vždy tím pravým, se hodí pro rodinu a přátele, ale i pro obchodní klienty.

Věnujte zlatou cihlu

Její hodnota může být i 1 300 000 Kč. To už by byl ale skutečně hodně velký dárek. Co by dárek budou však skvělé i malé zlaté cihličky, přesněji investiční zlaté cihly. Pořídit se dají již od hodnoty 1500 Kč. Hodí se k jakékoliv příležitosti, v jakémkoliv věku, a komukoliv blízkému. Často se pořizují jako dárky pro muže. Mohou mít též vtipný podtext, když je věnujete třeba k promoci, či jako dárek k založení firmy. Prezentují totiž základ toho, co můžeme díky vzdělání či odvaze začít podnikat do budoucna vydělat. Cena zlata navíc roste. Pokud si dotyčný nechá tento dárek na památku, po pár letech bude jeho hodnota mnohem vyšší.

Dárky pro každou příležitost

Ať již potřebujete hezky oslavit svátek, narozeniny, výročí svatby, narození dítěte, křtiny, či třeba jinou událost, jsou zlaté a stříbrné dárky zajímavou možností. Pořídit si lze zlaté a stříbrné medaile s až 500 jmény z českého a slovenského kalendáře. Jména na drahém kovu mají široké uplatnění. Jako dárek se hodí k svátku, k narození dítěte, co by mince do kolébky, též třeba ke křtinám, ale i k jiným příležitostem. Dostudovalo vaše dítě? I pro tuto příležitost najdete vhodný dárek, který má na sobě přímo daný titul. Oblíbenými jsou též znamení zvěrokruhu. Dárky ze zlata a stříbra získáte vždy s certifikátem.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments