Děsivé detaily vraždy na Kladensku. Třítýdenní kojenec plakal s mrtvými v domě celý den

V sobotu večer jeden z obyvatel malé obce Líský na Kladensku volá policii, protože právě našel na zahradě u jednoho z domů tři těla bez známek života. Následně vypovídá, že na zahradu k sousedům přelezl plot, protože mu bylo divné, proč se z domu bez přestání ozývá dětský pláč. Slyšel ho prý téměř celý den. Je ale možné, že k vraždě došlo už v pátek. Pravděpodobným pachatelem je jeden z mrtvých, hlava rodiny, který sloužil jako vězeňský dozorce. Sousedé jsou z celé věci v šoku, podle nich šlo o bezproblémovou rodinu

Když policie dorazila na místo, netušila ještě, že vrah je s největší pravděpodobností mezi mrtvými. Snažila se s ním proto komunikovat. Když nereagoval, násilně vstoupila do domu. Zde už našla pouze plačící miminko v postýlce a dva psy. Podle místních došlo k vraždě zřejmě už v pátek a těla zesnulých tak na zahradě ležela až do sobotního večera.

Vězeňský dozorce zřejmě nejprve zastřelil svou manželku, následně tchyni a pak i sám sebe. Případ vyšetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů. “Nám je velice líto, že zbytečně vyhasly tři lidské životy, nicméně k případu nemáme žádné informace, neznáme jeho okolnosti, takže v tuto chvíli mohu pouze potvrdit, že jeden z mrtvých byl náš příslušník,” uvedla mluvčí vězeňské služby Petra Kučerová.

Foto: Freepik

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments