22. 7. 2024

54 příspěvků u článku “Do Sněmovny kandiduje surový bolševický bachař, upozorňuje Miroslav Kalousek

 1. Drzost kalouska dosahuje vrcholu tenhle svazacek zlodej by mel byt uz min 58 let na pankraci- ne tahle republika je po saskarne 89 ztracena uz bude jen hure a hure .CO SI TENHLE KSINDL DOVOLUJE ZA BILEHO DNE je neskutecné.

  1. a víte proč má obrovskou podporu u skorumpovaných novinářu,politologu,televizí, a plátku páte cenové echo,forum,prima news,respekt,aktivisti,neziskovky napojené na zločince Sorese i naši kmotři,tuneláři nekutečné lži,podrazy,špína,zákeřnost se valí na Babiše o to více budeme volit Babiše

   1. Lži,podrazy,špína,zákeřnost a zlodějna,to jsou přesně vlastnmosti stébáckého čobola Bureše a celé té vaší udavačské pakáže. Kapišto,koblihářský parazite?!

  2. Drzost komunistických ksindlů a jejich přisluhovačů je nebetyčná.Držte huby a buďte rádi, že jste neskončili v kriminálu, kam všichni patříte.

  3. Drzost Kalouska?I bez jeho komentáře si pamatuji jak se Vondruška vyjádřil v televizi.A toto by mělo jít do PS?No,tak to Vám byla nejspíš i jahoda vysoká.

  4. Kdyby idiotismus, intelektuální lempláctví, morální stoka, kvetli, tak ty jsi ta největší a nejrozkvetlejší kytice na světě…

  5. Halo´ – zde zůstává rozum stát na schválení čeká můj komentář. Cenzura je v plném proudu – bez cenzury ani hroudu. Cˇeká na schválení – Komentář můj smělý !!!

 2. Ty na nic neupozorňuj Kaldo a radši se neukazuj na veřejnosti, jsi na mém seznamu!
  ,,Joffrey, Cersei, Hora, Walder Frey, Kalousek!,, 😀 😀

 3. A to prosím ,říká člověk pevných morálních zásad,charakterní komunista,který vstoupil do KSČ v roce 1988…..hnuj

 4. Kalousku, proč nebyl obviněn za jeho činy za vaší vlády s Klause /tedy krátce po kotrmelci/ proč asi, proč….

 5. Ať je Kalousek jakej chce a nikdy jsem ho nevolil vždycky mi bude milejší než bolševický tupý bachař, který umí svoje odpůrce akorát mlátit a jeho strana se mstít na rodinách a dětech. To byla největší Havlova chyba že jsme tenkrát ty rudé kurvy nevypráskali z veřejného života. A celá tady ta bolševická soldateska si můžete víte co: Proletáři všech zemí, vyližte si prdel !!!

  1. a že Kalousek seděl za komunistů ve sněmovně národů a odkývával všechny nápady komunistů a tím jejich činy schvaloval vám nevadí? Mě jo, kdyby držel… tak by udělal líp, ten má zrovna co moralizovat.

  2. To nebyla Havlova chyba, ale s ním předem domluvené divadlo a blbečci jim to tehdá ještě nadšeně “odcinkali” klíčema..

   1. A co by jste chtěli vy po roce 89 občanskou válku???Jste normální….byli by jste horší jak někteří komunisté….fakt po 30 letech nevidíte co ti polistopadový šmejdi dělali???

    1. Paní Dano nikdo by nechtěl občanskou válku , stačilo by odstavit od moci a koryta komunisty a byl by klid . Jenže to měli oni už dobře spočítáne a byli ve vši síle připraveni na privatizaci , kterou jim požehnal Václav Klaus

 6. Říká opilý politik surově fackující chlpce, který má jiný názor. Ano, demokrat největší.

  1. Ten chlapec neměl jiný názor, on Kalouskovi jenom sprostě nadával, v tom nebyla žádná argumentace nebo diskuse – já bych mu nafackoval taky. Je zvláštní, jak během pár let dokázaly Babišovy hnojomety udělat z Kalouska něco jak Hannibal Lecter…nikdy mu žádný soud nic neprokázal, zato tady byli a jsou jiní frajeři, kteří unikají pozornosti – co se dělo za premiérování velkého Miloše nebo Standy Grosse, k tomu se Kalousek nemá šanci přiblížit. Ale lidi budou furt štěkat a blábolit co ten Kalousek…..

   1. Jo kdyby Babiš nafackoval každému kdo mu sprostě nadává to by byla mela co?! To by pro vás bylo sousto že jo?

 7. Tady se ozvaly ty bolševické hlavy! Běžte raději něco dělat, Kalousek není rozhodně žádný super politik, ale to co je mezi komunisty se nedá vůbec komentovat. Je přesně pravda, polovina by měla sedět ve vězení – což bohužel Havel neudělal- to je jeho největší mínus. Ksindlů je tady neskutečně, co píší ty sprostoty!!!

  1. s odstupem času nelze souhlasit, tihle moderní politici nejsou lepší. A ti bruselští jsou přímo zločinci.

  1. To jsi hodný. Bohužel, tak kvalitního ekonoma budeme v budoucnu těžko hledat. Vyrobit v době ekonomického rozkvětu dluh přes bilion, to dokáže jenom slovák, co chodil do školy, kterou udělal každý, kterého nepřejela tramvaj / slovenská /.

 8. Koukám, kolik je tu zase rudých švábů, kteří ten Listopad a ztrátu vedoucí úlohy lumpenproletariátu a StB nemohou překousnout.

 9. Kalousek je odepsán a pořád neřáda zvou opoziční šmejdi do diskuzích….kolik bylo dnešním politikům v KSČM let????To není možné co sednes dozvídme od největších polistopadových hyen….

 10. Příslušník Gottwaldjugend Kalousek má splněno. Škoda že nežijí nějací místní komentátoři z Hitlerjugend, mohli též před někým varovat.

  1. Copak mínusáci nebyl ,,náhodou” Kalousek Svazák? Odpovím si sám, byl. Tudíž podporoval režim, než z naprosté vyc.canosti přelezl do týmu KSČ 2, čili k lidovcům.

 11. Byla to krutá doba. Kdo to zažil, tak ví jaké zrůdy byly v StB. Dostat se jim do pazourů znamenalo zažít stejné utrpení jako na gestapu. Kdo tohle obhajuje, tak je vyšinutý psychopat. Jak málo chybělo, aby bolševici skončili u zdi. Jenže Havlovo ” nejsme jako oni ” nás dostalo do civilizace. Je otázkou, jestli to bylo správně.

 12. Vy pra… sata komunistický, máte za sebou více jak 90 000 000 mrtvých po celém světě, měli by jste zalézt do svých znárodněných chalup po vyhnaných němcích a držet mordy.
  Kalousek na hrad !

 13. Je vidět, co je tady bolševických vymatlanců, jen co je pravda! Mnozí z těchto, co tu píší, možná ještě stihli ožebračovat lidi a bezdůvodně je pronásledovat. Oproti vám lidským zločincům je Kalousek úplný mílijus. Seberte se všichni a táhněte nejlépe směr Severní Korea nebo alespoň Rusko! Tam můžete ty své šplechty uplatňovat.

 14. Komunistou jsem nikdy nebyl a ani jim nefandím,ale než Kalouska,to radši deset komunistů!!!

 15. Co můžete chtít od komunistického fanatika a sadistického pacienta! A stále nám komunisté říkají, že oni nic, oni byli jen “spravedliví” dle zákona! KSČM měla být už dávno extra zákonem zakázána, je extremistická banda!

 16. Tento národ končí. Podporovat STBáky a obhajovat zločiny komunistů před rokem 1989, můžou jen lidé s hroší kůží.

 17. Kdož ví kam až by chtěli tito “Vondruškové” dovést tento režim, když už se jim ten minulý tak hrubě vymkl z rukou. To by rozhodně nic nenechali náhodě a přitvrdili by. Že i s takovou minulostí se dá kandidovat není jen ostudou “nové demokratické” KSČM, ale ostuda celého našeho polistopadového vývoje …….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *