Dramatické záběry z nemocnice. Prosíme všechny “hrdiny”, ať nám už neubližují, vyzývají zdravotníci

Situace v nemocnicích je extrémně vážná. Zatím sice nedošlo k tomu, že by pacienti museli ležet na chodbách a neměl se o ně kdo starat, ale to je jen díky obrovskému vypětí veškerého personálu, který dělá co může, aby zachránil co možná nejvíce životů. Je pak jen logické, když se cítí zrazen lidmi, kteří nedodržují opatření a pak u nich třeba i skončí a žádají tu nejlepší možnou péči.

Obrovský nápor covidových pacientů má velký vliv i na psychické a fyzické zdraví lékařů a zdravotních sester. Teď na to upozornila nemocnice v Příbrami, která zveřejnila fotografie vyčerpaných sester, z nichž jedna doslova zkolabovala.

Ano, i toto je boj s koronavirem. Nejen psychické ale i fyzické vypětí na hranici lidských sil. Prosíme všechny „hrdiny“, kteří ignorováním vládních opatření bojují proti systému a vládě, aby si uvědomili, že tím, komu ubližují, jsou ve finále zdravotnici, kteří v práci nechávají kus sebe, aby bojovali o životy lidí s koronavirem,” uvádí nemocnice na svém facebookovém profilu. “Prosíme, vydržte to, když i naši zdravotníci to musí vydržet. Svůj nesouhlas s politiky vyjadřujte ve volbách svými hlasy a ne tím, že budete riskovat se zdravím vás a vašeho okolí.

Foto: se souhlasem ON Příbram

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments