18. 7. 2024

8 příspěvků u článku “Důchodci si naběhli. Chtěli být užiteční, ale stát jim napere tučnou pokutu

  1. To že něco nabízím , neznamená že jsem to prodal a za kolik …vše by museli dokázat …..jedině na to co se týče provozovny ,jestli splňuje podmínky …..

  2. Stát bude ” buzerovat ” a pokutovat důchodkyně, které mají zálibu v pečení, něco si přivydělají a vypomohou tak pracujícím ženám. Samozřejmě se touto činností zabývají hlavně před vánocemi. Kupované cukroví v obchodech se s doma pečeným nedá vůbec srovnat. Je nechutné. A to, že je domácí cukroví rok od roku dražší, za to nemohou pekařky, ale drahota, kterou nezpůsobily. Drahé máslo, cukr, mouka, ořechy a energie. A že pečou ve své kuchyni. Mají tam čisto oproti nějakým restauracím, které jsme viděli v pořadu ” Ano šéfe ” – špína a plesnivé potraviny!
    Stát bude pokutovat , ale sám vydává peníze daňových poplatníků např. 50 milionů na Michelinskou hvězdu, pro restaurace zbohatlíků kam , obyčejný člověk pro drahotu nikdy nezavítá. Proč to má platit stát ? Ať si to zaplatí majitelé restaurací, kterých se to týká. Vláda se zaměřuje jen na ty nejchudší, jak je ještě více odrbat. Do svých řad se nepodívá, jaké mají amorální platy a kam zbytečně posílají ” naše ” peníze na úkor nás, českých občanů. Věřím, že za dva roky , až bude jiná vláda, bude lépe.

  3. I kdybych pekl každý den třeba za 10 tisíc,tak těm státním zlodějům,bych nedal ani jediný halíř.Hotovo a tečka.

  4. Budou kontrolovat kdo peče cukroví. Ty ženy mají doma mnohem větší pořádek, než v mnohých provozech, kde se peče nebo vaří. A těch pár korun, které si tím vydělají, by chtěl stát danit? Je mi z toho fakt smutno. Už opravdu nevědí, koho by odrbali o peníze.

  5. A zase ten elektrikář. Než, aby šetřil ve vlastních řadách, tak bude šetřit na důchodcích. Přitom si určitě rozdají třinácté platy a velké odměny. Co udělali důchodci tak hrozného, že se jim pětidemolice tak mstí. Možná, že dýchají. Jak může někdo uvažovat, že je bude volit. Kdy už dojde lidem trpělivost a vyfláká je k podání demise. Kdyby to bylo zítra bylo by pozdě. Myslím, že vláda v čele s ANO bude lepší než tato vláda, ve které se nenajde ani na jednom postě odborník, abych nemusel psát, kdo na jaké židli sedí, lid už to ví…..-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *