28. 5. 2024

18 příspěvků u článku “Důchodcům mohou přijít nečekané peníze. Stačí, když soud uzná stížnost

   1. To je blbost. Vadi mi ze vlada (200000Kc)a poslanci(105000Kc) tesne pred volbou prezidenta si vyrazne zvysili platy. No a az pote duchodcum sebrali zpetne valorizaci. To vidim jako svinstvo od vlady ze to navrhla a prezidet (350000Kc)ze to podepsal.

   2. Jo a ty s Alenkou jste odkojeni v Moskvě a chcete okupanty v ČR. Díky dezoláti, nechceme!

 1. Nedělejme si iluze. Ústavní soud to sice řeší, avšak pochybuji, že by ten zákon zrušil a důchodci by se dočkali svých peněz. Na to ani ÚS nemá koule.

  1. Co je to za paskvil – “má/nemá koule” ?? Jak ta problematika souvisí s nějakýma koulema ?
   Chcete říci, že se to žen netýká ? Nebo je to zas podivný anglikanismu s převzatý do jazyka českého za každou cenu ?
   Pak vás či přesněji vaše vyjadřovací schopnosti upřímně lituji.

 2. Kdyby si to tak uvědomovali ti blbečči, co sedí v PS a Senátu. Ti si klidně zvedli platy desetitisíce a nic se neděje. Jen kecy darebáků z Pětidemolice a PirStanu.

 3. Neradujme se my důchodci předčasně. Navíc starý člověk má v současném polistopadovém režimu stále méně důvodů k radosti.

 4. Nejsou peníze na důchody? Tak ať ti nýmandi nekupují zbraně za stovky miliard. Každý dobrý hospodář ví, že výdaje musí být nejprve na základní potřeby. Ovšem na zbraních se asi vydělá více. Kde jsou státní zástupci?

 5. Zprávy zde uváděné jsou zmatečné, jedna popírá druhou, některé jsou zavádějící a útočné na seniory. Nadpisy se snaží nalákat na precteni za každou cenu, ale obsah za nic nestojí, nebo je už tolikrát omílán, že ho stejně všichni znají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *