19. 7. 2024

14 příspěvků u článku “Bydlení v panelácích bude nutné rekonstruovat. Jinak byty nemusíte být schopni prodat či pronajmout

 1. Za chvíli nám bude EU určovat jakou máme mít stolici. Ta EU na ty stálé nesmyslné a nekompetentní nařízení jednou dojede.

 2. V roce 2030 bude EU již chmurnou minulostí, jako každá říše, která požírá a ničí samu sebe. Jak se Maďaři naserou a odejdou z EU, tak to spustí lavinu rozpadu EU. Orbán už před dvěma roky říkal jasně, že se blíží čas opustit bruselskou diktaturu.

 3. Lidi vzpamatujme se pojďme do ulic a vypadněme z té zkorumpované Evropské unie, který vůbec nejde o lidi, dokud je čas. Nebo nám nic nezbude a budeme bydlet pod mostem a chodit pěšky… Žijeme pod diktátem Evropské unie hlavně, že nadáváme na dřívější dobu pod “diktátem” sovětského svazu… Nebuďme pokrytci a buďme vlastenci pokud teda ještě vůbec někdo ví co to znamená a začněme dělat něco pro Českou republiku než nám z ní nic nezbude a bude z nás jenom kolonie…

  1. Janek
   To máte úplnou pravdu, vůbec se nám dobře nežije pod EU. Fakt je že jsme se zbavili v r.1989 jednoho diktátu a teď jsme pod druhým. Není v tom žádný rozdíl. Žádný. Asie i Afrika kašlou na energet.uspiry a na ti zda auta jezdí na naftu či jakýkoli benzín bez splnění toho co musíme plnit my – Euro7 ap a my se.tady necháme zruinovat ptž pro nás je vše tak finančně těžké a ještě panelákům aniž energ.tridu. Ani nevím jak když máme zateplené paneláky s plast.okny tak co už víc. Pak ještě přijde vláda s balíčky které nás mají jen oskubat.
   Politici asi úpadku, ne. Co budou dělat když na to lidé nebudou mít.
   K čemu je nám EU vlastně prospěšná? Sice od nich občas dostaneme nějaké dotace ale jinak nás běžný lid děti pořádně.

  2. v ulicích nic nezmůžeme, EU lze ovlivnit příští rok ve volbách do EP, ale spousta lidí k těmto volbám nechodí a myslí si, že to nemá cenu, já pořád tvrdím, že ano

 4. To nebude tak jednoduché vystoupit z rozjetého vlaku,naší milí strojvůdci se nenechají připravit o vysněné korýtka,to nás raději zmlátí obušky a polezou unii do ř..i

 5. IEU už neví jak by drtila chudé státy, my nejsme Švédsko ani Německo. To si fakt necháme kecat do vs ho. Může mi někdo říct v čem tkví suverenita státu? Vždyť bez EU nesmíme nic. Nejsou tedy hranice zbytečně? Vzdyt všichni smí ve státě dělat jen či dovolí EU bez ohledu na to zda je to vůbec možné z hlediska financování běžných lidí. To by se mělo strhnout.

  1. Však taky Bruselu jde o zrušení národních států a vytvoření jednotné totalitní euroříše s centrální vládou nikým nevolených elit v Bruselu, po vzoru jak to kdysi chtěl Adolf Hitler. Už se tím v Bruselu ani netají, jak jsou si jisti, že už mají národy Evropy v hrsti. EU má totiž nacistické kořeny. Existuje kniha pod názvem “Nacistické kořeny bruselské EU”, kde je popsáno skutečné pozadí vzniku EU.

 6. A umí EU něco jiného než zákazy,příkazy, omezení , nařizování a rušení tradic které tu byli dříve než celá EU? Kam by umysťovala veškerý odpad Evropy kdyby nebylo ČR? A co lidi s těch paneláků? Půjdou bdlet do zemljanek? Není na čase poslat celou EU do HÁJE????

 7. To je kachna jako dinosaurus, nebo degenerativní změny mozků vyžírků v bruselském molochu postupují tisíckrát rychleji, než byl prvotní předpoklad. Už vidím prázdné paneláky v sídlištích, protože majitelé zemřeli a pod mosty rvačky rodin s dětmi o místa.Anebo historická centra měst. kde původní fasády s girlandami, markízami, se sochami vystupujícími ze zdí domů, budou nahrazeny polystyrenovými deskami, nahozenými křiklavými směsicemi barev. Ach, jak krásně bude vypadat Malá strana, centrum Hradce Králové i Jindřichova atd, atd.
  Ostatně, ty exkrementy, co zde momentálně vládnou, jim jásají. Jiný by se tomu postavil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *