Eva Burešová prozradila, jak se u ní projevil Covid. A co bude se seriálem Slunečná?

Herečka a zpěvačka Eva Burešová je v poslední době na roztrhání. Od práce si však bude muset dát pauzu, protože onemocněla nemocí Covid-19. Vlastně nejde o příliš velké představení, protože koronavirus tvrdě zaútočil na televizní show Tvoje tvář má známý hlas, kde Burešová účinkuje jako porotkyně. Přímo při natáčení tu kvůli této nemoci zkolabovala herečka Eliška Stárková. Je tak pravděpodobné, že ve štábu a mezi účinkujícími se koronavirus rozšířil. Prodělala ho i další z účastnic, zpěvačka Bára Basiková.

Představitelka hlavní hrdinky Týny Popelkové v seriálu Slunečná si přitom dávala dobrý pozor, aby se nenakazila. Nechodila do velkých nákupních center, držela si odstup a zbytečně neriskovala. Před pár dny při lijácích hodně zmokla a prochladla. “Hned jsem tušila, že něco přijde. Měla jsem předtuchu. Ale čekala jsem spíš běžnou normální chřipku nebo silné nachlazení,” uvedla herečka.

Alespoň se může věnovat synovi

Nemoc Evy Burešové naštěstí neohrozí natáčení seriálu Slunečná, protože herečka měla zrovna naplánované volno. “Natáčení ale neohrozila, budou se dělat obrazy, v nichž není. A svoje scény natočí, až se po deseti dnech bude moct vrátit,” uvedl mluvčí televize Prima Josef Ducký.

Herečka prozradila, že na sobě pociťuje jen slabé příznaky nemoci, a tak věří v to, že ji rychle překoná. Těší se na to, že si alespoň užije syna. Před nedávnem jí přitom fanoušci vyčítali, že své dítě kvůli velkému pracovnímu vytížení zanedbává. Teď to tedy bude moct napravit.

Před každým natáčením Slunečné se hercům a štábu měří teplota. Protagonisté show Tvoje tvář má známý hlas musí jednou za dva týdny na testy. Právě ten prokázal covid u Burešové.

Foto: Facebook E. Burešové

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments