Feri je na sexu závislý. Spotřebu měl obrovskou, odnesly to stovky holek, popsal jeho spolužák

Poslanec Dominik Feri čelí vážným nařčením ze sexuálního napadání dívek a žen, které mělo sahat od pouhého obtěžování až k samotnému znásilnění, jak na základě svědeckých výpovědí několika Feriho obětí popsaly servery Deník N a A2 Alarm.

Politik nejprve vydal sdělení, že podobná obvinění odmítá, ale zároveň se omluvil za své chování, které mohlo být špatně pochopeno. O hodinu později však už oznámil rezignaci na poslanecký mandát a vzdal se své pozice na kandidátce koalice Spolu v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny. V kuloárech se šušká, že by toho na Feriho mohlo prasknout mnohem více.

Čtěte také: Dominik Feri čelí obvinění ze zneužívání a znásilnění. Politik přiznal, že se vždy nechoval tak, jak by měl

Na sociálních sítích se objevila plejáda příspěvků, které zmíněné chování Dominika Feriho potvrzují. “Potvrzuji, že jsem také dostala od kamarádek, které se s ním nějak znají neurčité varování “drž se dál od Feriho”, že je až nebezpečný. První toto přátelské varování přišlo před cca 4 lety,” uvedla na svém facebookovém profilu zakladatelka Ekonomické olympiády, Martina Bacíková.

Redakci serveru Mix24.cz se podařilo získat také vyjádření blízkého spolužáka Dominika Feriho z Právnické fakulty v Praze, kterou politik studoval a s jejímiž studentkami měl mít nejvíce co do činění. “Neřekl bych ani, že to bylo veřejné tajemství. Na škole to v posledních dvou letech věděli snad úplně všichni, byla to realita. Vlastně doteď nechápu, jak se to mohlo v době “metoo” tak dlouho tutlat,” popsal student stejného ročníku “práv”, který jako Feri promoval v roce 2020. Nechce být jmenován, protože se s politikem velmi dobře zná a mají i společné přátele.

Jasně, za holkama jsme běhali všichni, ale pár let zpátky začalo být jasné, že Dominik má asi nějaký problém. Tedy, on to byl problém především pro ty holky, které se ho snažily odmítnout. Myslím si, že je závislý na sexu. Spotřebu měl obrovskou, odnést to mohly stovky holek. Spousta z nich, asi většina, s ním šla pochopitelně dobrovolně, ale některé se vzmohly na odpor. To ale na Feriho moc neplatilo. On si skoro vždy prosadil svou. Párkrát jsem toho byl svědkem. Jednou, když to bylo hodně nepříjemné, jsem zasáhl, ale jinak se těch holek většinou nikdo nezastal. Ono to na první pohled nevypadá jako nějaké velké obtěžování. Ta holka se u toho třeba i usmívá, protože takovému člověku prostě jen tak neodsekne,” popsal spolužák Feriho jeho chování k ženám.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments