20. 6. 2024

13 příspěvků u článku “Fiala nakoupil potraviny v Německu. To neměl dělat, dozvěděl se pravdu. Češi jsou naprosto odepsaní

  1. To brzy ! A to ještě nebyl v Polsku . A před Vánocemi by si měl jít nakoupit znovu. To se bude divit jak skvěle se nakupuje čechům doma ……

    1. Fiala a spol moc dobře vědí, že je u nás mnohem dráž než u sousedů. Oni mají informace z první ruky, podložené i čísly. Ten Fialův výlet na nákupy do Německa je PR akce, pouhý předstíraný zájem o tuto problematiku aby ukázal, že pro to něco dělá a získal si body u voličů před volbami do EU. Ve skutečnosti je to Fialovu gangu jedno, jestli tu je všechno předraženo. Jich se to vůbec netýká, oni si tu drahotu vždy vykompenzují. Už to mohli aktivně řešit dávno, jako třeba Poláci, ale vykašlali se na to.

  2. Ten Fialův všestranný slouha cizáků od Bruselu přes Aspen institutu až po nadnárodní korporace určitě tlačí na velké hráče. Už to vidím. Ten se svými komplici plní jen instrukce cizáků, bez ohledu na konsekvence na českou ekonomiku i životní úroveň Čechů. Je jim to naprosto fuk, oni si výdělky vždy přizpůsobí k obrazu svému.

    1. Spíš dobrou noc objevil objevené. Pan premiér kolikrát chodí v týdnu nakupovat při jeho platů ani nemá přehled co to stojí. Zase samí kecy .

  3. Jen nakoupil? To je měl i ochutnat, to by teprve viděl, resp. pocítil, jaký hnůj se tady prodává za daleko víc peněz

  4. To že sebe udělal opravdu mimoně je úplně jasné kdyby něco udělal tak to je ve všech zemích okolo nás tak se nechová zodpovědná vláda ,ale diletanti.Vládo styď se velice nespokojený vlič.

  5. Fiala ani netuší jaká je u nás drahota. Oni si přidali desetitisíce a důchodcům závidí i tři stovky. Okrádli o zákonné valorizace. Změnili rychle retroaktivně zákon. Zneužili legislativní nouzi a tím udělali z důchodců nebezpečí pro stát. Měli dost času změnit zákon ke konci roku. V tom jim vadily prezidentské volby. Nebezpečím pro stát nejsou důchodci, ale tato neschopná vláda ale všeho schopná vláda.

  6. Jediné co tato vláda dokázala, poradit ústy premiérového poradce Křečka, jezdit na nakupy do Polska. Máme nejvyšší ceny, nejvyšší inflaci a nejnižší HDP. Za vším jsou ceny energií. Naši levnou energii kupujeme draho na burze v Německu. Ceny energii ve státech V4 dosahují jen 1/3-1/2 naší ceny. To nechává pana premiera klidným? Cena energií ja alfou a omegou pro prosperitu průmyslu a domacnosti. Tato vláda je stejně neschopná jako všechny vlády ODS. Nikdy žádná vláda ODS neskončila celé funkční období. Jen utahování opasků a balíčky byla jejich politika.Nejúspěšnější vlády byly Zemanova a prvni dva roky před covidem i Babišova. Tato vláda je vladou národní zkázy. Každý člověk se jednou může splest. Jen člověk mdlého rozumu nebo s totální ztrátou paměti se splete počtvrté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *