Herec Etzler napsal nemocnému Hamáčkovi: Pomáhal jste devastovat zemi. Je šance, že jste nakazil další darebáky?

Herec Miroslav Etzler nečekaně ostře zaútočil na ministra vnitra Jana Hamáčka, který včera oznámil, že navzdory vlastním doporučením omezit kontakty, měl schůzku s nakaženým ministrem zemědělství Tomanem, od kterého se rovněž nakazil. Infekci pak oznámil na svých sociálních sítích s tím, že má pravděpodobně lehký průběh covidu, kdy ho bolí hlava a pociťuje tlak za očima.

Hamáčkovi pod příspěvkem začala drtivá většina diskutujících přát brzké uzdravení, ale našli se i tací, kteří si neodpustili nejrůznější sarkastické až nenávistné komentáře. Zařadil se mezi ně také známý herec Miroslav Etzler. “Pane tvarohu, kéž budete zdráv, nicméně vzhledem k tomu, že jste tuto zemi pomáhal devastovat si moc přeji abyste byl doma co nejdéle. Je šance, že jste nakazil i další darebáky?,” napsal ostře představitel řady oblíbených seriálových rolí. Dal tak najevo, co si myslí o vládních opatřeních. Jako herce, který vystupuje také v divadelních rolích, se ho uzávěra divadel dotkla už podruhé.

To však už bylo přeci jen příliš a na herce se sesypala od dalších diskutujících slova kritiky. Většina z nich zpochybňovala Etzlerovy herecké kvality a někteří ho častovali nadávkami. Herec se ještě pokusil kontrovat: “Já prezentuji své názory a je přece jedno, zda jsem herec nebo cokoli jiného. Nikdy jsem se nad nikoho nepovznášel,” napsal než diskuzi raději opustil.

Červený svetr mu pije krev

Nakonec se k přestřelce ale přeci jen ještě vrátil. “Já jsem ho oslovil ,pane tvarohu‘, a myslel jsem to tak vážně, protože si myslím, že je to měkký člověk. Ty jeho přípravy s červeným svetříkem mi pijí krev, protože teď, když to dostal, tak si říkám zaplať pánbůh, že to dostal,” vysvětloval už v televizi Prima herec, který proslul svými rolemi v Ordinaci v růžové zahradě nebo Pojišťovně štěstí.

Miroslav Etzler se také přiznal, že v době krize přesedlal na jiný obor, aby se uživil. Prý v současné době pracuje opět rukama a nijak mu to nevadí. Zastával se však lidí, kteří provozují restaurace nebo malé butiky a jejichž živnost je nyní v troskách.

Foto: Facebook M. Etzlera

Odebírat
Upozornit na
guest
55 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments