Hrozná tragédie. Hokejista Pastrňák přišel o syna, poslal srdceryvný vzkaz

Pouhých šest dní po porodu zemřel Viggo Rohl Pastrňák, vytoužený syn hokejisty Davida Pastrňáka a jeho přítelkyně Rebeccy Rohlssonové. Mladý pár se přírůstku do rodiny nemohl dočkat. Jindy tak věrný reprezentant dokonce odmítl účast na letošním mistrovství světa, a to jen proto, aby mohl být u porodu, pokud by byl předčasný.

Syn, který dostal jméno Viggo Rohl Pastrňák, se nakonec narodil 17. června. Vše se ale zřejmě zkomplikovalo, protože hokejista se na sociálních sítích nepochlubil novorozeným synem jako jiné celebrity.

Naopak o několik dní později zveřejnil černobílou fotografii se srdceryvným vzkazem. “Máme nad námi anděla, který na nás dohlíží a říkáme mu SYNU. Budeme tě milovat NAVŽDY,” uvedl Pastrňák na svém instagramovém profilu. “Prosím respektujte naše soukromí v době, kdy procházíme těmito srdcervoucími časy.

Zpráva zasáhla úplně všechny. Soustrast a slova podpory vyjadřují českému kanonýrovi nejen jeho kolegové z NHL, ale třeba i čeští fotbalisté jako Petr Čech nebo Vladimír Šmicer.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments