21. 6. 2024

4 příspěvky u článku “Ikea v Česku výrazně zlevňuje. Češi totiž odhalili její nekalé praktiky. Takhle se to dělá

  1. Ty “nekalé praktiky” a nejen v případě Ikey se tu dějí už celá léta. Proč se dějí tady a v Polsku ne? Čím to asi bude? Vždycky je to totiž o vládě, jak nastaví zákonné mantinely a kontrolní mechanismy aby k nekalým praktikám nedocházelo. V Polslu jsou pro vládu prioritou občané a prosperita Polska. Pro všechny české vlády od samotného převratu 1989 vždy byly prioritou zájmy cizích států, organizací a nadnárodních korporací. Dnešní premiér Fiala se dokoce už ani netají, že prioritou jeho vlády je Ukrajina. K čemu je nám taková vláda, která na zájmy ČR a jeho občanů z vysoka ser…a poníženě slouží někomu jinému.Dokonce nás občany ČR vláda okrádá aby mohla podporovat cizáky.

    1. Lubajsi promiň, ale netvrď něco o čem můžeš vědět kulové. Já v Polsku žiju (bude to čtvrtý rok) a taky jsem měl růžové brýle. Je pravdou, že je tu v mnohem levněji a výhodněji, ale podívej se na ty dva odlišné národy, kdy se Češi za sebe neumí postavit, naopak Poláci jsou jako bedna dynamitu. Jen zapálit doutnák a to zde právě nikdo nechce. Postupuje se velmi opatrně, ale neznamená to, že vláda se bere za lidi. Je to jako v celé Evropě. Plní se globalistické agendy, avšak s individuálním přístupem, páč každý národ je jiný. V Česku to je jak to je jen proto, že se ví, že odpor veškerý žádný, či minimální a tudíž zanedbatelný. Pokud chceš někomu spílat, tak sobě, sousedům, rodině, spoluobyvatelům, protože to jste vy všichni co tvoříte situaci, jaká tam je. Každý jeden z vás. Já neodešel kdysi kvůli vládě, ale právě kvůli hnusným lidem co mě práskali policajtům za nenošení roušky, když jsem jen vylezl s košem na smetí za branku svého pozemku. Vláda je pouze zrcadlem, odrazem národa a proto se i říká, že každý má v zemi takovou, jakou zaslouží a z tohoto titulu zlaťulinké Polsko.

  2. Tak že v Polsku je skoro vše o 30 až 50% levnější. Aby Češi drželi hubu zlevňuje IKEA asi třetinu položek zhruba o 8%. A doufá že Češi přestavbou jezdit za nábytkem do Polska. Ani omylem!

  3. Když jsem ještě bydlel v bytě, sousedi si koupili v ikei skříň. Dali za ní pře 8000. Když jí postavili, kývala se podle toho, jak si člověk opřel ruku. Skříň vratká, ač stála na všech čtyřech nožkách, stabilita žádná. Zkrátka – šmejd za hodně peněz. Za rok jí vyhodili a koupili za 6000 českou skříň. a bylo to nesrovnatelné. Zkrátka – IKEA = šmejd a ještě extrémně předražený.
    A zase ten kulhánek! Už ho neplatí jen rakušanovo ministerstvo lží a cenzury, ale taky IKEA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *