Ivan Trojan uvedl do rozpaků krásnou moderátorku ČT v přímém přenosu. Ta však zareagovala vtipně

Herec Ivan Trojan se stal posedmé majitelem ocenění Český lev za hlavní mužský herecký výkon ve filmu Šarlatán. Celý ceremoniál předávání ocenění se nesl v komorním duchu a byl poznamenán covidovou dobou, podle samotného herce to ale není důvod k tomu, aby si sošky nevážil. Znamená totiž obrovské ocenění za jeho práci, o níž neustále, a s přibývajícími roky stále více, pochybuje.

O svých zážitcích z ocenění a tom, jak se vlastně dívá na svou tvorbu, pohovořil Trojan krátce po Českých lvech na České televizi v rozhovoru Interview ČT24, kde ho zpovídala mladá nadaná moderátorka Linda Bartošová.

S tou se bavil i o tom, jaký má vztah se svými syny a jak už jsou mu v dnešní době nápomocní například tím, že mu radí v tom, zda má někam jít nebo nikoliv, respektive zda má pro dané publikum co říci. Moderátorka se ho pochopitelně nemohla nezeptat, jak probíhalo schvalování pořadu, v němž právě teď vystupuje. Tehdy Ivan Trojan přiznal barvu a přivedl krásnou novinářku do menších rozpaků.

Tady to prošlo i z toho důvodu, že vy jste velká oblíbenkyně mých starších synů. Myslím si, že jsou do vás platonicky zamilovaní,” prohlásil otevřeně Ivan Trojan.

Moderátorka byla pochopitelně lehce v rozpacích, ale pak se začala smát. “To mě samozřejmě velmi těší,” řekla jen Bartošová. Zřejmě aby si udržela profesionální dekorum, svůj vztah k Trojanovým synům nekomentovala. Vtipně však podotkla. “Spousta mých kamarádech je zamilovaných zase do nich”.

Není jasné, zda těmito slovy Linda Bartošová nenarážela na loňskou eskapádu Josefa Trojana s vdanou Emmou Smetanou. Shodou okolností právě po premiéře filmu Šarlatán, za který dostal Trojan ocenění, byla totiž dvojice přistižena v noční Praze, kterak se objímá a něco si zamilovaně povídá.

Foto: Česká televize

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments