20. 6. 2024

34 příspěvků u článku “Jak by dopadli Češi, kdyby Adolf Hitler vyhrál válku? Rozdělení do čtyř kategorií a pro každou z nich vlastní plán

 1. Jenže Hitler vyhrál, byť se spožděním. Existuje trezorová kniha pod názvem “Nacistické kořeny bruselské EU”. EU totiž založili pohrobci nacistů a je to v podstatě pokračování budování Hitlerovy vize velkoevropské říše, jen jinou (nevojenskou) formou. Když se tak nad našim postavením v EU zamyslíte, tak to co je psáno v posledním odstavci článku je pomalu realizováno.

  1. Mate naprostou pravdu tak to je bez jedineho vystrelu maji nemci vše a diky chatre 77 na zlatem podnose – zrovna vcera jsem sledoval dokument o agentovi A54 a rikam si nač umiral moravek mašín a jiní ?? aby nas pak havel a jeho sebranka zaprodala rozkradla a nicila vsechno české.Tez si rikam , ze za bipolarniho sveta a te “strasne totality ” pred 89 jsem byl svobodnější nez ted.Sice az ne k tematu ale vzbudis se otevres net a ctes spanelska straz “zachranila ” na mori zase pres 200 parazitů a i mozna budoucich vrahů mas po neděli , politici se placaji po zadech jak jsou dobri – pristi tyden budou resit jestli pridaji duchodcům 300 kč.Jeste , ze uz jsem docela stary , horsi co nase deti a vnoucata .EU ma na rukou krev vcetne nasich zastupců v eu §§§§ nechapu kdo si mysli , ze nacpe celou afriku a asii do evropy .JE to tak kdo vlastně 2. svet . valku vyhral .Zaverem dnes byt bilej mit rodinu a deti a chtit zit proste normalně je ZLOČIN.

  2. Souhlas, EU je v podstatě “čtvrtá říše”.
   Už jen proto, jak rozdává plakety Karla Velikého (bezcenného negramotného a špinavého vůdce bandy vrahů a lupičů) se stejnou funkcí jako kdysi “Svatováclavská orlice”. A dostávají to vyznamenání v podstatě stejné týpky.

   1. jasněže, tady tyhle nesmysly či nejlépe polopravdy rozšiřují hlavně nevzdělanci, demagogové a konspirátoři placení z Východu ..

  3. Jenže úplně obráceně, nemyslíte? Privilegovaní jsou špatně smýšlející špatné rasy…

  4. Kecat bludy a nesmysly vám jde celkem dobře.Dnešní Německo je jistě stále ještě tahoun Evropy v ekonomické oblasti,ale je otázka jak dlouho to bude trvat ? 10 ,20,30 let ? Asi vám uniklo,že dnešní 84 milionové Německo je multikulti národní stát a za jednu až dvě generace tam bude více přivandrovalců než rodilých Němců. No a za další ve vojenské oblasti už dávno není tím co bylo za Hitlerových dob.Kdo sleduje dění okolo sebe a zná dějiny světa tak musí vědět a hlavně vidět,že Evropa pomalu ale jistě ztrácí svůj vliv a nějaké Německo bude za 100 let bezvýznamná muslimská země s malým ekonomickým potencionálem ! I když uznávám,že trochu vařím z vody přesto si myslím,že moje vize má větší racio než vaše šílené nesmysly.

  5. Pak se jim to tedy trošku vymklo z rukou ne? Mešity po celé Evropě, Češi se roztahují v Sudetech, Poláci ve východním Prusku…..atd.

 2. Sakra , tady to inteligencí jen teče….. EU jsou nacisti , Havel byl nacista. To vás platí Rusové nebo jste skutečně tak vymletí ?

  1. A Vám se ta EU jako libí??Nebo , že jsem denně priplouvaji ti kluci opalený??Drive Moskva dneska brusel – drive rvhp dnes eu . Havel byl predevsim praskac co donasel i na sve v chatre 77, zlodej co ukradl i penize ze slavneho zapadu pro opravdove chartisty a je nejtragictejsi figurka nasich dejin – uz jen omluva nemcum je hrozná a jeho kult osobnosti je smesmy a trapny , kazdej vi , ze vse ridil gorbacov a reggan a ne par povalečů a parazitů – vice psat nebudu .KAM jsme dospeli za 30 let staci co dnes vyblil RYCHETSKY V TEREZINĚ.

   1. Kdo s ním seděl v base,byť za pytláctví ,tak ví o p. Havlovi svý,jak se ho báli i bachaři, jen sluníčkáři z Prahy to nechtějí slyšet.

  2. Karle, Švýcaři mají v bankách dodnes zlato s obsahem rtuti. A jak se tam ta rtuť dostala? Je to zubařská rtuť z židovských korunek z Osvětimi. Západ kryl nácky a po válce se děly takový čachry, že vědět to, ztratil byste o EU obrázek. Víc se o to zajímejte..

   1. tak TAK pane co by na to rekl chlapec v pruhovanem pyzamu —- svycarsko ma zidovske zlato a nakradeny co nackive vsude ukradli a jen ta nemecka spina dokazala pribijet zensky na vrata !!! divim se RUSAKUM ,ZE TO NEVHLADILI TY NEMECKY KUUUURVY §

     1. OMLOUVAM SE pravopis za PĚT ALE UZ MĚ TO nejak sere lezt nemcům do prdele §

 3. Nejsem modro oký blonďák.
  Mám české jméno. Původ mám německo, rakousko, italský. Tmavý rozhodně nejsem.
  Mám maturitu, VŠ IQ 111, všechny řidičské skupiny i mezinárodně.
  Dokonce mám předky Chody, ani ne Čechy a Von Rossenberg Rakušany.
  pražské Němce a sudetské Němce

  Jsem dobře smýšlející Němec, ale zřejmě špatné rasy. I tvar lebky mám germanský.
  Nedovolí mně mít děti. Nemohu si je ekonomicky dovolit, což je něco jako jejich sterilizace, kterou možná dokonala COVID vakcína Pfizer.

  S výučním listem a maturitou dělám jen podřadné práce. Většinou řidiče kamionu, kde je vyžadována jen ZŠ, což převyšuji mnoho násobně.
  Nebo řidiče VZV.
  Je zřejmě nacistická EU. Vím, že Hitler věděl, že válku nevyhraje. Vím, že dali hlavy dohromady. Vymysleli plán likvidace lidí, aby nemohli mít lidé děti z východu, což Čechy nikdy nebyly. Měli peníze na oživení ekonomiky, převážně ukradené židům a zabitým, aby nikdo nemusel nikomu nic vracet, aby se neměl kdo o co přihlásit. Do dnes jsou prý tyto peníze uloženy ve Švýcarských bankách, proč myslíte, že Hitler nikdy nenapadl Švýcarsko, když nerespektoval žádné dohody. Myslíte si, že by ho zastavila nějaká neutralita. Vím, že určitě ne.
  Italská tmavší rasa byla v pohodě, ale daleko světlejší česká nikoliv. To je takový paradox. Když chce někdo někomu ukrást pozemky, domy, byty, majetek. Musí si něco vymyslet, aby ho mohl ukrást. Indijány také v Americe náplava vyvraždila. Na co platit majlant, když kulka stojí 5,- Kč. a sterilizace je celkem zadarmo.
  Jenomže někdo na ně musí makat.
  Dělníky nechali množit i Egypťané, dělníci byli židé. Kelti si jezdili pro výpalné jednou za čas a věděli, že když obyvatele zabijí nebudou z nich mít nic a budou muset makat, což není dobrá zpráva. Rakušané to věděli také. Chovali si staletí Čechy, Moravany, Maďary, Slováky doslova jako dobytek.
  Z Čechů udělali nevolníky a průmyslníky, ze Slováků pastevce, z Maďarů zemědělce, z Moravanů vinaře.
  Myslíte si, že Esesák nebude dělat na esesáka. Vím určitě, že ne. Má to Hitler nějak špatně vymakané, zřejmě špatní experti. Asi nic moc IQ.
  Ten můj původ Von ekonomů jde znát. Přece jenom řídili celý dnešní kraj několik století.
  Fašisti nemají zatím takové vlohy.
  Řídí to zatím jenom pár desítek let.
  Moje ekonomické myšlení je vrozené po předcích, kteří vládli celkem tisíce let. Jejich dnešní stavby stojí do dnes.

  1. Chce se mi odpovědět ve dvou různých formách. Snad oceňujete humor Jaroslava Haška ? ” Voni sou ale hlava pane vachmajstr ! ”
   A ta druhá : proč, a stakovými svými schopnostmi a IQ, řídíte kamion, když jste ekonomický talent ?

  2. Jsem vyšší modrooký blonďák, Čech, vedoucí pracovník. Každý z nás získal náhodnou genetickou výbavu, která nás předurčuje co budeme. Ale pouze předurčuje, další věc je snaha, pracovitost, námaha. Jedině když spojíš náhodné genetické vlohy s tvrdou prací můžeš něčím být.
   A zapomeň na své předky a na to co říká Darwinova vývojová teorie, že po nich zdědíš vhodné geny, to je všechno náhoda a ty jsi je prostě nezdědil.

  3. Zařídit, aby dnešní stavba, stála do dnes nedá zase takovou práci. Na to nemusí mít člověk ani tísiciletý rodokmen. Árijče.

 4. Tady se zase někdo snaží odlehčit nacizmus že jo? Stačí si přečíst “Hitlerův” Main kampf. Ta nenávist vůči čechoslovákům je stejná jako proti židům. Slované pro Hitlera byli jen zvířata, stejně jako pro anglosasy.

  1. Kdyby Hitler vyhrál válku tak maximálně mladí čeští muži na rozkaz Vůdce narukují do ložnic německých žen které ve válce přišly o manžela a postarají se o novou populaci germánské krve.Dá se předpokládat že by jsme měli díky sexuální expanzí i své vlastní moře : ).Vy se smějete Hitler potřeboval děti čisté arijské krve proto zde i v průběhu války probíhala řada antropologických výzkumů a to u dětí a mladé generace jejichž výsledky ukázaly a překvapili i Heidricha že arijský původ čechů je výrazně vyšší než třeba u bavorské populace.Koho toto téma zajímá dočte se více v mnoha odborných článcích a publikacích.Uváděná Hitlerova nenávist k čechům zrovna neodpovídá vyjádření “nedovolím aby žádná česká matka oplakávala svého syna padlého na frontě” a realitě že nejlepší přítel Hitlera byl dekretem Vůdce rakušan českého původu Kubíček a logice že kdyby Hitler tak nenáviděl čechy tak by je nepouštěl do své blízkosti a neměl k ním důvěru např. osobní lékař nebo Otta Skorzeny jehož rodiče původem pocházeli s Písku kde měli hospodu.Nedovolil by aby nejlepší sportovec říše a pýcha Německa Max Schmelling se oženil Vondrákovou a nebyl jim osobně za svědka na svatbě.Jje 76 let po válce Hitler ať přežil nebo nepřežil je tutově po smrti,žijeme v relativním míru a klidu proč vytahovat stará jablka sváru a my to moře vlastně ani nepotřebujeme : )Válka dopadla jak dopadla a je dostatečně dlouho na to aby jsme už zapomněli na vzájemnou nenávist a příkoří a hlavně se s války jako odstrašujícího příkladu poučili,vážili si míru a nechovali se jako hovada.Uzavřel bych to humorně slavným pravdivým popěvkem cimrmanů ze hry”Dobytí severního pólu čechem Janem Němcem ” : ) Tam kde vyhynuli vlci,tam kde vyhynuli soby-Čech se přizpůsobil. : )

 5. Kdyby Hitler vyhrál válku, tak by 75% lidí v Ćesku neexistovalo. A pokud ano, tak by žilo jako otrocká pracovní síla, tak jak to bylo za protektorátu. Obdobná situace nastane do 15-ti let po pozvolné afro-muslimizaci Evropy.

 6. v tom kontextu se dá říci že válka vlastně neskončila, jen se vede jinými zbraněmi a pod útokem je i německý národ díky zrádcům. Sice pod Adolfem napáchali hodně zla, ale to co se děje, tedy masivní příjem lidí tmavé pleti jim nepřeji. Je vysoce zajímavé že třeba pracovité vietnamce byli schopni před lety vyhnat – asi že takové spojení by udělalo z Německa o to silnější stát.
  Sami němci byli jen figurkami s taktickou přizpůsobivostí. O sjednocení Evropy zbraněmi už se předtím pokušel i Napoleon a stejně jako jeho německý nástupce dojel na chamtivost, pokud by se oba diktátoři smířili s ovládnutím zemí od ruských hranic na západ tak by byl osud Evropy úplně jiný. Přitom Němci rozhodně nebyli jednotní jako Francouzi kteří už dlouho byli sjednoceni v jeden útvar ale dlouho přetrvávala identita Bavorů Sasů, před jednotnou německou státností. Pruské království je sice ovládlo ale to neznamenalo že budou naráz stejní – podobně jako když by Polsko chtělo uplatňovat silově moc nad slovanskými sousedy – blízká nářečí ale jinak hrdost na svoji zemi ne na mocenské centrum.
  Čistě technicky když by ta spolupráce Stalina s Hitlerem vydržela tak by se Češi, Slováci i Poláci stali jen vedlejšími ztrátami a nikdo by s tím nic nezmohl. A Britské ostrovy by se změnily v bitevní pole kde by se přetahovali Němci s Angličany a Američany. A Stalin by vesele vydělával na prodeji všeho možného. Přitom stačilo tak málo a oba diktátoři by společně válčili proti Paříži a Londýnu za útok na ropná pole v Čečně…

 7. napsal a zjistila zidovska wikipedie…)))))ty píčo ,že mate jeste potrebu vy chudaci pretistivat tyhle dokola porad stejne hovna…strasne nestastny lide jste

 8. Kdyby Hitler vyhrál válku?Nevím,nevím,myslím,že ekonomické pijavice,které se do Evropy hrnou,kudy to jde,nadělají tolik zla,že bude zákonitě přibývat lidí,kteří budou Hitlera vzpomínat v dobrém…

 9. To, co by bylo s Čechy ( Slovensko byl fašistický stát na straně Hitlera, a není jisté, zda by Hitler slovanství Slováků hodnotil stejně, jako slovanství Čechů a Moravanů, Slezanů ) kdyby vyhrál Hitler válku, předvedli oba protektoři Heydrich a Frank. Pokud si někdo myslí, že by bylo lépe, je snílek. V době války, se Hitler snažil omezit odboj lidí na zabraných územích, velmi pragmaticky, potřeboval ” klid na výrobu pro válku “. Po konečném vítězství, by teprve masakr začal.
  Německá politika, jak se provádí v EU, je tou politikou, která musí být stále pod kontrolou. Snaží se o úplnou devastaci demokratických přístupů v řízení EU, a velmi se jí to daří. Je to hlavní důvod odchodu GB z EU.
  Stále častěji se uvádí, že hrůzy Druhé světové války způsobili nacisté, ale neuvádí se, že němečtí nacisté. Je to snaha oddělit vnímání nacismu od jeho nositelů, německých politiků dotčené doby. Jde o nenápadné gumování reality, jaká byla, a to je velmi nebezpečné.

 10. Jak by dopadli? Zhruba jako dnes. Řečeno slovy klasika: Zdechnout nás nenechají, někdo přec dělat musí…

 11. Kdyby Němčouři vyhráli válku, tak by Kalousek se Schwarzenbergem, celá KDU a TOP09 teď tu červeno, černo, žlutou vlajku líbali veřejně a ne po večerech tajně doma.

 12. V 17. století byl český národ na pokraji vyhynutí. Seriózně se mluvilo o tom, že za 50 let umře poslední česky mluvící člověk. Česky mluvili jen nejchudší vrstvy, řemeslníci, kočí, nádeníci a sedláci z vesnic. Pak ovšem přišel zázrak, zázrak zvaný české národní obrození. Ta síla toho obrození byla tak silná, že rodilí Němci zapírali svoji národnost a stávali se Čechy.
  Na konci tohoto období, počátkem 20. století byl český národ po všech stránkách – hospodářsky, kulturně, sociálně na stejné úrovni jako jeho sousedé.
  Jen tak pro zajímavost, iniciaci pro národní obrození a jeho vedení spustila a prováděla katolická církev a Jezuitský řád.
  A kdyby Hitler tu válku vyhrál, věda by postupovala dál a nacisté by zjistili, že jsou potomci kmenů pocházejících z ruských stepí, z oblasti Kaspiku, že dnešní vědci mluví o germánských kmenech jako o nositelích haploskupiny R1b a o slovanských kmenech jako blízce příbuzných s haploskupinou R1a.

 13. Roman Bureš-Říše.Zajímavé čtení alternativních dějin…..Sice bych v pár detailech nesouhlasil,ale jinak chytlavá knížka….

 14. Proč se neříká, kdyby Němci vyhráli válku a používá se zástupné Hitler. Ale o Češích se mluví jako o xenofobech a podle stejné logiky by měl být xenofobem pouze Okamura a, Konvička. My ostatní nic, my jen plníme rozkazy

 15. Kdyby byly v komíně ryby nemusely by být rybníky, asi tak. Navíc Hitler vyhrát nemohl,bylo to počátku jasné. Stálo proti němu příliš mnoho nepřátel a zemí s lepší ekonomikou než mělo Německo (USA,VB i SSSR). On i jeho okolí si dělalo falešné iluze,stejně jako naši i sovětští komunisté šířili bludy o komunistické společnosti. I to byla nesmyslná iluze,které třeba ještě počátkem 60.let minulého století věřil samotný Chruščov ale také mnoho zfanatizovaných lidí u nás.Snít je dobré,ale na druhé straně je dobré nepodléhat falešným iluzím. I když mnoho lidí to dělá to je fakt už jsem slyšel od mnoha lidí teorie o tom co by dělali kdyby vyhráli třeba miliony ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *