Jak vybrat perfektní peněženku? Rada pro něj i pro ni

Kvalitní, praktický dárek nebo nezbytný doplněk? Podívejte se, komu je vhodné darovat peněženku, co do ní dát a na jaké prvky si dát při nákupu pozor.

Peněženka je nadčasová galanterie

Peněženka je především klasická a nadčasová galanterie, která bude obdarovanému sloužit roky. Dobře zvolený model bude odolný, dlouho nevyjde z módy a stane se i sentimentálním suvenýrem. Je to také velmi univerzální dárek. Udělá radost mužům i ženám bez ohledu na jejich věk. Darujte peněženku k 18. narozeninám nebo výročí svatby. Umístěte ji mezi sváteční dárky nebo dokonce ji můžete využít jako propagační předmět. Dobrá peněženka nemusí stát několik tisíc. Pokud chcete potěšit někoho blízkého, vyberte si kvalitní peněženku z pevné kůže. Dbejte nejen na materiál, ale také na kvalitu prošívání. Pokud jsou švy kvalitní, můžete si být jisti, že peněženka vydrží mnoho let. Vyberte si také pánské šortky na answear.cz, které budou ladit s dalším oblečením a doplňky.

Jak vybrat pánskou peněženku

Ať už vybíráte pánské peněženky jako dárek nebo pro sebe, je potřeba vybírat pečlivě. Malé, velké, uzavřené, s přihrádkou na mince – výběr peněženek je opravdu velmi velký. Na co si dát při nákupu pozor? Nejprve zkontrolujte materiál a konstrukci. Investicí do kožené peněženky si můžeme být jisti, že vám bude sloužit mnoho let. Muži většinou oceňují praktické a kvalitně zpracované věci, ale stále častěji začínají dbát i na originalitu. Kdo si myslí, že klasická kůže je příliš oficiální, může vždy sáhnout po semiši nebo nubuku, které se také pyšní vysokou odolností, ale esteticky se výrazně liší od lakované nebo činěné lícové kůže. Typ švů a ražby na kůži je individuální záležitostí, ale sluší se dodat, že stále častěji se můžete setkat s koženými peněženkami s ozdobnými stehy z barevné kontrastní nitě.

Ukládání peněz do peněženky by mělo být snadné a je důležité, aby z ní nevypadly. Proto bude model se zipem nejbezpečnější varianta. Peněženka nemusí být velká, aby pojala hodně peněz. Moderní modely jsou vyloženě nenápadné a na první pohled nepůsobí prostorně a pokud ji nosíte v kapse kalhot https://answear.cz/k/on/obleceni/kalhoty, pak je tou pravou volbou malá peněženka.

Na co si dát pozor při nákupu dámské peněženky?

V případě dámské peněženky se zaměřte také na barvy a design. Pamatujte, že dámská peněženka je něco, co používáte téměř každý den. Díky svému neustálému otevírání a zavírání se ničí mnohem rychleji než ostatní kožené zboží. Zaměřte se tedy na kvalitu, která maximálně prodlouží dobu používání a užijeme si peněženku. Pokud si pořídíte peněženku z kůže, vyplatí se i její impregnace.

V současné době si můžete v obchodech vybrat z různých velikostí peněženek. Pokud si ceníte prostoru a pohodlí a vaše oblíbená kabelka je poměrně velká, velká dámská peněženka bude dokonalým řešením. Pokud jste naopak příznivci minimalismu, vyplatí se vsadit na malou dámskou peněženku, do které se vejde jen to nejdůležitější, tedy doklady, platební karty a hotovost. Bohatou nabídku peněženek najdete na answear.cz.

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments