Jak zaujmout sledující? Nachystejte ekologický merch

Svůj vlastní merch má dnes spousta lidí, organizací, firem. Jste-li populární na sociálních sítích, určitě jde o něco, co byste měli zvážit. Prodejem merche potěšíte své fanoušky a také vyděláte. Fanoušci nebudou váhat vás podpořit a zakoupí si tričko či jiné produkty i za trochu vyšší cenu, než se prodávají v obchodě.

Trička s vlastním potiskem, mikiny, plátěné tašky, hrnečky, magnetky – nápadů na merch je spousta. Zkuste vycházet i z toho, čím se vlastně zabýváte. Jestli streamujete hry, můžete nachystat například podložky pod myš. Pokud propagujete zdravý životní styl, co třeba plastové láhve na vodu? V každém případě je ale dobrou volbou potisk triček.

Ukažte sledujícím, jak vám záleží na přírodě

Není tričko jako tričko. Kvůli zachování dobrého jména budete svým sledujícím jistě chtít nabídnout kvalitní textil – doporučujeme fairtrade textil, jenž je vyráběn za příznivých podmínek. stejně tak doporučujeme ekologický tisk.

V dnešní době je ekologický životní styl s ohledem na přírodu čím dál populárnější a lidé na něj slyší. Určitě vás pochválí za to, že jste se zajímali o ekologické potřeby pro sítotisk a poctivě vybírali kvalitní trička. Kvalitou navíc můžete odůvodnit vyšší cenu, lidé si za ni rádi připlatí.

Nechte si zpracovat ekologický merch na zakázku

Merch vám zařídí každá druhá reklamní agentura. Kde ale poptat ekologický vlastní potisk textilu? Můžete oslovit firmu MatesArt, za níž stojí Mates. Používá ekologické potřeby pro tisk, barvy s certifikací GOTS, jež jsou na vodní bázi a 100% bez rozpouštědel. Zařídí pro vás mikiny, trička, tašky a jiný textil z organické bavlny.

Výsledkem spolupráce s MatesArt je merch, za který se rozhodně nemusíte stydět. Potisk je trvanlivý a příjemný na dotyk, textil kvalitní. Vašim sledujícím a příznivcům bude dělat radost dlouhá léta. Více informací najdete na MatesArt.cz.

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments