Je sázení v Česku legální?

Online sázkové kanceláře se dnes u nás těší velké popularitě a není se čemu divit. Přináší možnost zažít adrenalin z vašich oblíbených sportovních událostí trochu jinak.

Na našem trhu působí vícero sázkových kanceláří, jak ve fyzickém, tak i v online prostoru. U sázení máte možnost využít i sazkabet bonusový kod, díky kterému si můžete zpříjemnit uzavírání vašich oblíbených sportovních sázek.

Online sázení v Česku a jeho legálnost

Pokud se sázková kancelář rozhodne, že chce nabízet své služby i sázkařům na území České republiky, musí splnit určité podmínky. Po jejich splnění se může stát držitelem licence pro provozování online hazardu v ČR. Tuto licenci operátorům může udělit Ministerstvo financí České republiky, no je potřeba říct, že získat ji je velmi náročné. Aby licenci operátor získal, musí splnit opravdu velmi striktní podmínky. To je hlavní důvod, proč je v současné době držitelem této licence opravdu málo z nich.

I když díky tomu poskytuje své služby českým hráčům poměrně malé množství sázkových kanceláří, tato licence je zároveň zárukou toho, že se jedná o solidního operátora, kterému se nemusíte obávat svěřit jak své finanční prostředky, tak i citlivé údaje.

Je sázení legální?

Jak jsme již zmínili, licence pro provozování online hazardu je zárukou legálnosti. To znamená, že sportovní sázení je na území České republiky legální. Zde je potřeba zmínit i to, že u nás působí i vícero online sázkových kanceláří, které nejsou držitelem této licence, no i přesto své služby sázkařům u nás nabízejí.

Pokud se rozhodnete vytvořit si svůj účet a uzavírat sázky na platformě takového operátora, který není držitelem licence od MFČR, musíte počítat s tím, že není ověřen a schválen českými orgány a jsou s ním tedy spojena větší rizika. Proto vám určitě doporučujeme, abyste si pro své sázení vybrali takovou sázkovou kancelář, která je držitelem licence. Sázkové kanceláře, které tuto licenci mají, najdete uvedeny na stránkách Ministerství financí ČR.

Nabídka sázkových kanceláří v ČR

Pokud se rozhodnete, že si pro své sázení vyberete některou ze sázkových kanceláří, které na území České republiky působí legálně, budete mít na výběr z poměrně kvalitních operátorů. Portfolio sportů, na které si u těchto operátorů máte možnost vsadit, je opravdu velmi široké, díky čemu si na své přijde snad každý milovník sportovních sázek, ať už jsou jeho preference jakékoliv.

Závěr

Sázení je tedy v České republice legální a můžete najít vícero sázkových kanceláří, které vám nabízejí služby v této oblasti. Určitě však doporučujeme vybrat si takového operátora, který je držitelem licence od MFČR.

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments