20. 6. 2024

4 příspěvky u článku “Kdo natankuje u těchto benzínek v Česku, v mžiku si oddělá auto. Jsou to známé značky, Češi už neví, co si počít

  1. Hlavně, že si budou vědět rady u oněch benzinek a zkušenému zprávaři Aleškovi se trefí do úsměvu.

  2. To je zajímavý, cenou dobu, co býk Robin Oil v soukromých rukách, se ani jeden pisálek do nich nenavážel, a když, tak jedině opatrně, aby si ho nepodali. Najednou, když je v rukách státu, se naší hrdinové novináře na ně sesypou, přitom je nasnadě, že se tam teď poměry zásadně změní. Novináři jsou opravdu banda idiotů.

  3. Mame v cesku 2 rafinerky,jedna Kralupy a druha Čepro.Jak je mozne,ze pumpy maji nevyhovujici palivo ? Mohu si myslet,ze pumpa Robin oil koupi naftu od Čepra a do cisterny přida jeste nejakou jinou levnejsi kapalinu a jeste do toho prida topny olej .Je tu nekdo kdo mi prosim vysvetli jak nas zakazniky majitele pump podvadi aby vydelali co nejvice penez.Ja pres 25 let tankuji jenom u ONA ,pravidelne pri 60 000 km na svych autobusech menim palivove fitry,ktere jsou tak akorat spinave.Jine pumpy neznam a nemam zkusenosti a nemohu porovnat.Drive ONO melo take spatne palivo ,ale uz roky nedostali zadnou pokutu a to tam maji kontroly kazdou chvili,protoze maji nejlevnejsi palivo v cr a umi podnikat a fandim jim.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *