21. 7. 2024

19 příspěvků u článku “EU chce skončit s fosilními palivy, včetně plynových kotlů. Už určila termín

  1. EU je ještě horší nez RVHP za komunistů celá EU zničí celou Evropu hlavně ať lidi nepřijdou euro jinak budeme úplně vprdely

    1. Mám dojem že se to těm co výmysly tyhle vylomeniny přelilo z p*déle do hlavy.

  2. Skromný dotaz, kdo bude ty srandičky eurobyrokratů platit. Silně pochybuju, že na to 90 procent českých domácností bude mít. To pak už určitě nastane v Česku krvavá revoluce. A možná nebudeme v Evropě sami.

  3. To si snad dělají legraci, co ten všeuměl ve vládě? Kdy, se teda postaví konečně někdo za Čechy?

  4. Takto to dopadá pokud EU poslouchá rady několika bláznů. EU neni ani 10 populace na zemi a nesmyslné sebeznicenim zachranune svet. Je to smutne mozna bude opravdu lepsi idejit z EU jako Anglie.

  5. Ale já na ty jejich pikačoviny nemám čas ani náladu, No tak holt si ve střeše udělám díru a teplo budu mít ze spalování odpadu hihihi a celá EU může jít tam zezadu.

  6. Az konecne lidem dojde, ze eu nedokaze zachranit cely svet, tak mozna i Kreveta Hulybrkova zacne buzerovat ostatni, a ne jen eu. Dokud Rusko, Usa, Ukrajina, Čína, Indie a dalsi nezacnou neco delat, tak se svet proste nezmeni. Je pravda ze nekdo s tim zacit musi, ale eu zacla davno. A ted jen doufat, ze tem blbeckum take dojde, ze elektroauta jsou horsi nez normalni, precejen ty baterie se nedaji jen tak vsechny zrecyklovat a co seusi vytezit lithia atd…

  7. To by mě vážně zajímalo, jak bude možné topit a vařit v domech v centru měst. Že by památkáři povolili instalaci solárních panelů, větrných mlýnů na střechy domů nebo i jen instalaci tepelných čerpadel na zdi domů (a jaký by byl zdroj této energie) o tom silně pochybuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *