21. 6. 2024

56 příspěvků u článku ““Lidé se nám už smějí,” bijí na poplach Piráti. Členové strany se tvrdě pohádali o tom, jak pokračovat

 1. a co jste očekával boj s dinosaury výsledek váš Hřib zakézky pro kamarády za 100milionu, legalizace drog,zestátnování, váš poslanec protože sněmovna nechtěla řešit homosexuáli je nazval bílí fašistiy,migranti vaš sen,udávání vaše profese ale makat to né

  1. Do každé rodiny s nadměrným bytem min. 1 imigranta s familií, nebo berni z nadměru. Jsem již krapánek stár, ale jako mendík se pamatuji, když nám komouši kvartýr rozdělili a nastehovali k nám potřebnou veselou rodinku. Historie se vrací po spirále, sofistikovaněji a Piráti si nezadají s Komoušema.

 2. No on jim to ,,předvolební úsilí” docela okořenil i Ivánek, když si ,,vzpomněl” na to jak zápasil s olympijským medailistou, jen je škoda že si ten zápas ,,vybavil” jen on sám.

 3. Prosím všechny slušné občany aby udělali vše pro to aby tato Pirátská banda spolu s jejich poskoky z hnutí Stan nezískala ve volbách ani 18%%hlasu !!! Ta to společná banda je stejné zlo pro tu to zem a 90% občanu jako byli komouši v roce 1948 !!

  1. Jak jsi na to přišel? Možná jsi ty komous,stbak.Kdyz něco vyblejes,tak to zdůvodnil a podej důkazy.Kobliho

  2. Jsou proti dotacím, mají nejlépe monitorovaný schůzky aby nedocházelo k úplatkům (kdo s kým, co se vyjednalo)
   Jsou pro masivní zavádění it které má nahradit neschopný státní zaměstnance, k tomu je potřeba it odborníky spolu s právníkama aby to navazovalo na sebe a zákony.

 4. Legrace byla na 116. schůzi PS, kdy se ta jejich hvězda Richterová přihlásila do diskuze s důležitou změnou a pak požádala o pauzu než se jí načte text oné důležité změny do mobilu. Jen se neví, kdo jí tentokrát nalejval hlavu

  1. Když ona chudák vystudovala jen 2 jazyky,ale nic jiného nezná ,protože se sama moc neuživila. Asi ji bratr Ferjenčík vzal do strany, kde stačí jen papouškovat,co vymyslela Maláčová a hned je odbornicí na křeslo MPSV.

 5. Dle mého jsou to nebezpeční kašpaři od samého začátku. Už nám stačili předvést, jak se to ne(má) dělat :o) Prý pusťte nás na ně :o))))))) Čím víc voličů procitne, tím lépe.

 6. Mi stačilo 10minut sledovat p.Okamuru s Lipovským. Ten pirát je buď hloupej nebo ani nevěděl co má říkat. Samozřejmě p.Okamura je ostřílený řečník. Ale přesto tahle pirátská strana by opravdu měla ihned zaniknout. Jejich sliby co by udělali po volbách jsou hraniční s likvidací našeho státu.

  1. Zato kanimůra je fakt myslič s joho lacinym populismem – pro naše slušné pracující lidi- nebo ta kravina s přímou demokracii a prosazováním zákona o našich potravinách. A jak chce z unie a aliance nato ,,, kdo nás potom asi ochrání ???
   A nebudu rozebírat očkování a jeho bláboly o protilátkách o tématu o kterym ví uplný… Kvůli takovým neni stále naočkováno půl mil. nad 60let jak to na podzim dopadne … já doufám že až se dostanou na jip tak doktoři už budou vědět jak to vyselektovat a nebudou se kvůli takovejm zavírat školy a vůbec ekonomika.
   Tak prosím vás se trochu zamyslete a pokud možno nezaujatě.
   Koho budete prosím volit ?

 7. Proč se divíš,vždyť jste k smíchu s tím co plánujete a lidi vzpamatujte se u voleb,nedopusťte aby se dostali k moci….to by byla pro naší malou zemičku veliká rána.

 8. Ferjenčík je stínový ministr financí za piráty, může mi prosím někdo sdělit jaké má tento člověk ekonomické vzdělání? Vím jen, že se chystal studovat Bc studium, ale jestli ho už má nevím, ale i tak velmi málo na tak významnou funkci. I když, piráti nikdy neřešili rozpočet, jediné co jich v historii zajímalo bylo ukrást co nejvíce.

 9. Tady už žádná nová strategie nepomůže. Mnoho lidí konečně prohlédlo a pokud ti starší ještě vysvětlí svým ratolestem, které půjdou poprvé k volbám o co se tady skutečně hraje, tak nakonec bude ten Pirátský výsledek ještě horší. Můj odhad je, že ani těch 20% nebude a nebýt Prahy, tak by nebylo ani 15%.

  1. Cajzli vždy volili extrémisty. 1947 komunisty a 1948lidové milice. Je to banda, která vysává tuto republiku.

 10. Vzhlem k tomu, jak jste preferovali IT technologie tak vaše reakce jsou pomalé. Mám si někde sehnat FAX?

 11. Piráti? Vyžeňte je z ČR! Jidáš Bartoš se nějakým pomateným smyslem už zapomíná hlásit ke svému výroku, že mu nevadí muslimská Evropa, že?
  Zato jeho kolega Profant je jiný kalibr. On neví jestli muž, nebo žena! To jsou dárečci. Tyhle blbiny si můžou povídat ve svém brlohu v autonomním centru Klinika. A pomatenec Peksa zase nabádal lidi, ať při sčítání lidu napíší do kolonky národnost – Evropan, úplný trol.
  A největší hrůza je, že lžou ohledně uprchlíků. To jsou právě Piráti, kteří by je k nám brali po tisících, fuj!

 12. Dle mého názoru jste Vaším jednáním nahnali spoustu voličů do rukou ANO. Dokonce lidi, kteří Babiše a jeho nohsledy z hluboké duše nenávidí mi řekli, že raději budou volit jeho, neboť Vy jste větší zlo. Bohužel s tím musím také souhlasit. 🙁 Já ho volit tedy nebudu, ale poprvé za svůj život nepůjdu k volbám. 🙁 Jsem živnostník IT, měl bych k Vám mít blízko, ale taky nemám rád všechny možné duhové “Pride” které Vy podporujete, nejsem homofob a mám mezi nimi i přátele, kteří se však tohoto neúčastní. Nevěřím Vašemu “Vůdci” který už je skoro na stejné výši jako Babiš, který si také přivlastňuje úspěchy jiných lidí. U Vás viz Krpálek atd.
  A v poslední řadě, když vidím že se k Vám dali prospěcháři stejně jak do ANO, doopravdy to nejde Vás volit. Myslím, že ANO vyhraje a to bohužel díky Vám a Vaší mediální kampani, práci která je vidět za panem Hřibem a spostou dalších “maličkostí. S pozdravem: Jirásek

  1. Ba ba, hned na tom byla vidět hlavně ta pokora s kterou přistupují ve službě státu a jejím občanům jak tvrdí jejich předseda

 13. Takové pubertální chování to je Pirátská sebevražda,Starostové musí být s nich očividně nadšení,můžou si teť říkat kam to vlastně vlezli…

 14. No,na to,že jsou to lidé ve středním věku ,přišli na fakt,že k výhře ve volbách nestačí útočït na Babiše, dost pozdě.A Bartoš se v Ústí zrovna také moc nevyznamenal.

 15. Říkáte dezinformace ale vaši členové ve svých vyjádřeních potvrzují jejich pravdivost.

 16. Stačilo mi, když Bartoš otevřeně lhal o tom, že se v mládí “pral s Krpálkem.” A jeho neuvěřitelné halucinace o tom, že ” jestliže bude Evropa do 10-15 let muslimská, nemám s tím žádný problém. A neposlední řadě také pokus Pirátů o snížení role českého parlamentu ve prospěch parlamentu evropského. Tu už smrdí vyloženou vlastizradou. Piráty nikdy více !

 17. Jedna politická strana horší než druhá a nikde nechtějí mezi sebe poctivé lidi, kteří by mohli společnosti pomoci. Ale je tady zásadní věc a to atmosféra, ve které lidé vybírají politiky. Tuto atmosféru budují masmédia, z největší části pod vlivem Babiše. Tato atmosféra, kterou obyčejní lidé nasávají nekriticky, je přímo zhoubná. Takže volič s nevyspělými nebo vadnými myšlenkami a představami v hlavě vybírá politickou stranu.

  30 let se tady buduje nacionalismus, který nepomohl, naopak, nejsme a nebudeme Švýcarsko, které nechce ani do EU, možná to mají v některých ohledech lepší než EU ale uprchlíků je tam hodně.

  Tak co se tady vlastně buduje 30 let? Zpracovávají se neustále lidé pod tlakem lží, že se máme dobře, přitom je všechno horší než v 1989, kdy nebyli bezdomovci, kdy každý někde bydlel a každý měl práci, takže se nemohl dostal do situace, ať byl kdekoliv v republice, že by neměl, co jíst nebo neměl střechu nad hlavou.
  Oblbování médii, které jsou už dlouhou dobu hlavně pod vlivem Babiše, způsobilo, že lidé jsou smířeni s tím, že jsou chudáci, ani nemají možnost účinně protestovat, a zároveň tleskají boháčům, podporují je, aby byli ještě bohatší.

  Co je toto za národ? To raději federální EU. Ti, kteří mohou, mají morální povinnost se snažit, aby byli lepší a pomohli jiným na světě v nouzi. To není český případ. Do nekonečna přešlapujeme na jednom místě, generujeme chudáky doma a předkládáme výmluvy, proč nemůžeme pomoci uprchlíkům. Naprosto otřesné.

  Potřebujeme politickou stranu, která by národ nejdřív měnila filosoficky, aby je potom volili, Piráti to nejsou. Samozřejmě, taková politická strana by musela mít enormní zájem na proměně Česka v zemi, která generuje a používá vyspělé technologie, které nedevastují planetu, aby už konečně lidé bohatli ze schopnosti země používat inovativní technologie. Zaostalá Čína může být nehybnému Česku v tomto také vzorem. Samozřejmě nikoliv v lidských právech, které se hrubě porušují i v Česku a vůbec se o tom nemluví.

 18. Přesně jste k smíchu, protože k pláči jste byli už od začátku Vaší existence. Lhaní, podrazy, tunelování, práskání, vítání netáhel a další věci co nabízíte. Vás mohou volit jen negramotní, protože normální člověk by Vás i tu svoloč Stan hnal klackem.

 19. Jaj, jaj, Piráti, toť povedená parta magorů suchozemských “Českomoravskoslezké kotliny”. Jenom nepochopím purkmistry ze STAN, že jim jako bukanýři, dodávají to sušené volební maso. Co ale očekávat od oplégrů “regenschoriho” ze Suchej Lozi Gazdíka (občané Suché Lozi mi prominou, občas se někomu ale na vsi vylíhne jakýsi pedagog, jako kdysi Konrád ve Vratislavicích nad Nisou). Primátor Práglu na festivalu Pride Paráde běhá bos, jak bosý mnich bosák, Bartoš se svými dredy (nic proti účesu) spíše mi připadá jako náčelník kmene Mašikulumbů. Jeho adláti jsou rozpolceni, jakého pohlaví mají genderově použít. Kdyby nebyli nebezpeční, jsou opravdu k smíchu, mladé panennské voliče ale mají na háku. Nevolit tento spolek i s proradným STAN. Můj názor.

 20. Piráti?? To jako vazne si nekdo mysli ze tato snuška primitivu by mela vladnout????🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 to driv pokvetou hrábě.

 21. Sami Piráti se postarali o to,že se jim veřejnost směje svými výroky typu : pral jsem se s nynějším olympijským vítězem ! Vždyť si se…. do vlastních kalhot vzdělanci,ale také hlupáci !

 22. Pokud nechcete, aby jste po volbách neměli oči pro pláč, aby jste nedostali domů migranta, po případě několik migrantů, aby jste nepřišli o vámi pracně vybodované a udržované bydliště, aby tady nevzniklo drogami oplývající území, tak tady je jen jediný lék a to v žádném případě nevolit piráty a jejich poskoky STAN. Jejich volba, by hraničila s existencí tohoto krásného státu. Pirát byl přece vždy v minulosti vrah a námořní lupič…..

 23. V jeho letech je ten jeho vypelichaný dredd akorát tak k smíchu tak co se diví….beztak ho má na suchý zip

 24. Piráti ukazujú, ako sa politika NEMÁ robiť!!!! Aj slušní ľudia z ich strany odtiaľ po čase budú musieť vystúpiť ( ak budú chcieť v politike ísť ďalej). Otváranie všetkých nepopulárnych tém a ich presadzovanie (prieskum verejnej mienky im asi nič nehovorí – netreba byť úplne populista, stačí sa zamyslieť). Kto teda ostane ich voličom???? Asi iba výtači moslimov, “pritrúbení” vyznávači 72 pohlaví, a realizátori Pride pochodov. Dosť málo na úspech v politike, ale dostatočne veľa na sebazničenie……

 25. To si ti zoufalci snad myslí, že je to jen celé o kampani? Stačí jen
  chvíli sledovat ty jejich nápady!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *