Lidstvo bylo prý geneticky modifikováno mimozemšťany. Zásah proběhl před mnoha lety

Mimozemšťané a mimozemská inteligence je samo o sobě jedno velké téma. Má své zapřisáhlé proponenty, ale i naprosté odpůrce. Ve všech případech jsou tito tvorové a jejich svět velkým námětem pro filmový průmysl a pro mnoho lidí zůstávají velkou fascinací, kdy se zároveň snaží najít jakýkoliv důkaz o jejich existenci.

Existuje mnoho příběhů a teorií, jak vypadají, kde žijí, jak se přepravují či co konkrétně dělají. Jeden nedávný výzkum poukazuje na to, co konkrétně kdysi udělali s námi, lidmi.

Modifikace lidského druhu

Úplně první lidé se na naší planetě měli objevit před více než 4 miliony let. A před tou dobou, dle nedávného zjištění, měli mimozemské bytosti náš druh modifikovat.

Do průzkumu se vrhla Daniella Fenton, výzkumní pracovnice, která se zaměřila na průzkum lidstva a vývoje jejich mozku. Zaznamenala velmi zrychlený růst mozku v době před 800 tisíci lety, a proto došla k závěru, že Homo sapiens neprošli přirozeným vývojem, nýbrž byli prakticky vyrobeni bytostmi žijícími mimo Zemi. A jak toho dle ní docílili? Přes červí díru, která se měla nacházet v hvězdokupě Plejády.

Foto: Shutterstock

Jiné vysvětlení neexistuje

Tato badatelka se zabývá genovými liniemi. Při detailním výzkumu zjistila, že rozdíl mezi lidmi a opicemi je natolik odlišný, že není možné, aby byl způsoben vývojem a přirozenou cestou. Předně poukazuje na extrémní nárůst mozku a na něj vázaný vjem informací.

Naprosto jasně popsala fúzi chromozomu 2, kterou nelze nijak logicky, bez vměšování cizích aspektů, vysvětlit. Tato fúze nastala před necelými 800 tisíci lety a přesně od této doby je daná mutace přítomná v lidských bytostech. Od této doby se vývoj mozku ubírá jiným směrem, a lidé tak jsou schopni pochopit a vést řeč. Vytvoření Homo sapiens tedy mělo být cílené, aby bylo schopné komunikovat. Zároveň poukazuje i na fyzické důkazy, jež tu byli jinou civilizací na nás zanechány.

Foto: Shutterstock, zdroj: Goodreads, en.calameo

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments