Lion vozíky od STILL mění logistiku

S nejlepším vybavením dosáhnete nejlepší podnikatelské výsledky. Platí to i v logistice. Dnes už se neoplatí šetřit a nakupovat VZV se starými olověnými bateriemi. Stále se sice prodávají, avšak vozíky s Li-Ion baterií zefektivní práci a zlevní provoz. Nemluvě o tom, že jsou ekologičtější.

Dobrý VZV je dnes základem nejen pro speciální logistické firmy, ale využívá se v podstatě ve všech odvětvích. Tradičně se používá elektrický vozík, který nabízí pohon bez emisí a výkon srovnatelný s LPG či dieselovými vozíky. Přitom má ve srovnání s nimi mnoho výhod. Je výrazně levnější, co se týče provozu, a má i nižší náklady na údržbu. Platí to jak pro elektrické vozíky s olověnou, tak Li-Ion baterií. STILL elektrické vozíky nabízí nejčistší a nejúčinnější způsob přepravy do 8 tun.

Vsaďte na to nejlepší – na lion vozíky od STILL

Lion vozíky STILL opět dokazují, že společnost je skutečným průkopníkem v oblasti elektromobility. Li-Ion baterie nabízí snížení provozních nákladů a zcela mění logistiku. Baterie jsou bezúdržbové a STILL garantuje jejich životnost po dobu 8 let. Firma tyto vozíky dodává jako komplet, včetně propracovaného nabíjecího systému.

Seznamte se s výhodami Li-Ion technologie

Bezúdržbovost baterie lion vozíků není jedinou výhodou ve srovnání s olověnými bateriemi. Zatímco ty jsou citlivé na odstávku a baterie začíná záhy podléhat sulfataci, u Li-Ion baterií se s tímto problémem nesetkáme. Lithiové baterie propůjčují vozíkům vyšší výkon při nižší spotřebě energie, přičemž výkon je stejný po celou dobu jejího provozu (u olověné výkon klesá od 50 % kapacity). Lion vozíky díky baterii nabízí dvojnásobnou výdrž. Snazší je i samotné nabíjení. Realizuje se bez vyndávání baterie. Lion vozíky od STILL mají implementovanou technologii příležitostného nabíjení a jsou přizpůsobeny krátkým nabíjecím cyklům. Nabíjet je tak lze zcela bezpečně a lokálně v místě práce.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments