Manžel mě podváděl, přiznala Gabriela Koukalová. Horší je, že neví, kam se poděly její finanční prostředky

Bývalá mistryně světa v biatlonu Gabriela Koukalová se rozhodla promluvit o svém manželství a následném rozvodu s badmintonistou Petrem Koukalem. Přiznala, že ji velmi zklamal, protože v něj původně měla bezmeznou důvěru, a to dokonce do té míry, že mu přenechala kontrolu nad vlastními finančními prostředky.

Pár neměl předmanželskou smlouvu, přestože o její uzavření měla Gabriela před sňatkem zájem. “V momentu, kdy jsem s takovou smlouvou přišla, se Petr nejprve několikrát omlouval ze schůzek s právníkem z různých malicherných důvodů, a nakonec doma brečel, že nás chci rozdělovat, a to jsme se ještě nevzali. Vždycky věděl, jak to na mě nahrát, abych mu věřila,” uvedla biatlonistka pro magazín Ona Dnes.

Podle všeho byl rozchod páru skutečně divoký. Bývalý manžel Gabriely Koukalové totiž vyměnil bezpečnostní kódy u dveří jejich domu, takže se sportovkyně nemohla dostat ani pro své věci. Nakonec pomohla až právní výzva.

Manžel mě také podváděl, stejně, jako všechny svoje partnerky,” přiznala Gabriela Koukalová. “To bych ještě asi dokázala zvládnout, ale pak přišly pochybnosti o tom, kam odešla spousta mých finančních prostředků z účtů nebo ze společných investic… Spousta transakcí se určitě vyjasní, až se nám podaří získat kompletní výpisy všech jeho účtů, které do dnešního dne neodevzdal.

Gabriela Koukalová už dříve uvedla, že to byl právě její manžel, kdo ji přiměl napsat velmi kontroverzní biografickou knihu Jiná. Tlačil ji prý do skandálních odhalení, jež měla za cíl zvýšit prodej knihy.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments