Milan Antoš opět zuří. Tentokrát pálil přímo do Jaromíra Jágra. “Chlap by měl říct názor”

Legendární hokejista Jaromír Jágr opět rozbouřil vody a zklamal řadu svých fanoušků. Když měl reagovat na kauzu šéfa českého hokeje Tomáše Krále, na kterého se provalilo, že byl agentem StB, odpověděl Jágr velmi zvláštně. “Já četl noviny naposledy v roce 1998. Vůbec zprávy nečtu, vůbec o tom nevím. Abych řekl pravdu, tak mě to vůbec nezajímá. To, že někdo něco napíše, nato už jsem si zvykl,” uvedl dle deníku Sport Jágr.

Mnozí mu začali obratem vyčítat bezpáteřnost a připomínat mu, že na dresu nosí číslo 68 s odkazem na rok sovětské invaze do Československa. Další se zmínili o tom, že u nich začal Jágr ztrácet kredit už svými styky s premiérem Andrejem Babišem či prezidentem Milošem Zemanem. Z tohoto pohledu je potom jeho nejnovější “názor” příliš nepřekvapil.

Jen tak to však nenechal známý televizní bouřlivák Milan Antoš. “Jeho slova vnímám jako totální alibismus! Chlap, kterému bude 50, by mohl v demokratické společnosti říct svůj názor. Ať už by byl jakýkoliv. A ať mi nikdo netvrdí, že člen výkonného výboru si nepřečetl, z čeho prezidenta svazu obviňují,” uvedl hokejový expert a komentátor pro server isport.cz.

Pro samotného Tomáše Krále také nemá Antoš příliš mnoho pochopení. Podle něj je namístě, aby rezignoval na své funkce. To se však podle něj nejspíše nestane, protože ho k tomu nic nenutí. Ve výborech má totiž dle Antoše samé spojence, kteří ho podrží. Ostatně, i slova Jágra coby majitele jednoho z extraligových klubů dávají tušit, že český hokej chce tuto kauzu spíše přejít.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
23 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments