12. 7. 2024

23 příspěvků u článku “Milan Antoš opět zuří. Tentokrát pálil přímo do Jaromíra Jágra. “Chlap by měl říct názor”

 1. Milan Antoš zjevně rozumí hokeji, JJ ho evidentně umí hrát. Měli by se toho oba držet. Z tohoto pohledu to dělá pouze JJ. Milan Antoš si k tomu přibral na vedlejšák ještě roli arbitra morálky a báby věštkyně. Ztrapňuje tím sám sebe.

  1. Ano jiste zase drzet hubu a krok , ted nejak tak “DEMOKRATICKY ” – BYLA tu ksč a STB nebo snad neexistovala ??MĚ pripada , ze vsichni byli disidenti prinejmenším . VZDYT JE TO V DNESNIM HAVLOOLUDARIU horsi nez pred 89 – politicka korektnost , vsude lži polopravdy viz . moloch čt – rozhlas .Rici dneska pravdu chachacha budete ihned znicen jako Lipovská a jiní.ale odporny bezcharakterni kreatury jako Hrusinsky ŠTETINA hrebejk a milony idiotů s rolle cemprerové a podobni vysoulozenci ti si muzou hazet spinu na kazdyho jak chtějí.SACHER s RUMLEM palily co se dalo a skartovačky taky .STEJNE je to zajimavy rekneme KRÁLco byl v mládí mozna nevím u STB bude vadit DNESNI PIRATSTVO práská na vlastniho prezidenta premiera svoji republiku a spiní ji kde se dá a občany a to je v cajku .Je jedno kdo je prezident , premier,”strucne ” řečeno od 89 se nic nezměnilo ba právě naopak co se tady deje 30 let je jeden velkej humus a bordel nad bordel .

     1. Jmenuj nám někoho známého , který hraje s číslem 89.

     2. Po roce 1989 např.
      hokej :
      89 Michal Kempný Brno

      89 Tomáš Rohan KV 

      89 Lukáš Krejčík Liberec

      89 Vladimír Růžička Slavia 

      89 Jakub Voráček OH Soči 

      Fotbal:
      89 Necid fotbal Moskva 

      Další si najdi sám, když už si tykáme …

    1. Treba tim chce naznacit , ze chce hrát az do 68 roků nebo , ze by mu vadil rok 1968 – no vidite nebyt Rusáků uz jsme měli dnesni bordel havlofasismus A PSEUDODEMOKRRRACII o něco dříve i za tech 20 let rusaci dík .

  2. Vždyť má Antoš pravdu ! Jágr byl skvělý hokejista světová extra třída ale rozumově je to normální guma ! A to by ho chtělo dle nějakého pruzkumu 9% Čechu jako prezidenta ?!! Fakt k 😁 a 😭 zároveň !

   1. Jak se podle vás pozná “rozumově normální guma”? Vy ho znáte, nebo jste mu snad dělal psycho testy? O jeho kandidatuře na prezidenta jsem nikdy neslyšel, a co si přeje podle nějakého průzkumu “9% Čechů” není chyba JJ. Zato jsem slyšel a četl mnohokrát prohlášení o kandidatuře na prezidenta od toho prosťáčka Dominátora. Že by ho Antoš umravnil jsem si nevšiml.

 2. Při vší uctě , “hvězdě”nevaděj stbáci a jiná svoloč hlavně ti co držej prašule,trošku ztrácí kredit

 3. Proč se ptají Jágra? Měli se zeptat jeho mámy, ta mu řídí celý život. I babu do postele mu musí schválit.

 4. Ať řekl co chtěl,je to jeho věc.Úplně nesnáším lidi co druhým cpou svoje názory , prosté se k tomu nechce vyjadřovat a tečka.

  1. Každý má názor na dění kolem nás a jen totální bezcharakterní připosránci dělají že se jich to netýká a žádný názor nemají ! Kdyby se ho ptali např. na věci co se dějí na Bělorusko- Polské hranici tak ok. že na to názor nemá nezajímá ho to ale dění v nejvyšim patře Českého hokeje – jeho hokeje kterým se živí 40 let a který nade vše miluje ?!! Jágr prostě opět potvrdil svuj pokroucený charakter – reklama pro Babiše za peníze pro Kladenský klub- 84mil.kč dotace na rekostrukci Kladenského stadionu které mu přihrál kámoš Hnilička ze státních peněz z Národní sportovní agentury a nyní postoj ke kauze Král = Jágr je … a měli by ho na všech stadionech vypískat !!! Ale možná že je tam dohoda s Králem že do něj nebude šít a on mu předá za čas svou funkci nebo mu jinak pomuže či protekčnímu Kladnu !

   1. Nováku, meleš tady kraviny, že se JJ živí hokejem 40 let! V 10 letech dostal za hokej maximálně žvýkačku… a na stejné podúrovni je i zbytek tvého příspěvku. Píšeš tendenčně a dokazuješ, kdo tady má pokroucený charakter.

    1. Těch 40 let bylo obrazně řečeno ale ok. specialně pro vás hokejem se dobře živí přesně 30 let ! Nic to ale nemění na zbytku mého komentáře 😉

     1. Nováku, stejně věrohodné jsou i ty hovadiny o dotacích od kámoše Hniličky. Také je opravíš? A o předání funkcí- obávám se, že tomu nerozumí ani tvůj cvokař.

  2. Kamil. Velký souhlas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Navíc Jágr je ambasador ZOH v Pekingu. První sportovec z ČR a Československa. To inteligentní papoušci ODS nepochopí protože neví co ambasador znamená.

 5. Jàgrův názor je korektní, má hlavu i patu. Král se na vojně jako záklaďák dostal ke kontrášům, tak něco jim tam podepsat musel. Po odchodu do civilu to skončilo.
  Navážet se do Jágra a zpochybňovat jeho morální kvality je od Antoše atd. srabáctví – a “hnus”!

 6. Vážený pane Antoši,zase příležitost,jak se do JJ opřít.U Vás je to bohužel na denním pořádku,ať udělá nebo řekne cokoli.Tak se mu pak nikdo nesmi divit,že nemá chuť cokoli jakkoli komentovat a já s ním souhlasím.Hezký den všem

 7. Havel, Klaus a další byli komunisté proto se KSČ nepostavila mimo zákon. Jako jediný stát soc. bloku. Rusko také zakázalo komunisty. Nebyl by žádný problém zanést do ústavy že komunista nesmí zastávat veřejné funkce. To by nesměla KSČ dosadit za prezidenta Havla 29. 12 1989.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *