18. 5. 2024

92 příspěvků u článku “Maláčová dostala od Babiše ránu, ze které už se nemusí vylízat. Premiér prozradil, že ministryně vůbec nepracovala, ale jen se chlubila

 1. Pavlacova drba. Její názory si nezadají s hokynarkou. Nikdy nic pořádně nedělala. Pouze dělá se Stropnickým problémy. Klidně se může stát, že jejich návštěvy budou mít soudní dohru.😎

  1. Však on vám Bureš zatne tipec. Zase se zpátky zvednou daně, platy budou stagnovat – ještě si na ni vzpomenete. Ale klídek, to všechno přijde až po volbách, až mu za koblihu (z Penamu) nebo zmrzlinu (z mléka z Olmy) odevzdáte svůj skvělý, hodnotný hlas!

  1. Kdo vlezl 12.3.1999 do NATA aniž se zeptal občanů Kdo podepíše státní rozpočet a položku 92,7 miliard pro armádu v roce 2022 ?

   1. NATO představuje finančně obrovskou úsporu. Nemusíme mít velkou armádu, když jsme součástí nejsilnější aliance na světě. Za bolševika šlo na armádu 10 – 30 procent HDP. Nyní je to asi 1,5 procenta.

 2. A s kýmpak složíš vládu, Andreji. Opozice tě chce mermomocí zavřít, Okamura je nevypočitelný lhář a 51 % ve volbách nedáš

  1. mě stačí, když ta Maláčová pozná MPSV z pozice nezaměstnané a stejně tak celá ta banda socanů

  2. Bureš bude vládnout s kýmkoliv. Když jde o peníze tak se dohodne i s ďáblem. Typuji že to bude ANO + SPD + Křivá Přísaha a pokud to nebude stačit, tak klidně i Komunisti

   1. Tady nejde o to, že se spojí s kýmkoli, tady jde o to, kdo se bude chtít spojit s ním a hlavně aby pak měli většinu.

  3. Andrej to spíchne s kýmkoliv. Okamura je ideální model. Přitroublý numismatik s podržtaškou z Prostějova

 3. Nechci se zastávat Maláčové, ale kdo byl celou dobu jejím nadřízeným, který ji mohl kdykoli odvolat? Nebyl to náhodou prolhanej udavač?

  1. Vraťte se z hospody domů, odvolat by ji mohl Babiš, ale na základě požadavku Hamáčka, Zeptejte se někoho rozumného, kdo tomu rozumí, on vám to objasní. Pokud mluvíte o udavačich, tak zabruslete mezi piráty či lidovce, to jsou strany udavačů.

   1. Moc bystrý asi nebudete. Na Hamáčka stačí zadupat a Maláčová by letěla. Jděte raději do té hospody a dejte si rum, ať máte v hlavě aspoň něco.

     1. Když neumíš napsat příspěvek bez chyby, tak radši nepiš.

  2. Mýlíte se. Koaliční smlouva definuje, že odvolávat a určovat, kdo bude ministr má jenom strana, ke které ministr patří.

  3. v politice je taková záležitost běžná, že předseda strany odvolává ministry ze své partaje, tedy v tomto vztahu je ČSSD a ANO personálně autonomní je to divné ale tak to bylo držené

  4. přesně tak, popsal jsem to již výše, kdo z nás by zaměstnával někoho, kdo chodí do práce jen pro 120tisíc měsíčně, aniž by něco dělal?????

  5. Nemohl ji odvolat. Ona je z ČSSD a s odvoláním by musel souhlasit Hamáček. Takže od Vás trefa hodně vedle.

  6. mohl pouze navrhnout její odvolání socanům, ale protože Hamáček je ještě větší Budižkničemu, tak to nebylo průchodné. Na MSV se nejlépe krade pro stranickou pokladnu. Socani jsou rozežraní

 4. Nadřízený si po čtyřech letech všimne, že jeho podřízená nepracuje.A navíc jako největší problém naší republiky jsou nepracující, co berou dávky. Se obávám, že největším problémem jsou lidé co jsou ve vládě a nějak pozapomněli, že funkce není jen o kampani,ale i o práci.A nejsmutnější na tom je, že úřad vlády nás stojí ročně víc, než všechny sociální dávky.

  1. Asi bojujete za svoje dávky, škoda že jste si nedodělal ani základní školu a “od 15 let visíte na ÚP”. Jinak byste nemohl vypustit moudro, že úřad vlády stojí ročně víc ( 1,5 mld.Kč ), než všechny sociální dávky (Sociální dávky tvoří více než 40 procent výdajů státního rozpočtu).

  2. Problémem jsou všechny naše demokratické vlády. A ten Okamura má pravdu, kdo nechce pracovat ať nejí

 5. ČSSD jsou podrázáci. Jediná šance jak složit vládu Ano + SPD + KSČM tak zase Andreji nemachruj že s komoušema do vlády nepujdeš je to menší zlo než Piráti a ODS.
  Banesto Ty chytráku neříkam že Babiš nelže a někdy nemlží a věřím že má nasvědomi i nějake levoty jinak by nebyl tam kde je… Ale ukaž mi vládu za které bylo lépe?

  1. Tahle vláda se dvě období vezla na vlně obecné prosperity. Jakmile se, jakmile se hospodářský cyklus dostal do recese, tak nastoupily výmluvy na covid a začalo se s rekordními a ničím neobhajitelnými schodky rozpočtu. A to ani na vrcholu prosperity nedokázala sestavit vyrovnaný rozpočet.

   1. Výmluvy na covid? Covid je opravdový a vyšlechtěný virus z čínské laboratoře… Chápu že to bylo těžké, ale zase je to o lidech-chovali se jako nezodpovědné hovada, chodili po venku i když byly v karanteně atd. I proto se musel prodlužovat nouzový stav.

    1. Jenomže ten rozpočet začal vykazovat potíže už před Covidem ; a COVID mu v podstatě pomohl zastřít to mizerné hospodaření. Ano, lidem se žilo líp, ale to není zásluha vlády ale důsledek nebývalé konjunktury v celé Evropě, a na tom Babiš žádnou zásluhu nemá. Díky konjunktuře naskočilo každý rok do rozpočtu o 100 mlrd víc – co s nima udělal ? jo, zvedly se platy učitelům, to je v pořádku, ale co zbytek ?

     1. Jasně, za to že se žilo lépe Babiš zásluhy nemá ale za vše ostatní zaslouží kritiku. Pořád stejná písnička.

 6. Maláčová řekla o Babišovi že je debil a má pravdu holka jedna. Babiš o Maláčové řekl že je líná a jen plundruje státní rozpočet a má pravdu estébák jeden. Tak si je zas zvolte občané.

  1. Podle nabídky na trhu připadá v úvahu jen ANO nebo SPD.Postkomunistická sdružení národní fronty – ODS, TOP 09, Lidovci (ti spolupracovali s komunisty v rámci této fronty i za totality) nebo spolek Piráti – bonzáci či STAN jsou nevolitelní.Takže moc na výběr není.

 7. ,,Ono se zjistilo”, ono to nepracovalo, ono je to Venezuela, na ,,váhu to má asitři tuny”. No fakt hnus.

 8. Ten člověk chce opravdu někoho obviňovat z marketing? Je směšný. Nejspíš si připravuje půdu pro sloučení MPSV s MPMR s novou dvoj ministryní Dostálovou v čele. Potěš nás pánbůh.

 9. Proto musí plnýma hrstma rozhazovat naše peníze. Má pak pocit, že pro nás “maká” do roztrhání těla. 🤣 A bohužel tentýž pocit mají i její příznivci.

 10. A neměl by někdo tomu prolhanému estébáckému zloději připomenout, že to byl právě ON A JEN ON, kdo Maláčovou na MPSV dosadil?! Tudíž, jestli Maláčovou kritizuje za nic nedělání, sere si do vlastního hnízda! Protože to byl on, kdo jí šéfoval!!!
  Koblihu?

  1. Ano, šéfoval ji, ale dosadila ji ČSSD, bylo to jejich křeslo, rozdělení ministerstev. Ano, měl tlačit na její odvolání, to určitě, protože tato ministryně je děs.

  1. Děti musí mít na život, stejně jako dúchodci. Důchody by měl dělat automat – 40% z průměrné mzdy, jak je to na celém světě.

 11. Maláčovou z toho vylíže manžel.ale Babiš se asi nevylíže doma z nároků jeho sekretářky…tam mu snad pomůže její rodinný přítel.

 12. Bude to stejné pořád.Kdo nechce dělat,nebude, a hlady ho chcípnout nikdo nenechá.Ať je ve vládě kdo chce.A nebýt cizinců,kteří berou práci ne našim lidem,ale tu,kterou Čech dělat nebude,tak jsme taky v kýblu.Na novou vládu jsem hodně zvědavý.Ale nevěřím,že jakákoli vyřeší problém s nefachčenkama.

   1. Já jsem živnostník. Kdybych dostal důchod ve výši svých dosavadních odvodů, tak bych se jako spokojený důchodce až do konce života tetelil blahem, létal na exotické dovolené a kupoval si různé věci pro radost. Jenže moje odvody půjdou na důchody všech těch nemakačenků, kteří teď tráví na úřadech práce víc času než doma.

 13. Staré známé vrána k vráně…….. ale před volbami je vše jinak…. Jen kdyby se ČSSD dostala do sněmovny…… Opět by paní Maláčová byla fundovaný odborník na svém místě a ČSSD spolehlivý koaliční partner…. Slovenský estébák by měl odpočívat v chládku a ČSSD nutně potřebuje pár volebních období mimo sněmovnu, aby se naučili pracovitosti a slušnosti, místo lží, rozkrádání a schovávání se za práci “pro občany”.

 14. Doufejme, že se konečně zbavíme celého toho socanského chlíva….Jeden větší zaprodanec jako druhý, stačí sledovat, co za hnůj měli a mají na min. zahraničí… jeden větší dobytek jako druhý..

 15. Jana Maláčová! Prolhaná a hloupá, typická představitelka ČSSD.
  Andrej Babiš! Prolhaný zloděj, vedoucí sekty ANO.

 16. Tak tohle je tedy premiér, on ví, že Maláčová nic nedělal, ale přesto ji neodvolal a každý měsíc dostávala 120tisíc Kč, kdo z nás si to může dovolit, platit nicnedělajícího lempla takovou částkou? A za druhé: až Babišovi lidé převezmou toto ministerstvo, přivezou k nám zločince, ožraly a násilníky z Ukrajiny, čímž z nás udělají kriminální stát, navíc platy těchto “pracovníků” budou o polovinu nižší, nižší, nižší !!!!!!!!!

  1. Jen tak ji asi nemohl odvolat, až po dohodě s ČSSD, bylo to křeslo ČSSD, takže měl vyjednávat napřed s Hamáčkem, aby ji obměnil. No a co se týká Ukrajinců – nemuseli by tady být kdyby těch volných 350 tisíc pracovních míst obsadili Češi. Ale ne, ti raději půjdou pro dávky.

 17. Kdo byl a je pořád šéfem J.Maláčové ve vládě? Určitě to byl A.Babiš a taky tak trochu J.Hamáček jako její stranický šéf. Mít neschopnou J.Maláčovou ve vládě a ještě se s tím chlubit těsně před koncem funkčního období není dobrou vizitkou ani A.Babiše a ani této vlády a nakonec ne ani paní J.Maláčové. Dobrý šéf si své vládní ministry spíše pochválí a za jejich rozhodnutíma spíše stojí. To ale musí být opravdu dobrý šéf. Když teče do bot a tzv. úspěchy vlády jsou jenom ty vylhané, tak jak se zdá do příští vlády ze stávající vládní koalice může mít nakročíno už jen jeden. Ten, který tu nekonečnou vládní šarádu ve sklizni “úspěchů” lépe mediálně zvládl …………

 18. Evropa velmi nutně potřebuje silnější ultra pravicové protimigrantské strany a hnutí a více protimigrantských politiku ve vedení státu jako je Orbán !!! STOP EU STOP MIGRACI STOP NEOMARXISTUM !!!

  1. ptákovina, já jsem nikdy žádného migranta na vlastní oči neviděl a vsadím se, že vy také ne. Je před volbami a proto je potřeba vystrašit lidi a pak nabídnout řešení. Pamatujete si jak Zeman při pravní volbě vytáhl sudetskou kartu a jak vyhrál volby už nepadlo o Sudetech ani 1 slovo? S migrantama to bude stejné.

 19. přituhuje, v politice s Babišem a Zemanem klesla úroveň na úplné dno. Ještě chybí, aby se porvali v parlamentu. Tak to je, když máme premiéra, jehož jedinou motivací je vlastní prospěch.

 20. Jen z jejiho 120 tisicoveho platu by se mohlo zaopatrit asi 40 bezdomovcu. Na svem urade ma spoustu pracovnic ktere jen zahrivaji zidle a klepou do klavesnice jen jednim prstem nebot poradne a rychle psat na klavesnici vubec neumi. Produktivita prace je tam proste nulova. Celej ten jeji urad by bylo treba zredukovat tak na tretinu.

  1. Takže sháníš sponzora pro vaši partu 40 bezďáků? Jinak si ten výplod neumím vysvětlit. Podle tvé logiky by každý z nás měl zaopatřit tolik bezďáků na kolik mu stačí plat. Jsi kretén. To není nadávka, to je diagnóza.

 21. funkční není nic co řídí babiš, restrukturalizací myslí mít všude jen loajální skorumpovance jako je slizkej vojtěch

 22. Jedna z nejlepších ministryň práce. Udělala pro lidi hodně a v tom šla i proti Babišovi, proto ji asi do příští vlády po volbách pokud vyhraje nevezme…

 23. Já se těším, až Venezuela bude zametat chodníky, nebo prodávat Nový Prostor na plný úvazek. Na nic jiného její slepičí mozeček nestačí!

 24. Myslím, že ji Bureš nesnáší proto, že o něm řekla na nevypnutou kameru, že je “debil”… A to se neodpouští!

 25. Maláčová správně pochopila, že jedině socialismus jí může zabezpečit doživotní nicnedělání. Bohužel není zdaleka sama. Je to dnešních mladých trend. Až jim dojde, že někdo musí opravdu vytvořit, nejlépe prací, přidanou hodnotu, může být pozdě. Podívejme se jak degeneruje Amerika

 26. Oranžoví komunisti ať táhnou do zapomnění.Právě ČSSD vytvořila skvělou exekuční mafii , protože jim platí a přispívají na jejich vyžranou parazitní bolševickou stranu – sponzorují je.Pokud se oranžoví flákači a nemakačenka nedostanou do sněmovny asi se ožeru k smrti.

 27. Je s podivem, že zůstala Maláčová ve funkci, i když prohlásila ve Sněmovně, že je Babiš debil. Vyrazil bych ji hned, proč to Babiš neudělal, je záhadou /koho chleba jíš, toho píseň zpívej. A když se Ti u chlebodárce něco nelíbí, jdi jinam!

 28. Doufám že teď, když ČSSD vypadla z parlamentu, tak si madam uvědomila svoji velkou zásluhu na této skutečnosti. Okopávat kotníky někomu kdo mi nabídne spoluvládnutí je přinejmenším velmi hloupé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *