22. 5. 2024

47 příspěvků u článku “Miloš Zeman trpí “paralýzou alkoholiků”, uvedla lékařka, která tento jev studovala. Zřejmě prodělal delirium tremens

 1. Údajně se mu v břišní dutině hromadí tekutina. Jestli ten chlast blafne, tak lehne popelem i kremačka.

 2. Tohle dožívá z vašich peněz, volové-voliči agenta 00Mosva. Snad pojde do Vánoc o to budou veselejší. Jediný , kdo bude možná truchlit, bude náš úhlavní nepřítel, kuní xicht Putin.

  1. Přejete si k vánocům morbiditu. To já vám přeju šťastné a veselé s pořádnou rybí kostí v krku. A pokud se neudávíte, ať se vám zapíchne ve vývodu z tlustého střeva. Alespoň tudy nebudete vypouštět ty vaše kraviny.

   1. A já zase přeji, aby se každému splnilo to, co přál jiným. I Miloši Zemanovi, každý si může najít, co jiným přál.

 3. Bohužel, do voleb to příroda nestihne, ale do konce rpku bychom mohli slavit. Do té doby zbavit svéprávnosti, nebo nás ještě stihneprodat do Ruska.

 4. Tak se nám Zeman uchlastal,kremace nevhodná,výbuch,do země taky né ,nebezpečný odpad,takže co ním?

 5. To je neuvěřitelně drzá a sprostá ženská. Pokud lékařská komora nezasáhne, tak jsme na tom hůře než nějaká rozvojová země. Politická kultura země, z níž ta baba pochází…

 6. Zemana jsem nikdy jako politika nemel rad ale co tady ctu za prispevky tak mi je z toho smutno. Jeho prezidentovani a celkove odkaz co zanechal beru jako pruser ale i tak mu preju at se da zdravotne dohromady

  1. To už nejde. Šanci promarnil, když léčil cukrovku chlastem. Opravdu to nefunguje. Přál smrt abstinentům a abstinenti opravdu zemřou. Zemřou ovšem i alkoholici a to mnohem dříve, než by museli.

 7. A to prosím prohlásila ta Džamila,co se už deset let nemyla.
  Takových doktorek jako je Džamila nakakám za korunu čtyři plné kýble.

  1. Nechci podceňovat Vaše schopnosti, každý jsme v něčem vyjímečný, ale dost pochybuji, že dokáže z Vašeho tělesného otvoru produkovat lidské bytosti rovnou s vysokoškolským titulem a v takovém množství.

   1. Já mít její rozkrok,tak takových titulů bych měl nejméně padesát.
    Ale ona při své inteligenci to i s tím rozkrokem nedohláhla nikam.
    Tak se raději dala na politiku.Ono o jednu tupou dámu mezi politiky navíc už naši zem nemůže víc poškodit.A co se týká mého tělesného otvoru,tak ten produkuje přesně to,co znamená tato
    rádobydáma.

 8. Ať je Zeman jaký je,ale tak nechutné komentáře jsou nevhodné,dá se to vyjádřit jiným způsobem,ne tak sprostě,

  1. Zcela v duchu přísloví – Jak se do lesa volá, tak z lesa drž hubu. Proč by lidé nemohli napsat svůj názor neslušně, opilecká troska taky nemá problém nazývat lidi kretény, idioty nebo pitomci.

  2. Myslíš od Zemana ? Souhlasíme! Takový hulvát na Hradě ještě nebyl. Kunda sem, kunda tam, pražská kavárna, paní novinářnko, nejste dnes ve formě, atd,atd,atd. Je spousta čekých přísloví, které to potvrzují.Na hrubý pytel, hrubá záplata a desítky dalších.

 9. no Zemana nemusim ale lidi je videt jak jste zakerny jako fakt ho nemusim ale ma uz taky svuj vek a ze je na voziku take za to nemuze nemoc si nevybira jste moc zakerny lidi

  1. Kdyby se držel masarykovského prohlášení, že funkce prezidenta je náročná a vyžaduje plných sil, a protože vidí, že již nestačí a odstupuje, nikdy by se podobné výroky neobjevovaly. Jenže když se drží své funkce jak hovno košile, je sprostý, zákeřný a arogantní, nemůžete se divit.

  2. Pouze sklízí , co si za svoje zákeřností, lži a zlé chování zaslouží, vůbec ho není třeba litovat.

  3. Milá Pavlíno.
   Víte, co se říká? Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
   Copak byste chtěla od lidí, kteří Zemana poslouchali cca 30 let?
   Zeman je zákeřný, hulvátský, arogantní, prolhaný, úskočný, mstivý…
   I kdybych se snažila, tak nenajdu jedinou pozitivní vlastnost!
   A já se tudíž ani nesnažím…
   Zeman se vždy “ozýval”, tak jak se ozýval!
   Proč by lidé měli Zemana šetřit, když se vlastním přičiněním dostal TAM, KDE nyní JE?
   Opravdu nevidím důvod!

  1. Na to se spolehněte.
   Paní MUDr. Stehlíková studovala v Moskvě a má výborné vzdělání v oboru psychiatrie.
   Nehledě k tomu, že v Rusku mají velmi bohaté zkušenosti s komplikacemi, které jsou způsobeny alkoholovou závislostí.

 10. No a teď by měli místní diskutující začít povídat tu jejich oblíbenou, o pravdě a lásce.

 11. I když se paní (doktorka) Stehlíková domnívá, že koná nebo páchá dobro ve veřejném zájmu, následující dvě věci považuji za krajně nevhodné:

  1. Když o prezidentovi tímto způsobem veřejně (tedy v médiích) mluví kdokoli.
  2. Když lékař tímto způsobem veřejně (tedy v médiích) mluví o komkoli.

  A ze všech jedů jsou nejhorší ty, které jsou zabalené do intelektuální omáčky, vytvářející dojem ušlechtilosti.

 12. Paní doktorka Stehlíková je zřejmě jasnovidka, pacienti k ní ani nemusí chodit, pošlou fotografii a paní doktorka má hned jasnou. Navíc paní doktorka patrně chyběla na fakultě když se probíralo téma sdělování informací o zdravotním stavu pacienta. Měla by vědět a asi dobře ví, že jakékoliv informace o zdravotním stavu pacienta může sdělovat jen s pacientovým souhlasem. Paní doktorka to hodně přehnala.

  1. Nepřehnala.
   Paní doktorka studovala v Moskvě. Rusové mají velmi bohaté zkušenosti s léčbou a samozřejmě s projevy alkoholové závislosti.
   Paní MUDr. Stehlíková již nemohla snést mlžení a lhaní o zdravotním stavu pana prezidenta Zemana, takže se obrátila na média a vydala své prohlášení. Mělo by se u nás najít více takto statečných lékařů, hlavně psychiatrů, kteří mají podobné lékařské zkušenosti i vzdělání, jako paní dr. Stehlíková.
   Protože mlžením a lhaním o údajném dobrém zdravotním stavu pana prezidenta poškozujeme mnohem víc, než když celou věc zveřejníme a budeme se veřejně snažit o nějakou nápravu. Pokud již není pozdě!

   1. Jste neskutečně hloupá!! Víte co to je GDPR? A zveřejňování na internetu? To je na milion odškodného!! Víte,že nesmíte ani zveřejnit jméno toho ,kdo vás třeba okrade?

 13. Lékařka, která tento jev studovala? Asi na sobě. To je ta zkrachovalá trubka, která se cpala se svojí inteligencí do politiky a jako první fakt inteligentní nápad byl, že založila účet, kam by lidé posílali příspěvky na romy? V té době byly ještě poplatky za příchozí platby, tak tam lidi posílali tak malou částku, že když poplatky naskočili, byla rázem asi 100 000 v minuse. Slyšela jsem její rozhovor a můžu říct, že mi bylo na zvracení. I když si myslím, že zdraví prezidenta je věcí víceméně veřejnou, zvlášť v této době, to co si dovolila přesahuje rámec veškeré lidské slušnosti a důstojnosti. To si nedovolí ani největší kapacity, aby vyřkly diagnózu jen z pohledu na člověka v TV. Myslela jsem, že něco tak nechutného a primitivního nemůže žádná stanice odvysílat. Tak pokud se tomuto říká demokracie, tak děkuji nechci.

 14. A to jsem si ještě přečetla ostatní komentáře. Diskutují tu lidi nebo primitivové? Přát někomu smrt a jiné špatné věci je opravdu ubohé. A ještě jedna věc. Možná, až vám ta vaše zelená energie z EU dojde, budete chodit pěšky, svítit svíčkami a možná se ani nenapijete, protože vám žádné čerpadlo nevyžene vodu do vašeho panelákového bytu, tak možná ještě rádi zalezete do řitního otvoru komukoliv. Hlavně, když se nám celý zbytek světa chechtá a vesele kašle na naše ekologické šílenství. To je to samé, jako když musíme mít brčka z nějakého lisovaného papíru a přitom se na skládky hrnou tuny plastových lahví, které se už v civilizovaném světě vykupují. Takový ekologický kocourkov.

 15. Celej národ chlastá a nepíše se o tom,Havel chlastal celej život a nepsalo se o tom,Kalousek nevystřízlivěl ani v parlamentu a nepsalo se o tom a ted se můžou všichni posrat.

 16. Je pozoruhodné, jak jsou diagnozy z jkávové sedliny syčené do veřejného prostoru zlovolnou Džamilou brány jako nesporný fakt.

 17. To je moc smutné číst,jak dopadl president této země,on měl problémy s alkoholem?Na fotkách vypadá unaveně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *