19. 6. 2024

87 příspěvků u článku “Naprostý skandál v Německu. Ve volbách hlasovali děti i cizinci

   1. Já tam měl příbuzné, takže jsem tam jezdil docela často. Opravdu zlé a z roku na rok vždy horší. A to byla ještě bývalá NDR v té době na tom líp než třeba bývalý Západní Berlín.

  1. Proto nesmíme dopustit aby neomarxisti z PiratStanu dostali u voleb více než 18% hlasu !! Jsou stejné nebezpečí jako komouši v roce 1948 !!! Němci volby opět posr… a definitivně si pod sebou podřizli větev a budou velkým nebezpečim pro celou Evropu !!!

 1. co se divíte.od germánů nikdy nic dobrého nevzešlo.a těch jejich děl skladatelů se nikdo nenažere.i tu evropskou unii ovládají němci spolu s francouzy.tito dva si prdnou,a brusel udělá ham.

    1. Ty jsi Žid kryple? Jestli ne, tak drž rudý zobák. Asi jsi ale myslel nacisty, co ty hovado? Víš , kdo byli první oběti nacistů? Němci, ty zblblý xindle!!

     1. Až na to, že nacisté byli Němci a i když byly proti ostatním Němcům, pořád to Němci byli. Oni podle plánu Ost chtěli vyhladit, židy. A většinu slovanů vyhladit a zbytek poněmčit.

     2. Tohle jsi četl, nebo slyšel…Kde? Až na to…To slovních uplného debila. Škoda, že na vaši romskou rodinu nacisté asi zapoměli…

     3. Nás chtěli třetinu vybít, třetinu poněmčit a třetinu vysídlit na Sibiř. nevyšlo jim to jen proto, že prohráli válku. Momentálně se ale nerýsuje nikdo, kdo by je porazil, kdyby s tím přišli znovu.

    2. To je svatá pravda.Nebýt jich,tak by nám bývalo od nich nehrozilo vyvraždění.Málem se to těm náckům povedlo.Ale
     už to nestihli.Zůstalo jen u toho,že Heydrich vyhrožoval,že českými lebkami vydláždí Václavák.Dneska už nevraždí zbraněmi.Dneska za sebe nechávají vraždit migranty.

  1. Opravdu? Proč tam tedy všichni emigrují, včetně těch bělorusů ? Tebe Němci nějak poučují? Jak? Kde”¨? Kdy? Umíš německy? Nebo jsi jen internetový , anonymní hovadojd?

   1. Milý hochu. Protože tam dávají nejvyšší sociální dávky a mají v tom takový bordel, že je dostávají i vyhoštění.

     1. Od tebe to sedí HonzoMartine. Tohle je vizitka, tedy spíše diagnoza :
      Tohle jsi četl, nebo slyšel…Kde? Až na to…To slovních uplného debila. Škoda, že na vaši romskou rodinu nacisté asi zapoměli…” Do školy bys měl jít ty.

   2. mezi námi děvčaty a ten pán jpcox napsal něco nepravdivého ohledně německa – mám s ním velmi dlouholeté zkušenosti v devadesátkách to jsem padal na pr… jak všechno klapalo všude čisto večer se člověk valil navátej na hotel poho taxik úplně v poho dráhy letiště unikum to samé tehdá anglie sice drahá ale úžasná byli jsme u vytržení uběhlo deset let dobrý stále dobrý dalších deset let už bylo vidět že je něco špatně a posledních pět let se na dlouhodobou služebku tam už moc nikomu nechce už se o to nerveme jako kdysi

   3. Emigrují tam paraziti – Afričani Syřani Afghanci Iračani samá verbež která do střední a západní Evropy nepatří !!! Je více než nutné volit SPD nebo TRIKOLORU !!!

 2. no komunisti měli v roce 1989 95% účasti a ejhle skopčáci jsou ještě lepší a lepší jak za hitlera ti mají v roce 2021 rovnou 100% a více procent – ale opravdický tah na branku ohledně jaké mají být výsledky je kartelová dohoda komisí a nikomu to není divné a volby platí a pod praporem pokroku vzhůru do němoty svědomí a to na celé německo mám tušení byli pouze čtyři pozorovatelé voleb ze zahraničí prý více není třeba prý je to oáza svobody a demokracie a poctivosti že prý všude mají ordung jak za adolfa tam se nemůže stát žádný podvod

  1. Děkuji Vám, dlouho jsem se nezasmála tak, aby mi vytryskly slzy smíchu :-). stačila první věta.

 3. Německo, ani Amerika si nedokážou ohlídat vlastní volby. Kam se ten kdysi obdivovaný “západ” řítí!

  1. Nebýt Němců, tak nám pochtili zrůdní slované, blbečku, zajdi udělat test DNA a budeš čumět, pokud nejsi rom, jsme z 80% Němci!! Ne nacisti, ale Němci!!

   1. A to jsi vyčetl kde?Chtělo by to trochu více znalostí,než se začít pouštět do debaty a potom být za blba.

    1. Blbec jsi ty, je to pravda. nebo si pořád myslíš, že jsi slovan? Test DNA moc drahý není. Deutschland ueber alles!!

    2. Během třicetileté války se zemí přehnali Švédové, za Napoleona Francouzi. Dá se předpokládat, že chování cizích vojáků vůči místním ženám nebylo vždy zrovna kavalírské, a na svět přicházela řada dětí, o jejichž otcích se taktně mlčelo.
     Teprve moderní věda dokáže dohledat stopy po cizích vlivech napříč populací. Dozvídáme se tak, že variantu chromozomu Y označenou jako R1a a typickou pro slovanské národy v sobě nosí jen asi 24% českých mužů. U další třetiny se vyskytuje varianta R1b, která je spojována s germánským či keltským původem. Zhruba 12 procent obyvatel Česka pak pochází ze severní Evropy a jejich dávnými předky mohli být Vikingové. Mezi Čechy najdeme i potomky starých Řeků a Římanů nebo zemědělců z mladší doby kamenné. Pokud bychom chtěli vyhmátnout původní obyvatele české kotliny, jejichž DNA nevykazuje podobnost s cizími vzorky, ocitli bychom se přibližně na 10 procentech.

 4. Takže cizinci a předpokládám,že jejich děti, hlasovali o vyvlastnění bytů Němců. Nechápu,jak mohlo hlasovat víc lidí než oprávněných voličů? To si to tiskli?

  1. Ono u voleb je vždy víc hlasovacích lístků než voličů. Pro ty co by si je zapomněli, špatně označili nebo ztratili třeba je možné si ve volební místnosti vzít nové … takže volebních lístků bylo správně víc. Jen nesprávně vydané…

 5. Samotní Němci si jsou dobře vědomi, že ztrácejí pozici lídra Evropy a řítí se do průšvihů, které jim můžou zlomit vaz a jak to Němci potom řeší, byla Evropa svědkem během dvou světových válek.

 6. S německá se stává zlo evropy prospekovane migrantů jelity politiku.neziskovky.aktivisty.zelelnym terorismem bahno zaplavuje evropu

 7. Škoda, že Hitler nevyhrál válku!! Bez pomoci spojenců mnohem většímu zločinci Stalinovi, by se tak stalo. Za Protekrorátu Boehmen und Maehren bylo mnohem více svobody, než za bolševické hrůzovláády!!

  1. Přesně tak.Za Protektorátu se natáčely výborné filmy, Přednosta stanice, Když Burian prášil, Škola základ života, atd,atd,atd. Za bolševika 30 případů magora Zemana, Žena pod pultem, Nejmladší z rodu Hamřů,, Bolševik na radnici, atd,atd…

  2. Už to nehulte, nedělá vám to dobře.
   Kdyby Hitler vyhrál válku, tak by nás částečně vyvezli do ruských a ukrajinských stepí, částečně do Německa se zákazem dalšího rozmnožování a zbytek by zlikvidovali.
   Viz známý projev Reinharda Heydricha.

   1. Proč by měl pan Honza něco hulit? Aha, každý cikán, dle své planety hádá. Ty jsi asi volič Pirátů a hulíš non-stop, to mě nevadí, ale pravda je , že v Böhmen und Mahren bylo více svobody, pokud jste nebyl Žid, než za komunistické hrůzovlády.Hezký den! ¨¨

    1. Za protektorátu bys už nežil a tvoje lebka by byla na Václaváku.
     On by ti to tvůj strejda Heydrich rychle vysvětlil,že jsi užitečný
     jen jako dlažební kostka.

     1. Ty nejsi ani na to, rudý hadre, ani ta podlaha by tebou nedala vytřít, leda zasvinit!

     1. Tohle mělo být co? Vtipné? Chytré? Ty jsi nebohý internetový hovado , pionýrku!!!

     2. To byla jednoduchá otázka pro jednoduchého kreténa, který si tady jako Martin nebo jako Honza hraje na drsňáka s jedním okem.

  3. Stalin nás nechtěl vyvraždit a v podstatě i práce pro stalinský SSSR neměla otrocký charakter, jako práce pro hitlerovské Německo. Stalin nám nezavřel vysoké školy s tím, že žádné VŠ vzdělané lidi nebudeme potřebovat.
   Jistěže bytí v rámci východního bloku nebyla procházka růžovým sadem, ale čísla hovoří jasnou řečí: Němci tu za 6 let vyvraždili třetinu milionu lidí, sověti za 21 let třetinu tisíce. To je trochu rozdíl.

 8. V USA a Německu se masivně podvádí ve volbách, měly by být zneplatněny. Hlavně že napadají Rusko a Bělorusko, přitom je to stejný šlendrián.

  1. V Rusku a Bělorusky nikdy žádné svobodné volby nebyly. Doporučujeme okamžitou emigraci z Letiště Václava Havla do kterékoliv z těchto dvou úžasných zemí-tady je tě , soudruhu škoda. Sbohem!

   1. Jestli vyhraje volby PirSTAN + SPOLU, tak je možné, že spousta mladých schopných emigruje do Ruska. A vím o takových, co to už udělali, např. z důvodu EUnijního zákazu GMO (protože jsou odborníci v této oblasti).

   1. Primitivní pokus o angličtinu. Přeinstaluj si překladač. S tímhle jsi za kreténa, což není nadávka ale diagnoza.

    1. I am not using any transletor, you poor piece of shit. English is my number one language. What are you going to ?—DDDDDD—

     1. transletor” je opět ukázka úrovně tvého prvního jazyka, a otázka “What are you going to ?” je další hrůza. Máš ještě nějaký druhý či třetí jazyk na lepší úrovni? Jestli ne, přestaň psát a začni třeba malovat. Tam se dokonce primitivismus cení.

 9. Německý germánský národ rozpoutal v minulém století nejkrvavější světovou válku…a nebýt válečných zrůdností 2.světové války a fašistického německého národa nikdy by v Masarykem vybudované ČSR nedošlo k roku 1948 nikdy by ve volbách nezvítězili v ČSR komunisti, nikdy by nedošlo ke znárodnění soukromého majetku, k popravám v 50 letech…za Masaryka jsme neměli diplomatické styky s bolševickým SSSR
  …nebýt zrůdností německého národa a hitlera….ČSR by měla špičkový těžký lehký potravinářský zemědělský textilní obuvní průmysl, zbrojní průmysl a sedm automobilek !!!!, v Boce Kotorské by Škodovy závody nadále vyráběly zámořské lodě a ponorky a Škoda by stále vyvážel auta a autobusy do celého světa…Avie by vyráběla dopravní letadla, stíhačky, zbrojní průmysl ČSR by byl na špičkové světové úrovni, česká koruna by dnes nadále byla jako za Masaryka v poměru 1: 1 k německé měně marce, nikdy by nedošlo k rozdělení ČSR a zfašizování a arizaci Slovenska, nikdy by nám Gruzínec Džugašvili alias STALIN nikdy by nám neukradl Podkarpatskou Rus, která byla součástí Masarykova Československa
  ..a POZOR komunistická strana v ČSR by byl dnes pouze pivní spolek opilců z restaurace U Kaštanu v Praze 6…kde založili roku 1921 Komunistickou stranu ČSR a která by měla dnešní volebními preference slabých 0,001%
  ..tak za to vám němci habsburkové fašouni henlajnovci germáni náckové za to vám moc děkujeme za fašismus a komunismus který vznikl ve vašem NĚMECKU !!!který jste svojí politikou porodili a za rozbití Evropy a rozbití Masarykovy ČSR a za vznik světového KOMUNISMU publikací komunistického manifestu sepsaného vaším německým germánským šmejdem Karl Marxem a Fridrichem Engelsem a za rozšíření komunismu do celého světa, za vaše germánské finanční podporování komunisty Lenina a jeho dopravy do carského Ruska, aby svrhl cara, ukončil válku a stáhnul vojska z Rusko Německé fronty….což se Němcům v roce 1917 podařilo a tím vytvořili bolšecický SSSR a za to a za likvidaci české konkurence Evropě a světu po roce 1938 a za zavraždění posledního Přemyslovce Václava III.v r. 1306 germánskými habsburky, aby se mohli zmocnit českého trůnu a království….a protizákonně nám vládli a poněmčovali nás, okupovali a zotročovali nás přes 600let až do roku 1918 co české země germáni okupovali, okrádali, kolonizovali, nelidskoun robotou na panském bez odměny zotročovali a poněmčovali….a dnes máme podle jejich taktovky závistivě plivat na státy ekonomicky konkurenčně vzrůstající na Čínu, dnešní parlamentní Rusko, Vietnam a KLDR podle vás ???!!!
  ….a germáni opět przní Evropu se svými arabskomuslimskými soukmenovci a přistěhovalci které zvou do EU a snaží se házet vinu na Bělorusko, které nezadržuje imigranty a je pod bezohlednými sankcemi EU a USA….a někteří Češi jim stále lezou do zadku….fakt síla 

  1. Německo je náš soused a přítel . Díky Bohu. Svoje idiotský pindy vykládej svým cikánským partákům. My, Češi, Němce milujeme, tečka.

   1. Jen jim lez do prd..e bezmozku!Škoda,že tvůj příbuzný Áda
    zapomněl na tvého fotra.To by tady bylo o jednoho blbce míň.

    1. Trapný pokus! Můj otec byl v odboji, v roce 2005 zemřel ve věku 91 let. Co tam máš pro nás, Čechy dál, anonymní xindle?

     1. Ať byl otec v jakémkoliv odboji, neměl právo v opilosti plodit potomky. Mohl mít ten konec života klidnější.

    2. Proč jsi neodpovědel na moji kopii o DNA Čechů, smažko rudá? Nachytal se co? To nebylo tak těžké ztrapnit takový hovado, jako jsi ty.

 10. To je bordel co? To kdyby sestalo v Rusku, tak by demosvině z EU řvali o falšování voleb. Inu na každýho má EU jiný metr.

   1. Není,ale ti debilové z EU rádi poukazují na druhé a přitom
    neumí řešit ani své vlastní problémy.

     1. Mluv za sebe Halášku ! Zaplať panbu lidé prozřeli a vidí co za svinstvo je EU a kurvy z Ep v Bruselu !!! Pryč z Eu dřive než bude pozdě !!! Za 40% zdražení elektriky 25% zdražení plynu mužeme “poděkovat ” právě těm sviním z vedení Eu a Ep v Bruselu !!!

 11. A co se divime? Cely svet uz je zkorumpovany, veskere volby jsou uz zmanipulovane dopredu. Do toho zelene peklo. Svet se zblaznil a je potreba cistka.

 12. Náš vzor: podvodní Němčouři, kteří nikdy nebyli nic jiného, než náckové, fašouni a vychcaný národ, který si chtěl podrobit celý svět.

 13. Z vyspělého státu s vynalézavými občany bude brzy mnohonárodnostní vřící kotel směřující k záhubě. Bůh ochraňuj čR.

   1. Bude potřeba posilovat naší armádu a Martine ty se tam můžeš odstěhovat a uživat si jejich kultůrní obohacení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *