21. 6. 2024

50 příspěvků u článku “Ministr zahraničí Jan Lipavský dostal na Hradě ránu. Terčem bylo jeho vzdělání

 1. šmankote! tak to se musel lipavskej ouplně začevenat. nicméně mám za to, že si s tímdle přestudovaným týpkem eště užijeme. ;o))

 2. No tak se pan Mynář přeřekl, to je toho. Taky se mi to stává, chci říct náš nejmoudřejší, laskavý, tolerantní, celým národem milovaný pan prezident Ing. Miloš Zeman, CSc, absolovent socialistické ekonomie a dva roky nadšený soudruh a pak řeknu ten starej zapšklej prohulenej alkoholik.

 3. No, nezastávám se Lipavského, ale v dnešní době nějaký “titul” před jménem opravdu neznamená, že je někdo vzdělaný a už vůbec né inteligentní. Úroveň některých dnešních VŠ mnohdy nedosáhne ani na úroveň SŠ před 40ti léty, nehledě na to, že titul si může koupit i kdejaký popelář.

  1. Máte jistě v mnohém pravdu, jenže bohužel v diplomacii je to zvyklost a zkušenosti v politice jsou podmínka. Jinak jsou považováni za trapáky.

   1. Dovedu si představit, jak Lipavský zahraničním diplomatům oznamuje, že náš prezident trpí demencí způsobenou nezřízeným požíváním alkoholu. Pak ovšem za trapáka bude (ale už spíše je) prezident.

     1. Copak, dezinformátore, co je na mém příspěvku v rozporu se skutečností?

  2. Přesně moje slova! Já mám ,,Klasické,, vzdělání od plzeňského Prazdroje, ale nikdy bych nikoho nesoudil na základě jeho bakalářského titulu.
   Jsem tolerantní a rakovnickej Bakalář je taky pivo, takže za mě je Lipavský úplně v pohodě a naprosto způsobilý vykonávat funkci ministra zahraničí.
   Tedy pokud správně tuším, že to je ta funkce, která obnáší polykání exkrementů západního světa a jejich následná orální redistribuce směrem na východ.
   Možná je až moc vzdělaný, na takovou funkci.
   Mnoho pokusů dokázalo, že lidoopi dokáží pochopit smysl hry a reagovat na vizuální podněty rychleji než důchodce na slevy v supermarketu.
   Není Lipavský náhodou zbytečný luxus?
   Vždyť stačí koupit opici a pomocí banánů jí naučit, který portrét státníka nebo státní vlajku označit červeným křížkem a kterou zelenou fajfkou.
   Vždyť už je to vyzkoušené! Jak myslíte že jsme přišli k ministru zdravotnictví? Babiš ho koupil od Berouska, protože rozenal v roschachově testu koronavirus!
   A to je ministr našeho zdraví!
   Taky nechápu, proč se někdo zabývá vzděláním ministra, jehož ministerstvo od roku 1938 slouží pouze k rektální hygieně okolních velmocí.
   Já znám jednu tetku z metra, která za užití sociálního zařízení vybírá pětikorunu, nemá ani základku, ale jako ministrině zahraničí by z nás všech udělala milionáře!

    1. Nekontaktoval, nejsem sonda Voyager. Ale zkuste vyslat řadu prvočísel radioteleskopem na sesternu, třeba vám pak nějaké léky přinesou.

   1. Bohužel s Lipavským a tou zkurve… učelovou koalicí z té Eurosvazácké prde… již ani nebudeme vylézat hlavně z té Německé části ! Pryč z Eu dokud je čas ! Pryč s odpornou pěti koalicí karierních Euro hujeru a zločincu Blažka se Stanjurou !!!

     1. von tady bydlí, blbečku. což tě asi možná překvapí. a normální je, dyž se ti něco nelíbí, aby si s tím něco udělal a nevzal kramle, jako vaši, teda jarda s mámou pepou dycky, dyž se jim ve vybydleným paneláku přestane líbit. pochopil? psal sem to hodně pomalu, bo vím, že neumíš rychle číst, ichtyle.

     2. Tak ať něco dělá a nezdržuje se psaním debilit na netu. Tím nic nezmění. Jen je za debila, jako jsi ty

 4. Doba, kdy na hranici EU,UK, NATO. haraší Rus zbraněmi. není dle mne časem magistrů ze strany, ale zkušených politiků, Rus zase zkouší, kam až může.

  1. Přesně tak! Kdyby jsme to věděli i za Hitlera, tak nemusala být druhá světová. Stačilo by pár zkušených politiků na ministerstvu zahraničí a harašení zbraněmi by rázem bylo Hitlerovi k prdu!

  2. Pořád lepší harašení Rusu na svém uzemí než Eurosvazácký fašismus ze strany Německa a postupná finanční likvidace střední vrstvy obyvatel státu střední Evropy !! To jste tak slepí že nevidíte jak nás Německo vysává ( díky 300 miliardám ročně v dividendách které z Čr odtékají do Německých firem a bank ) ?!!! To že nám Eu dá ročně milostivě 90-120 miliard kč je proti 300miliardám plivnutím do moře !!! Čr mohla a měla zustát z 90% zcela samostatná a ne se stát vykořisťovaným státem snášejicím zhovadilské výmysly EU tak jako nyní poslední hřebík do rakve Čr – zelená eko šilenost Green Deal díky kterému většina občanu bude do 2 let žít z ruky do huby !! Jen přiští rok náklady na 3 členou rodinu vzrostou měsičně o v pruměru 2.500kč pro rodinu žijící v panelovém bytě 2+1 pro rodinu žijící v rodiném domku vzrostou náklady jen za energie o 3-3.500 kč měsičně !!!

   1. No pamatuju RVHP, to nás vysávalo Rusko, pardon SSSR. Mnohem víc a za mnohem horších podmínek. A těm ty teď tak rád lezeš do prd…., osle.

     1. Ne, debile, EU nás nevysává, ale to je na tebe moc složité

     2. hezkej argument. ;o)) ale co dá vod takovýho ichtyla čekat, že? ;o))

    1. Nikomu do prde.. nelezu jen poukazuji na zkutečný stav věci že Čr milostivě dostává od Eurošmejdu max. 120miliard na rok ale zahraniční korporace z naši země vyvedou 300 miliard na dividendách ročně !! I osel si umí spočitat zda je více 120 nebo 300 !

     1. Jednodušší lidé jako jsi ty, mají jednoduchá řešení, hňupe jeden komunistickej. Kdo by asi měl jiný inkasovat dividendy, než majitel, že? A kdo tobě brání investovat v Německu a pak inkasovat dividendy tam? Nebo snad byla lepší privatizace českou cestou, jako třeba Poldi Kladno? Kolik daní ta firma v ČR zaplatí a kolik dividend inkasují majitelé? Nic? Aha….. Lezeš do prde… Rusku každým druhým příspěvkem, ruskej švábe.

     2. Oba lezete někomu do prdele. Jděte k šípku s Ruskem i Unií.
      A že nás Unie nevysává? Fakt ne? Takže vám přijde dotovaná rekonstrukce klášterů, zámku a jiných památek jako ekonomický přínos? Dotace na sekání luk pro dotační farmáře, je taky něco, co generuje HDP úměrné k vynaloženým prostředkům? Ať už pocházejí odkudkoliv?
      Zadarmo to totiž není nikdy.
      Dneska se to možná zdá výhodné, stejně jako kdybych vám nabídl dotace na mnou schválené projekty, výměnou za určite poplatky do společné kasy, třeba i řádově nižší než mnou vložená částka, ale za cenu vaší integrace do mého ekonomického systému, a nakonec i omezení vaší suverenity pomocí právně závazných smluv.
      Dá se to přirovnat k nerovnému manželství.
      Vezmete si ženskou, co má peníze, ale ona bude rozhodovat o tom, co se nakoupí a kam se pojede. Bude rozhodovat o vašich přátelích a i když byste potřebovali Transita tak dostanete Mini Cooper Countryman.
      Rozvod by vás přišel draho, protože patří všechno manželce a i kdybyste snad něco vysoudili, tak maximálně to, že si smíte nechat sádrovýho trpaslíka a čapí hnízdo na komíně, takže to prostě neuděláte a nerozvedete se, protože 60% vašich neuronů v referendu rozhodne, že radši budete jezdit v růžovém Mini a topit pouze statickou elektřinou ze svetru Elona Muska, než byste šli bydlet s Voloďou a Ahmedem do 1+1 na ubytovnu.
      Je to logický, taky bych to neudělal, neměl bych na to koule ani pořádný důvod.
      Takže chápu Frantovo stanovisko, ale částečně i Novákovo, i když je značně zastaralé a zaseklé v dobách Robespiera, revolučních výborů a konventu.
      Možná by nebylo od věci, se trošku posunout z té zářné budoucnosti a nostalgické minulosti někam do současnosti a neposuzovat všechno jako idealistický budovatel z konce čtyřicátých a začátku padesátých let, nebo jako kapitán James T. Kirk.
      Za mě je to tak, že se na nás tlačí dvě půlky a my jsme ta díra uprostřed….

     3. Ano, dotovaná rekonstrukce kulturních památek je opravdu přínos. Ale chápu primitivy, jako jsi ty, že by každou korunu nejradši prožrali. Jinak o tom, na co se budou dotace používat, si členské státy v drtivé míře rozhodují sami. Jinak nejsme ekonomika, která by mohla samostatně fungovat a prosperovat. Nejsme stát, který by si mohl dohodnout s kýmkoli dodávky ropy nebo plynu za dlouhodobě výhodných podmínek a pak v případě porušení dohod ze strany dodavatele si vynutit jejich plnění. A nejsme ekonomika, která by mohla prosperovat samostatně, vynutit výhodnou spolupráci, bezcelní obchod atd. Jo, jsme ta díra mezi půlkama, ale radši budu s tou demokratickou a dohody dodržující a prosperující, než si jako za socíku nabít hubu s Ruskem, popřípadě nově s Čínou.

     4. díra mezi půlkama si tak maximálně ty. (což se ti, vzhledem k tvojí rodině – pepa s jardou, líbí, což chápu) ;o) zkus se juknout do minulosti, kdy sme jako samostatnej stát prosperovali. ichtyle.

     5. V minulosti, kdy jsme prosperovali, neexistovala ani EU a ani RVHP. Časy se mění, toho sis patrně nevšiml, debile

     6. takže sme mohli prosperovat i bez nich, co? ty joudo jeden utrápenej. nesmíš se brát tak vážně, ichtyle. ;o))

     7. tebe musí vzrušovat pokaždý, dyž napíšeš “ruskej” nebo “komunistickej”. voni ti vaši, teda pepa s jardou neřekli, že se dá vzrušit i jinak? ;o)) ichtyle

 5. 1. Z věcí nového ministra by měl být tlak na zkurv…. Němce a zkurv… Eu aby přestali zcela umyslně brzdit zpuštění plynovodu Nord Stream 2 z Ruska do Německa a z Německa přimo do Čr !!! Pak by totiž neplatila Čr tu obrovskou cenu 700Usd za 100 tis.M3 ale cena by měla být kolem 370-390 Usd za 100tis. M3 čimž by se měla pro České domacnosti snížit koncová cena minimalně o 10-15% oproti současným cenám ( měsičním zálohám) !! To samé je potřeba vystoupit z Evropské burzy přeprodávající Elektrickou energii kde všichni živíme armádu překupníku a hlavně díky tomu elektrická energie pro domacnosti tolik podražila – jen Čez si od 1.1. 2022 k ceně za kterou zpětně vykupuje elektrickou energii kterou vyrobí v Čr přirazí ne 30% jako to bylo až doposud ale 48% !!! Prostě zlodějna Beneše který ročně pobírá plat 30 mil.kč + nemalé roční odměny a jeho poskoku z vedení Čezu !!! Vzít klacky a hnát ty to nenažrané svině z jejich firemních i soukromích sídel !!!

   1. Najdi si z minulého týdne na Seznam.cz článek k danemu tématu – pod ním bylo tak 1200 komentářu od občanu a u jednoho z těch komentářu odkaz na oficialní stránky k 1.10. 2021 !

    1. To už jsi tu psal, na komentáře stejně debilních občanů, jako jsi ty, ti nejsem zvědavej. Tvoje takzvané “oficiální” stránky snad dokážeš najít sám. A hlavně ty stránky, kde je ta cena, kterou bychom platili přes Nord Stream. To bych si chtěl opravdu přečíst na “oficiálních” stránkách. Nějaký dement vypustí dezinformaci a další rudí dementi to dokolečka opakují, žejo, rudej ruskej švábe.

     1. S Eurohujerem jako jsi ty nemá cenu dále ztrácet čas…….. doufám že velmi brzy národ veme klacky do rukou a požene vás všechny Eurohujery a Bruselské vlezdoprdelky s vašimi Green Dealy – Elektro auty – parazity migranty – věčnými Euro přikazy a zákazy a vydiráním přes Euro dotace ( buď uděláte co chce Eu a Brusel nebo žádné dotace ) !!!

 6. Zeman má čuch na schopné lidi. Rozezná, kdo je opravdový politik nebo diplomat, schopný samostatného rozhodování a kdo je jen ideologicky sformovaný svazák a loutka neschopná si ani urdnout bez loutkovodičů z Bruselu nebo USA či Německa. Jinak už hodně dlouho jsme neměli schopného ministra zahraničí, který by se nechoval jako fanatický ideologický aktivista závislý na instrukcích Bruselu, Německa nebo USA. Bohužel poslední dobou to je jen samý ideologický svazák, včetně toho nového od Pirátů.

  1. Zeman má čich na schopné lidi a tak má kolem sebe všehoschopné Mynáře, Nejedlého a Ovčáčka, kteří se nalepili na státní cecíky skrze hradní kancelář a sosají a sosají. No a Zemanovi dají občas flašku, aby sosal taky. A on už vlivem alkoholu a nastupující demence není schopen rozumného úsudku. Rozkrádání nevidí, jen pavouky, jak jim upadávají nožičky. Jestli je někdo “ideologický svazák”, pak jedině člověk, který se té hradní party z ideologických důvodů zastává, soudruhu svázáku.

 7. Že ho kádruje zrovna ten,kterému bylo vzdělání na nic a nechal většinu státního majetku na pospas spekulantům a finančním žralokům.Holt komu z hůry dáno,tomu není pomoci.Já věřím,že ten nový ministr, neudělá tolik chyb,jako jeho kádrovák.

 8. A proč kauza Lipavský? Na ministerstvu má “Dement” ruského červa bez prověrky. Teď se o něho bojí!!

 9. Vzdělání není důležité, stačí mít dobré názory.být hodný na sudetaky, nasrat
  a rozložit v 4,pohrozit rusku válkou a bojkotem plynu,protektorovi políbit prsten , přijmout veškeré kvóty,na US ambasádě oznámit:i love you.muze tam být zkrátka jakýkoliv pitomec

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *