20. 6. 2024

14 příspěvků u článku “Moderátor Jakub Železný zle napadl prezidenta. Je zralý na padáka, neumí se kontrolovat

 1. Pan Pavel by měl být obzvlášť opatrný, pokud používá slovních spojení jako např. “vždy jsem říkal, prosazoval, si myslel ap.”, pokud se odkazuje k prezidentu Havlovi nebo k historickým paralelám současných událostí. Loajalita k České televizi neznamená povinnost mlčet, cenzurovat svoje názory. Pan Železný se v tomto směru ničím neprovinil.

  1. Právě v tom směru,jak se choval,tak se k němu bude
   chovat ta Lůza od voleb jak jí z aroganci škatulkoval ,jako by to byla jeho debata..Jak nazval oponenty na vedení jeho debat.Najednou by si mohl říkat on co chce? Ale před volbami všechno a všechny, kdo mněl jiní názor,je qon urážel.Teď ať si to vyžere sám,už byl mistr světa,ale jsou Tami další dvě esa, která si myslela ,že ČT patří jim.Snad i na tebe příjde Moravče a jednu moderátorku, doufám vezměte sebou k lopatě,ať víte jak se pracuje poctivě , Ať se daří třem králům, žádné slitování, mají toho za sebou moc a moc.Ted by se jím hodilo, aby je lidi litovali a bránili .

 2. Skoda ze jste nerekli uplnou pravdu. Parkoval na miste pro invalidy ale ta mista byla ,spolu s dalsimi ,zaplacena co by zabor pro CT. A mistni poldove o tom nevedeli. Pisete jen co se vam hodi. Objektivita zmizela. Chcete napadnout Zelezneho? Tak to udelate. Stydte se.

  1. Jestli tam byla značka invalida,policajta to nezajímá ,kdo to má zakoupené,co by na to řekla invalidní návštěva v ČR ČT,že si tam parkuje Železný.No on si myslel ,že je už nad ředitel a může všechno .

 3. S tím vražděním za dob komunismu, po válce apod. jste všichni pokrytecky směšní… Vemte si, kolik životů má na svědomí křesťanství a jděte s těma kecama už někam… Buď všem měřte stejně, nebo buďte zticha a žijte tak, aby VÁM nikdo nic vytknout nemohl…

  1. Nemíchat hrušky a jabka, Popravovali komunisté to se zatajit nedá.Ale politické si odváželi ruší a kam to se rodiny nikdy nedozvěděli.Otec, předsedu Grebeníčka do roku 2005, by mohl k tomu říct víc.Ten mučil ve věznici vUh.Hradišti, politické a syn vedl stranu.

   Za vraždy údajných čarodejnic, kterou prováděla inkvizice bylo za ůčelem zisku majetku.Jenom ,že to byla doba temna,kdy se veřilo na ledacos.Ale v druhé polovině 1900 století,to už byla jiná káva.

 4. Jakube, vojín Ratzinger taky přísahal věrnost vůdci a kam to dotáhl…… Až do Vatikanu. Tak klid. Mýlit se může každý. Pod vlivem rodiny se mohou dít ruzne věci, třeba vstup do KSČ

 5. Důležité je, co president říká dnes a jak se chová. Že není přisluhovač bolševiků a Číňanů, jako jeho dva předchůdci!!!!!

  1. ..takže pro vás je důležité, že komunistický estébák agent Pávek Petr Pavel, proamericky demokraticky instalovaný do funkce prezidenta České republiky, je skvělý přisluhovač anglosaských vrahů, kteří mají na rukou krev stamilionů lidí, vyvražděných od vyhlazení domorodých indiánů na americkém kontinentu a zabrání jejich půdy a bohatství až po zneužití nacisty vedené Ukrajiny ve válce proti Ruské federace za účelem rozvrácení a vydrancování bohatství této země a rozvrácení Slovanů ve východní Evropě, přesně podle 80 let starých plánů?! Jste normální?! Myslím, že ne, protože nemáte ani zmdla šajnu o tom, která bije! Přijde mi, že jste stejně bezpáteřní jako celá ta naše chazarská politická mafie, která je stejně zkorumpovaná jako ta slavná USatanistická a Ukronacistická..

  2. Jak to tak svatojistě můžeš napsat,On právě vyhovuje jak Rusům i Američanům.Tak svědomitě studoval a neznal by utajované věci.Myslíš ,že to vyhlásí,za koho bude kopat,kdyby mu přivřeli prsty.

 6. Všichni, kteří narukovali před r. 1989, skládali přísahu “Švejkoslovenské šokialistické republice, povedené Sovětským svazem”. Odmítnout prostě nešlo, za to byl pěkný flastr. Ano, je rozdíl, že on si to vybral jako povolání.

  1. 1).Měl by jsi se chovat k vlasti s úctou,za vznik republiky položilo mnoho lidí život.Pokud
   jsi nespokojen jak se jmenuje,co tu ještě děláš,můžeš třeba do Flander.

   2). K čemu byl 68 rok.To byla komédie,KSČ mnělo být zakázáno, bohužel lidumilové,tomu zabránili i z převlečenými komunistama.Grebeníček vedl stranu do roku 2005.Jeho otec mučil vUh.Hradišti politické vězně (Staré Město se národil).Kdo pomalí odstavil Komunisti.Přemýšlejte,voliči a koho poté volili.?Přiznala to i dnešní Komouši. Jinak by je ze sněmovny nikdo nedostal.

   3).A jak je možné ,že na hrad posadíme kovaného komunistu i z komunistkou z KGB a školené v Rusku.Babiš vyhrát nemohl , protože jím vyhodil chvilku před volbami ,Několik rozvědčíkú,tak náhrada na hrad ,ta se jim povedla na jedničku.Proč byl informován,předem RUS výrobce zbraní u nás,že poněm jdeme,aby mohl včas odklonit majetek a nebyl zabaven.To je náhod?.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *